Gadījumā, ja jūs nokavējat kādu no uzbrukuma punktiem, bet šodien ir 12/12/12, un, iespējams, ir pēdējais atkārtots mūsu dzīves laiks - protams, atkarībā no tā, cik ilgi tu dzīvo. Lēnajā slavenības ziņu dienā mēs nolēmām, ka ir labs laiks, lai parādītu vienu no visvairāk pasakains 12 + vannas istabas 12 + vannas istabas mājās, jūs kādreiz redzēt, neatkarīgi no jūsu mūža.

Šī māja, kas ir pazīstama kā "Chateau D'OR", atrodas ekskluzīvajā Bel Air virs Losandželosas. Kad jūs nokļūsiet garām divām ierīkotām durvīm un labiekārtotām vietām, jūs atradīsiet 22,900 kvadrātpēdas māju, kas atrodas 1,7 ha liela nekustamā īpašuma. Kopā ar pavisam 15 guļamistabām un 16 vannas istabām ir pietiekami daudz vietas lielai ģimenei, pasakainām svinībām vai abiem.

Ar rotām rokām veidotas detaļas aizpilda māju, aizejot cauri milzīgajai ēdamzālei, kas šķiet piemērota Louis XV. Pēc tam viesi ieiet sēžvietā, kurā atrodas divstāvu apvalks priekš masīvu kamīnu. Grezns interjers turpinās uz greznu royal master guļamistabu suite un pārējām guļamistabām.

Īpašumā ietilpst vairākas papildu ēkas, tostarp 6 guļamistabu viesu nams un atsevišķa struktūra ar profesionālu fitnesa centru, paviljonu un, protams, koi dīķi. Tas nesniedz luksus nekā tas.

Komentāri Par Vietnē: