Lielākā daļa no mums ir dzirdējuši dažus nožēlojamus nomas stāsti vai pat pieredzējuši pāris. Neatbildīgi saimnieki, kļūdu problēmas vai slēptas valodas var padarīt jūsu dzīves situāciju drausmīgu.

Personīgi mans pēdējais saimnieks bija murgs, kas sazinājās ar remontu. Gadu gaitā mani neizdevās vairāki gaismas ķermeņi, tādēļ es nolēmu, ka man ir pietiekami daudz un labots bojātais aprīkojums. Ironiski, mana saimniece plānoja veikt pārbaudi nākamajā dienā un notika strīds par to, vai mans depozīts ir jāpiestiprina manā nelikumīgajā darbā. Dienas beigās mans saimnieks nolēma neturpināt mani, kad mēs noteicām viņas neuzmanības modeli.

Izvairīšanās no šīm problemātiskajām situācijām sākas, parakstot efektīvus nomas līgumus, kas nodrošinās nomnieku un namīpašnieku saskaņu. Ideālajām attiecībām ir nepieciešams atklāts paziņojums no sākuma, lai nodrošinātu, ka saimnieks būs uzmanīgs un īrnieki būs cieņas pilni.

Lai palīdzētu, esmu apkopojis šo vienpadsmit padomu sarakstu, lai labāk izprastu jūsu nomu un nodrošinātu, ka jūs izbaudīsiet dzīves apstākļus līguma darbības laikā:

1. Uzziniet, kā iznomāt

Šeit ir divas galvenās lietas, kuras jums vienmēr jāpatur prātā: jūsu īre nevar turpināties līdz līguma beigām, un jūs nevarat izlikt, nepārkāpjot līgumu. Dienas beigās namīpašnieki vada biznesu, un īrnieki vēlas mierīgu eksistenci. Ar mazām sarunām abām pusēm vajadzētu būt laimīgām.

---

David Adams ir HomeSuite dibinātājs, tiešsaistes vietne pagaidu mēbelētu mājokļu tirgū, kurā tiek izmantotas tehnoloģijas, dati un klientu apkalpošana, lai sniegtu vislabāko iespējamo pieredzi īrniekiem un namīpašniekiem. Sazinieties ar David uz čivināt.

Komentāri Par Vietnē: