Izgaismojiet savu dzīvi ar šīm skaistām, pārsteidzošām vajadzībām, izmantojot svētku štāpeļšķiedrām.

Lielākā daļa no mums saista stīgu gaismas ar brīvdienām, taču tie ir daudz daudzveidīgāki, nekā jūs domājat. Turklāt, tie piešķir mīkstu, nomierinošu spīdumu jebkurai telpai.

No apgaismota mākslīgā galvas klāja līdz īstajam lustram šeit ir 11 netradicionāli veidi, kā pastiprināt savu telpu ar stīgu gaismām. Tagad ej un iedegsi savu dzīvi!

1. Virziet fotoattēlus

Šeit ir iedvesmots veids, kā parādīt visus šos izlases izdrukas, kuras jūs turat pildījāt apavu kastē: Zigzaga smalka gaismas daļa uz sienas, greifers daži mini apģērbu siksniņas, pin-up jūsu fotogrāfijas un voila! Skaists, apgaismots fotoattēlu displejs.

2. Sagrieziet savu galdu

Viena virkne virkņu gaismas ar lielām spuldzēm un diviem nagiem ir viss, kas jums ir nepieciešams nodot patīkami spīdēt pār savu darba vietu.

Pieskarieties nagiem jūsu sienas stūros un pārklājiet gaismas virs tām: jautra alternatīva tradicionālajam galda lampam.

3. DIY burtu zīmes

Šim paziņojumam būs pievienota personiska teātra pieskāriena jebkura vieta. Ja jums patīk izskats, bet vēlaties vienkāršāk uzņemties projektu, pārbaudiet šo mini versiju, kas izgatavota no karšu krājumiem un Ziemassvētku spuldzes.

4. Atbrīvojiet kamīnu no liesmas

Neizmantots kamīns? Šeit ir drošs un pārsteidzošs veids, kā to apgaismot - nav vajadzīgas nekādas spēles. Mēs mīlam šo elegantu melnbaltu izskatu, bet arī darbojas daudzkrāsains pavediens.

5. Viltus virspusi

Kad runa ir par vizuālo interjeru radīšanu guļamistabā, galvenās bultas var būt grūti pārvietoties (nemaz nerunājot par dārgu, ja domājat par dizaina uzlabošanu). Bet stratēģiski drapena gaismas ķēdes daļa var veidot fokusa punktu guļamistabā, tāpat arī ar mīkstu spīdumu, lai to ielādētu.

6. Mimic trases apgaismojums

Vienkārši sīpolu sloksne, kas uzstādīta uz visiem pārējiem pergola stumbriem, pievieno tikai nepārspējamu sīku mirdzumu uz āra telpu.

7. Uzlieciet uz koka uzstādītu neona zīmi

Šo cute, radošo DIY var interpretēt tik daudzās dažādās formās un krāsās. Un ideja par bateriju darbināmu lukturu izmantošanu, lai padarītu to pārnēsājamu? Ģēnijs!

8. Izveidojiet lustru

Brīnišķīgs balto lukturu sajukums pārveido šo stieproza ​​gaišā koka gabalu par skaistu, dekonstruētu lustru. Ideāls arī noma.

9. Aizpildiet tukšu

Viss, kas jums nepieciešams, ir sējmašīna, lukturi un dažas tukšas vīna pudeles, lai izveidotu sarunu, sākot no centra.

10. Apmainīt galda lampu

Jūs nevarat iegūt vairāk minimālisma nekā šis svaigs uzņemties naktsgaldiņa lampa. Un tā kā ir nepieciešams instalēt tikai vienu naglu, tas ir ideāls apgaismojuma risinājums dzīvokļiem, kur jūs nevarat veikt tonnu urbšanas un pārkarsēšanas.

11. Get izveicīgs

Šī "DIY" zāģētava, kas izgatavota no mini sarkaniem vakariņām, nevarētu būt svētkiem vasaras bārbekjū.

Komentāri Par Vietnē: