Vai meklējat priekšlaicīgas pensionēšanās vietu? Mēs agri ierindojāmies 11 labākajās pilsētās. Kārtošanas pamatā ir septiņi faktori, tostarp kafijas skatuves.

Viens no atslēgas veiksmīgai pensionēšanās agri ir izvēlēties pareizo vietu, kur doties pensijā. Protams, jūs varētu mēģināt pensionēties 50 gadu vecumā Ņujorkā. Bet naudu jūs iztērēsit daudz ātrāk nekā daudzās citās vietās valstī.

Mēs velk kopā šo sarakstu, lai nesniegtu jums galīgo atbildi par to, kur doties pensijā agri. Bet tas ir vairāk, lai dotu jums vietu, kur sākt meklēt.

Ko mēs meklējām vislabākajā vietā, lai pensionētu agri? Mēs izskatījām vidēja lieluma pilsētas ar zemu dzīves dārdzību, zemu noziedzības līmeni un daudzām āra aktivitātēm. Mēs arī izskatījām pilsētas izglītības iespējas, jo īpaši universitātes līmenī, kā arī iespēju apbraukt pilsētu bez automašīnas. Turklāt mēs pārbaudījām restorānu un izklaides ainas.

Pilsētu vērtēšana

Vai vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā novērtējām pilsētas? Lūk, kā mēs ieguva katru no septiņiem faktoriem, kurus esam ieguvuši.

Populācija

Mēs skatījāmies uz ASV pilsētu sarakstu pēc iedzīvotāju skaita, un mēs uzskatām, ka pilsētas ar iedzīvotāju skaitu no 300 000 līdz 500 000 cilvēku. Šīs vietas ir pietiekami lielas, lai piedāvātu dažādas iespējas, bet pietiekami mazas, lai justos draudzīgas.

Dzīvošanas izmaksas

Šis faktors bija nedaudz grūtāks par rangu. Vairums pilsētu sarakstu ar dzīves dārdzības indeksu koncentrējas uz lielākām metro zonām. Tāpēc mēs izmantojām šo kalkulatoru, lai novērtētu katras pilsētas dzīves dārdzību. Kalkulators izlīdzina izmaksas par konkrētiem izdevumu veidiem, piemēram, mājokļiem.

Mēs izmantojām kopējo dzīves dārdzības indeksa numuru. Tad mēs sakārtojām pilsētas par dzīves dārdzību un piešķīra tiem, kuriem ir zemākas izmaksas, lielāku punktu skaitu mūsu matricā.

Paturiet prātā, ka jums pieder dzīves dārdzība jebkurā vietā, lielā mērā būs atkarīgs no jūsu dzīvesveida. Varbūt nekustamais īpašums ir dārgs, bet jūs samazināsiet izmaksas, izvēloties mazāku telpu. Vai varbūt ir dārgi apdrošināt automašīnu, tāpēc jūs nolemjat iet bez. Tomēr šī ir laba vieta, kur sākt, meklējot pieejamu vietu, kur doties pensijā.

Noziedzība

Darbs ar noziedzību jūsu reģionā var būt dārgs un biedējošs. Tāpēc mēs vēlējāmies izcelt pilsētas ar salīdzinoši zemu noziedzības līmeni. Paturiet prātā, ka tas ir tikai viens no mūsu reitinga faktoriem. Lai gan tai ir salīdzinoši liela nozīme mūsu mērogā (otrā - tikai dzīves dārdzība), dažās šeit minētajās pilsētās var būt vairāk noziedzības, nekā jums ir izdevīgi.

Galvenais ir noskaidrot, kuras apkaimes ir mazāk noziedzības, un vispirms tos apsvērt. Par laimi, šajās dienās varat iegūt lieliskus datus tiešsaistē.

Attiecībā uz šo faktoru mēs novērtējām pilsētas un deva tiem, kam zemāka noziedzība ir lielāks rādītājs mūsu matricā.

Izglītība

Daudzi priekšlaicīgi pensionēti pensijas vecāki joprojām ir audzēkņu vecāki ar skolēnu vecākiem. Dažās valstīs pat var būt vidusskolas skolēni. Un daudzi priekšlaicīgi pensionāri vēlas doties atpakaļ uz skolu, lai iepazītos ar interesantām nodarbībām vai iegūtu jaunu grādu.

Tāpēc tas ir divu faktoru vērtējums. Pilsēta ieguva vairāk punktus, ja tai būtu vairāk koledžu un universitāšu iespēju. Turklāt universitāšu pilsētām parasti ir daudz pieejamu, interesantu kafejnīcu, restorānu un izklaides iespēju. Tā ir laba lieta.

Otrs faktors bija no valsts vispārējās augstskolu klasifikācijas. Pilsētas valstīs ar augstāku ASV universitāšu ziņu rangu savām vidusskolām tika piešķirtas prēmijas šajā kategorijā.

Transportlīdzekļa nepieciešamība

Viens no labākajiem veidiem, kā samazināt izmaksas pensionēšanās laikā un saglabāt veselīgāku, ir izvairīties no automašīnas izmantošanas, lai saņemtu visur. Dažās pilsētās tas ir vieglāk nekā citi. Mēs izmantojām WalkScore datumu, lai noskaidrotu šīs klasifikācijas.

Vienu WalkScore, mēs apkopoja pilsētas pastaigu, velosipēdu un autobusu rādītājus. Dažās pilsētās nebija visu trīs. Pilsētās ar augstāku punktu skaitu ir vieglāk nokļūt bez automašīnas. Pilsētas ar zemāku punktu skaitu ir apgrūtinošākas.

Ja jums ir konkrēts veids, kā jūs vēlaties apmeklēt, mēģiniet lietot WalkScore, lai meklētu vietas, kuras jūs plānojat pārvietot. Piemēram, pilsētā varētu būt lieliskas velosipēdu takas un ceļš, bet briesmīga sabiedriskā transporta sistēma vai otrādi.

Aktivitātes brīvā dabā

Šis rādītājs tika aprēķināts, pamatojoties uz dažādu brīvdienu aktivitāšu pieejamību un tuvumu. Paturiet prātā, ka lielākajai daļai šo pilsētu ir lieliskas sabiedrisko parku sistēmas. Bet mēs šeit meklējām mazliet vairāk. Piemēram, pilsētas ar plašu pastaigu un riteņbraukšanas taku ieguvušas bonusu, kā arī pilsētas netālu no valsts vai nacionālajiem parkiem.

Pilsētas netālu no vairāk interesantām teritorijām, piemēram, pludmales vai kalni, ir ieguvuši arī bonusu šajā kategorijā.

Ņemiet vērā, ka mēs nolēmām neiekļaut laika apstākļus nevienā no mūsu aprēķiniem. Ko jūs uzskatāt par lielisku laika apstākļiem varētu būt pārāk auksts kādai citai personai. Tātad pilsētas, kurās ir laba aktivitāte āra aktivitātēs, var būt vairāk pakļauti šīm aktivitātēm tikai daļēji gadā. Vienmēr ir laba ideja apmeklēt vietu dažādos gada laikos, pirms jūs nolemjat pastāvīgi aiziet pensijā.

Restorānu un kafijas skatuves

Es, no vienas puses, nekad nevarētu aiziet uz vietu, kur nebija lielu vietējo kafejnīcu. Kur vēl es uzrakstīšu nākamo lielo amerikāņu romānu, savācot savu iecienīto brūvēt (tumšs cepetis, melns, ar kanēļa zīmējumu)?

Ja jums ir svarīga arī pārtika un kafija, jums ir izdevība.Mūsu aprēķinos mēs iekļāvām pilsētas ēdienu un kafijas ainu, lai gan tas bija mazliet viltīgāks.

Lielākā daļa labāko lielāko pilsētu lielāko sarakstu ir lielākām pilsētām. Tā vietā mēs pārbaudījām vietējās atsauksmes no Yelp !. Pilsētas ar vairāk četru un piecu zvaigžņu vērtētajiem restorāniem un kafejnīcām šajā kategorijā ieguva lielāku impulsu.

Mēs visus šos datus ievietojam lēmuma matricā. Katrs faktors tika svērts mazliet savādāk. Vērtības secībā tie bija:

  • Dzīvošanas izmaksas
  • Noziedzība
  • Transportlīdzekļa nepieciešamība
  • Aktivitātes brīvā dabā
  • Restorānu un kafijas skatuves
  • Izglītība

Šie faktori var būt jums vairāk vai mazāk svarīgi. Tas bija tikai viens veids, kā tos ierindot. Neskatoties uz to, mēs domājam, ka šī sistēma noveda pie interesanta, eklektiskas jauktās potenciālo vietu izveides agri.

Pilsētas

1. Lexington, Kentuki

Iedzīvotāji: 318,449

Dzīves dārdzība: 94

Noziedzības līmenis: ļoti zems

Walk / Transit / Velosipēdu rādītājs: 34/25/44

Leksingtona var nebūt pirmā pilsēta, kas nāk prātā, kad domājat par agru pensionēšanos. Bet tas faktiski ieguva daudz par to. Tas ir diezgan zems noziegumu apgabals, un tā dzīves dārdzība ir diezgan zema. Tas ir labs risinājums, ja vēlaties ieturēt atpūtu, un, ja jūsu ideja par jautrām aktivitātēm brīvā dabā ir pārgājienu pauguri vai vietējo vīna darījumu pārbaude.

Lexington faktiski nav ļoti veiksmīgi novērtējis mūsu tranzīta reitings. Tā ir plaša pilsēta, tāpēc jums noteikti būs nepieciešams transportlīdzeklis. Tomēr tas ir labi sakārtots restorānos un āra aktivitātēs.

Daudzas no šīm āra aktivitātēm un restorāniem, protams, ietver dzeršanu burbonu vai vīnu. Bet tas nav obligāti slikti. Šī teritorija ir pazīstama ar savu burbonu, un jūs varat pavadīt vairākus gadus, vienkārši strādājot savu ceļu lēnām, izmantojot visas vietējās spirta rūpnīcas.

Un, ja jums patīk vēsture, Lexington ir lieliska vieta, kur būt. Jūs varat apmeklēt Ashland, Henry Clay Estate, Blue Licks Battlefield State Resort un daudz ko citu, kas atrodas Lexingtonā vai tuvumā. Un ja jūs interesē rakt vēsturē vai jebkurā citā tēmā - ar pastāvīgu grādu, jūs varat to arī izdarīt. Viss tuvumā ir Asbury Universitāte, Centra koledža, Kentuki Universitāte un Sullivan Universitāte.

Kopumā Lexington padara mūsu numuru vienu, bet ne ton. Ja jūs vēlaties vairāk stresa āra dzīvesveida vai hipper kopienas, turpiniet apskatīt mūsu vietu sarakstu.

2. Corpus Christi, Teksasa

Iedzīvotāji: 325,733

Dzīves dārdzība: 89

Noziedzības līmenis: no zema līdz vidēja

Walk / Transit / Dike rādītājs: 41/29 / X

Tieši uz okeānu, Korpuskristijā, Teksasā, tiek piedāvāti daudzi pludmales dzīves dārdzības ieguvumi, kuru izmaksas ir daudz zemākas nekā citās okeāna pilsētās. Tā ir izplatīta pilsēta, tāpēc jums būs nepieciešama automašīna, lai ceļotu apkārt. Bet jūs arī varētu vēlēties ieguldīt pludmales kreiserī vai laivā, jo pludmale ir lieliska.

Corpus Christi dod jums piekļuvi Mustang un Padre salām, gan skaistiem gabaliem pludmales priekšā. Pludmales nav tik gludas kā daudzas Florida vai Hawaii. Bet tie piedāvā lielisku makšķerēšanu un daudz citu atpūtas iespēju, tostarp jūras kayaking. Plus, jo daudzas pludmales ir valsts zeme, tās ir senatnīgas un nepopulētas. Un tā kā Texas ir silts visu gadu, jums nekad nebūs jāuztraucas no pludmales.

Texas A & M universitātes Corpus Christi universitāte ir tieši pilsētā, apvienojot koledžas ainu. Patiesībā koledžai ir sava pludmale. Apgabala vidusskolas ir arī diezgan augstu novērtējumu.

Protams, Corpus Christi ir diezgan izturīga ēdiena vieta, protams, arī lieliskas jūras produktu iespējas. Viens no labākajiem kafejnīcām pilsētā ir Island Joe kafija un galerija. Viņi ir vietējie savienojumi, kas pazīstami ar izciliem baristas, kā arī lieliski ceptas preces, tostarp veselīgākas iespējas.

Kopumā Corpus Christi ir lieliska iespēja, ja vēlaties dzīvot pie pludmales, bet nevēlaties maksāt caur degunu par privilēģijām. Protams, jūs, iespējams, nevēlaties pavairot faktisko pludmales bungalo. Bet Corpusā jūs nekad neesat tālu no pludmales!

3. Mesa, Arizona

Iedzīvotāji: 484 587

Dzīves dārdzība: 94

Noziedzības līmenis: zems

Walk / Transit / Velosipēdu rādītājs: 37/25/58

Ja jūsu pensionēšanās sapņi ietver daudz golfa un saulaino laika apstākļu, Mesa var būt vieta jums. Ar zemām dzīves izmaksām, salīdzinot ar citām pazīstamajām Arizonas pilsētām, tā ir lieliska izvēle taupīgiem pensionāriem. Bet jums nevajadzēs daudz atdot, lai dzīvotu šajā mazāk pazīstamajā vietā.

Mesa atrodas netālu no daudzām dabīgām brīvdabas atrakcijām, tostarp Prūsijas kalniem, Apache Trail, Salt River, Verde upi, Canyon ezers un Usery Mountain Regional Park. Būtībā, tam ir viss, ko jūs, iespējams, varētu vēlēties darīt ārpus telpām.

Vēlaties pārgājienā tuksnesī? Tu vari to izdarīt. Teritorijā ir šķietami bezgalīgi daudz pārgājienu. Vai interesējaties par skaistu upi? Jūs to varat izdarīt arī. Un tur ir vairāki ezeri, kur katru gadu varat zvejot un skatīties savvaļas dzīvniekus.

Būtībā Mesa ir brīvdabas mīļāko sapņu vieta. Un tā kā laika apstākļi vienmēr ir silti (vai, jūs zināt, tiešām, patiešām karsts), jūs varat pavadīt laiku ārpus visu gadu.

Mesa ir nedaudz gājēja, ja jūs esat pareizajā apkārtnē. Un tā velosipēdistu vērtējums ir gandrīz "WalkBoard" rādītājā "viegla velosipēds ar automašīnām". Tāpēc šai infrastruktūrai nav īstas iespējas. Bet, ja riteņbraukšana ir svarīgs jums, jūs varat izvēlēties dzīvot vairāk bikeable apkārtnē.

Mesa patiesi nav universitātes pilsēta. Bet tam ir kopienas koledža un Benediktiešu universitāte. Un tas ieguva lielisku rezultātu restorāniem un kafijai.Tam ir vairāki augsti kvalificēti vietējie kafejnīcas, tai skaitā Black Rock kafijas bārs, Grindu maizes ceptuve un kafejnīca, kā arī oktāna kafejnīca. Un pati pilsēta ir Fresh Foodie taka, kas īpaši piedāvā vietējos restorānus ar svaigu ēdienu.

Īsi sakot, Mesa būtu lieliska vieta, lai aiziet pensijā agri, ja jūs neiebilstat pret siltumu un mīlestību, kas atrodas ārpus tās. Tā ir gūžas pilsēta ar zemu dzīves dārdzību un daudzām brīvā laika pavadīšanas iespējām.

4. Omaha, Nebraska

Iedzīvotāji: 446 970

Dzīvesvietas izmaksas: 90

Noziedzības līmenis: no zema līdz vidēja

Walk / Transit / Dike rādītājs: 45 / X / 41

Ja jūs vēlētos vairāk Midwestern justies jūsu pensijas, izbraukšana Omaha. Tā ir vidēja lieluma pilsēta, kas piedāvā zemu noziedzību un zemu dzīves dārdzību. Un Omahā ir pārsteidzoši daudz lietu.

Pilsētā ir dažas lieliskas pastaigu un riteņbraukšanas takas, un Omaha upes krastā tiek piedāvātas dažādas aktivitātes brīvā dabā un sabiedriskās aktivitātes. Ja jums patīk sports, Omaha ir interesanta vieta arī šim. Tajā ir NCAA College World Series, un tajā ir profesionāla iekštelpu futbola komanda, zirgu skriešanās sacīkstes un hokeja komanda.

Omaha piedāvā dažādas koledžas un universitātes, tostarp Clarkson koledža, St. Mary koledža, Creighton universitāte, Grace universitāte, Metro kopienas koledža, Nebraskas metodistu un Nebraskas Omaha universitāte un medicīnas centrs.

Tā kā tā ir koledžas pilsēta, Omahā ir arī lieliskas pārtikas un kafijas iespējas. Faktiski tajā ir slodzes augstas kvalitātes kafejnīcas, piemēram, Howlin 'Hounds kafija un labi pamatotu kafiju. Un izklaides vieta ir pārsteidzoši dzīva un daudzveidīga.

Omaha ir lieliski, ja vēlaties doties pensijā viesmīlīgā vidusrietumā. Tas ir arī diezgan centrālā atrašanās vieta pārējai ASV, ja jūs apsverat, kur jūsu bērni varētu pabeigt apmešanos.

5. Cleveland, Ohio

Iedzīvotāji: 385 809

Dzīves dārdzība: 87

Noziegums: mērens

Walk / Transit / Dike rādītājs: 60/47/51

Klevelands bija viens no rezultātiem šajā sarakstā, kas bija nedaudz pārsteidzošs. Tas nav tieši pirmā pilsēta, kas nāk par prātu, labi, jebko. Tomēr šķiet, ka tā ir atvērta un atvieglota ar zemu dzīves dārdzību, lielu izklaidi un lielisku restorānu un izklaides vietu.

Klīvlendai trūkst aktivitāšu āra aktivitātēs, taču tajā ir daži skaisti pilsētas parki un, protams, ezera krastos. Tā ir skaista vieta pastaigām vai riteņbraukšanai. Ja vēlaties, jūs varat baudīt pasākumus ezerā. Tas vienkārši nepiedāvā dažādas aktivitātes brīvā dabā vai piekļuvi lieliem valsts vai nacionālajiem parka objektiem, kas tiek izmantoti citās šeit uzskaitītajās pilsētās.

Tomēr viena lieta, kas nosaka Cleveland, tomēr ir tās gājiens. WalkScore ar punktu skaitu 60 norāda, ka "dažus" uzdevumus var veikt ar kājām tiem, kas dzīvo Klīvlendā. Tomēr, ja dzīvojat tuvāk pilsētas centram, tas ir ļoti gaišs, ar mazumtirdzniecības un restorānu iespējām tuvu dzīves vietām.

Viens iemesls Cleveland ir mūsu sarakstā ir tas, ka tā ir koledžas pilsēta. Klīvlendas Valsts universitāte, Klīvlendas Mākslas institūts, Klīvlendas Mūzikas institūts un Case Western Reserve Universitāte atrodas Klevendā. Daudz citu koledžu un universitāšu ir tikai dažas jūdzes no pilsētas centra.

Es runāju no pieredzes, kad es saku, ka Klīvlendā ir dažas lieliskas, savdabīgas kafejnīcas. Es mīlēja Phoenix Coffee Co centru, kad apmeklēju pilsētu komandējumā. Un es gāju ar daudzām citām kafejnīcām, kas izskatījās patiešām interesantas un vērts apmeklēt.

Atkal, Cleveland ir laba izvēle tiem, kas dod priekšroku vairāk viduvēji, back-to-basics jūtas viņu pensionēšanās pilsētā. Tas piedāvā daudz dažādu lietu, un noteikti uzvar ar zemu dzīves dārdzību.

5. Pitsburga, Pensilvānija

Iedzīvotāji: 303 704

Dzīves dārdzība: 85

Noziegums: zems līdz mērens

Walk / Transit / Dike rādītājs: 62/54/40

Pitsburgā ir daudz zemākas nekā vidējās dzīves izmaksas. Un patiesībā centrālā Pensilvānija ir skaista vieta, kur dzīvot. Pitsburgas teritorijā atrodas daudzi muzeji, tostarp Carnegie mākslas muzejs un Karnegi Dabas vēstures muzejs. Jūs varat izbaudīt visu pilsētu, braucot pa Duquesne slīpumu, kas ved uz novērošanas klāju, kur var redzēt visu pilsētu.

Ar trim upēm pilsētā Pittsburgh saviem iedzīvotājiem piedāvā daudzas ūdens aktivitātes. Tas ir zināms arī par dažām skaistām takām Allegheny kalnos. Pilsētai ir daudz savu kājāmgājēju un riteņbraukšanas taku. Pitsburgā ir arī vairāki skaisti golfa kursi.

Pitsburgā dzīvo vairākas pasaules klases koledžas un universitātes, tostarp Pitsburgas Universitāte, Karnegie-Melnonas Universitāte, Duquesne Universitāte un Point Park Universitāte. Pitsburga ir pazīstama arī kā lieliska sporta pilsēta. Tā ir mājvieta pārsteidzoši daudzām profesionālām sporta spēļu komandām tās lieluma pilsētai, ieskaitot Pitsburgas Steelers. Tajā ir arī pirāti un profesionāla hokeja komanda, pingvīni.

Pitsburgā ir laba izvēle profesionāliem sporta faniem, kuri arī vēlas piekļūt daudzām āra aktivitātēm.

7. Aurora, Kolorādo

Iedzīvotāji: 361 710

Dzīves dārdzība: 103

Noziegums: zems

Walk / Transit / Velosipēdu rādītājs: 43/35/61

Ja jūs meklējat vietu, kur apmesties, kas ļaus jums visu laiku izmantot savu motociklu un būt brīvā dabā, Aurora varētu būt fantastiska iespēja. Dzīves dārdzība ir nedaudz augstāka nekā dažās citās vietās šajā sarakstā, taču tas joprojām ir nedaudz virs valsts vidējā rādītāja. Daudziem tas nav pārāk straujš cenu par viedokļiem un lietām, ko darīt Aurora piedāvā.

Ar ezeriem, upēm un kalniem viss viegli vadīt, Aurora ir skaista vieta, kur dzīvot, ja jums patīk būt ārā. Kempings, pārgājieni, laivu braucieni un makšķerēšana ir lieliskas iespējas šajā reģionā. Cherry Creek State Park ir laba vieta, kur sākt, bet pilsētā ir arī dažādi mazāki parki tās pilsētas robežās. Un Aurora sporta parks ir lielisks variants, ja jūsu vēlmes pārsniedz sporta organizēšanu, piemēram, beisbolu vai futbolu.

Kā jūs varētu sagaidīt, Aurora piedāvā dažādus vietējos restorānus un kafijas bārus. Jubilejas cepšana un Francijas prese apvieno augstas klases kafejnīcas ar vietējām rīvēm.

Ja jūs varat atļauties maksāt nedaudz vairāk par mājokli un ērtības, bet vēlaties pavadīt daudz laika ārpus telpām, Aurora var būt lieliska iespēja jūsu priekšlaicīgai aiziešanai pensijā.

8. Colorado Springs, Kolorādo

Iedzīvotāji: 465,101

Dzīves dārdzība: 99

Noziegums: zems

Walk / Transit / Velosipēdu rādītājs: 36/18/46

Ja jūs vēlaties daudzas priekšrocības, dzīvojot Colorado ar lielāku pilsētu un nedaudz zemāku dzīves dārdzību, skatiet Colorado Springs. Tas ir iekļauts mūsu sarakstā daudzu tādu pašu iemeslu dēļ kā Aurora, lai gan tas patiesībā mazliet maksā dzīves dārdzību. Tas ir arī zems noziegums, pienācīgas velosipēds, un, protams, skaista āra ainava.

Colorado Springs var būt labāks variants tiem, kas ir īpaši ieinteresēti intensīvos pārgājienos, kalnu riteņbraukšanā un kāpšanas. Tas atrodas netālu no Septiņiem ūdenskritumiem, Pikes Peak un Dievu dārziem.

Kolorādosprings ir mazliet vairāk koledžas pilsētas nekā Aurora, jo tajā dzīvo Amerikas Savienoto Valstu gaisa spēku akadēmija un Pikes Peak Kopienas koledža. Tajā ir arī augstāks restorānu un kafejnīcu vērtējums nekā Aurora, daļēji tāpēc, ka tas ir lielāks un piedāvā vairāk šķirņu.

Izklaidējošas kafijas veikali ir Urban Steam un Peak Place, un daudzi no top-rated restorāniem ir interesanti etniskās niršanas.

Āra cilvēki - cilvēki, kuri vēlas izbraukt lielāku pilsētu, bet joprojām ir daudz pārgājienu un kāpšana pieejams, noteikti vajadzētu apsvērt Colorado Springs kā pensionēšanās vietu.

9. Tulsa, Oklahoma

Iedzīvotāju skaits: 403 090

Dzīves dārdzība: 91

Noziegums: mērens

Walk / Transit / Velosipēdu rādītājs: 40/23/44

Nav pārsteigums, ka vidusceļš turpinās parādīties mūsu sarakstā, jo dzīves dārdzība šeit parasti ir zems. Tulsa ir lieliska iespēja arī. Tajā atrodas Tulsas universitāte, Oral Roberta universitāte un Talsas kopienas koledža. Un tam patiesībā ir daudzas lietas, tostarp vairāki interesanti izskata muzeji.

Viesnīcā Tulsa ir pieejamas arī dažādas āra aktivitātes, tostarp Tulsas upes parki. Šīs takas un parki vēja pa Arkanzasas upes krastu un ir vairāk nekā 26 jūdzes no takām. Jūs varat arī apmeklēt Turku kalnu urbāno neskarto teritoriju, lai izbaudītu āra pieredzi, kas ļauj jums redzēt pilsētas panorāmu.

Daudzi no pilsētas populārākajiem restorāniem ir grili un grili, taču piedāvā arī dažādas etniskās un tradicionālās iespējas. Tajā ir arī dažādas lieliskas kafijas bārus, tostarp Topeca kafiju un Cirque Coffee, kas ir gan pazīstamas ar savām vietējām rīvēm un sarežģītiem baristas.

Ja jūs vēlaties vairāk liela pilsētas justies vai dzīvot priekšpilsētā, Talsa var būt laba izvēle priekšlaicīgai aiziešanai pensijā.

10. Raleigh, Ziemeļkarolīna

Iedzīvotāji: 458 880

Dzīvesvietas izmaksas: 106

Noziegums: zems

Walk / Transit / Velosipēdu rādītājs: 30/23/41

Raleigh ir diezgan gūžas pilsēta ar visdažādākajām lietām. Tajā ir lielāks iedzīvotāju skaits nekā daudzām no šeit uzskaitītajām pilsētām, tādēļ tas dod jums daudz iespēju, kā to izdarīt. Pilsētas dzīves dārdzība ir vislielākā mūsu sarakstā. Tas joprojām ir tikai ārpus valsts vidējā līmeņa, bet par to jāzina, ja plānojat doties pensijā.

Raleigh ir universitātes pilsēta, kas apvieno dienvidu šarmu ar topošajām restorānu un izklaides vietām. Tajā ir Ziemeļkarolīnas štata universitāte, William Peace universitāte un Shaw universitāte. Un mums bija viens no augstākajiem restorānu un kafejnīcu rādītājiem mūsu sarakstā.

Raleigh ir diezgan aizraujoša pilsēta. Jūs atradīsiet daudz vietējo veikalu un veikaliņu, daudzos restorānos, kas piedāvā svaigu ēdienu, kā arī daudzas artisan alus darītavām. Tas ir arī tuvu daudzām darba saimniecībām, kur jūs varat iepazīties ar tādām aktivitātēm kā zirgu izjādes. Un pilsēta atrodas netālu no tādiem parkiem kā Neuse upes taka un daudzi pilsētas parki.

Ja jūs meklējat vairāk dienvidu šarmu un mākslinieki justies jūsu pensijas pilsētā, Raleigh noteikti ir laba izvēle.

11. Tampa, Florida

Iedzīvotāji: 377,165

Dzīves dārdzība: 97

Noziegums: no zema līdz vidēja

Walk / Transit / Dike rādītājs: 50/30/53

Mēs nevarējām, iespējams, izveidot sarakstu ar pilsētām, no kurām pensijas aiziet, un atstāt pilnīgi izņēmuma pensijas valsti - Florida. Tampa ir daudzas citas Floridas pilsētas priekšrocības, tostarp gadu garumā saulains laiks. Taču tā dzīves dārdzība ir nedaudz zemāka, tomēr piedāvā lielu pilsētu.

Protams, Tampa ir galveno apskates objektu, piemēram, Busch Gardens. Taču iedzīvotājiem ir arī mazāka līmeņa iespējas, piemēram, ūdensceļu pastaigas un pilsētas parkus. Tampa līcī dzīvo dažādas sporta grupas, tostarp Buccaneers futbola komanda un Tampa Bay Lightning hokeja komanda. Katru gadu pilsētā notiek arī Ņujorkas Yankees pavasara mācības.

Dzīvo netālu no okeāna arī ir tās perks. Tampa lepojas ar tādām darbībām kā dziļjūras zveja, un, protams, šajā apgabalā ir pieejami dažādi golfa kursi. Turklāt šajā rajonā ir daudz pludmales.

Tampa piedāvā daudz dažādu kafejnīcu un restorānu, no kuriem daudzi ir augsti novērtēti.Protams, jūs varat iegūt lieliskas svaigas jūras veltes pilsētā, bet jums vajadzētu arī apskatīt vietējos kafijas veikalus. Iespējas ietver Ingvera bārdu kafiju un Blind Tiger Cafe.

Tātad, ja jūs meklējat tipiskāku pensionēšanās vietu, bet vēlaties samazināt dzīves dārdzību un vairāk notiek restorānu un izklaides vietu, Tampa varētu būt jūsu labā.

Komentāri Par Vietnē: