Ko ir kopīgi dārgi kopfondu un privātās hipotēkas apdrošināšana? Viņi abi veido šo lietu sarakstu, no kuriem cilvēki iztērē naudu.

Tas ir smieklīgi, cik viegli ir pārtērēt. Tur ir tik daudz lietu, ka mēs varam izvēlēties tērēt naudu. Un reizēm milzīgais opciju skaits kļūst arvien lielāks, un mēs likvidējam pirkšanas lietas, kas mums nav vajadzīgas.

Jo īpaši, ja finanses ir ierobežotas, ir svarīgi tikai tērēt naudu, kas jums patiešām ir jāpiešķir. Tomēr daudzi no mums tērē naudu par lietām, kas mums patiesībā nav nepieciešamas, lai gan ir viegli izvairīties no šiem izdevumiem.

Tātad, vai jūs mēģināt ietaupīt vairāk naudas vai vienkārši nokļūt finansiāli grūtajā laikā, zinot, ko pievērsties, var palīdzēt. Tāpēc mēs apkopojām šo lietu sarakstu, no kuriem cilvēki iztērē naudu.

1. Paplašinātās garantijas

Pakalpojumu līgumi un garantijas pagarinājumi ir mana lielākā pet peeve. Man tas patīk, kad veikala kanceleja man jautā, ja es vēlos tērēt 39,95 ASV dolārus, lai pievienotu vienu gadu garantijai par kaut ko, kas maksā 150 ASV dolārus. Vai tie ir nopietni?

Tomēr elektronikas mazumtirgotāji un citi veikali padara likteni par pagarinātiem garantijas līgumiem. Kaut arī neviens no mums nevēlas tērēt 150 ASV dolāru, lai aizstātu vai labotu kaut ko pārtrauktu, mēs varētu, ja mums būtu (vai mēs varētu iet bez).

Pakalpojumu līgumi un pagarinātas garantijas nekad nav vērts to izmaksas. Mums jācenšas apdrošināt tikai tās lietas, kas ir būtiskas (piemēram, mājas, dzīve, veselība, auto) un ko mēs nevaram atļauties aizstāt. Turklāt daudzas kredītkartes piedāvā pagarinātas garantijas par brīvu.

2. Dārgi ieguldījumu fondi

Ieguldījumi augsto izmaksu kopfondos ir viegla kļūda. Diemžēl kolektīvie fondi katru mēnesi nesūta mums rēķinu par to pakalpojumu izmaksām. Ja viņi to darītu, augsta riska ieguldījumu fondi ātri pārtrauks darbību.

Parasti jūsu kopfondu kopējās svērtās izmaksas jāsaglabā zem 50 bāzes punktiem (1/2%) un katra atsevišķa fonda izmaksas nedrīkst pārsniegt 100 bāzes punktus. Šie fondi ir tikpat labi, kā, ja ne labāk, kopfondi, kas maksā daudz vairāk. Jūsu pensija tev pateiks.

Vai nezināt, cik daudz ir jūsu investīciju izmaksas? Apskatiet personīgo kapitālu. Tas ir bezmaksas tiešsaistes rīks, kas pateiks jums.

3. Zema atskaitāmā apdrošināšana

Tas ir līdzīgs pērkot paplašinātas garantijas. Parasti mums nav jāmaksā par zemām atskaitāmām apdrošināšanas polisēm, jo ​​īpaši attiecībā uz automašīnu un mājām. Ja jūs nokļūtu autoavārijā ar lielāku atskaitāmo summu, jūs nevēlaties maksāt 500 USD. Bet, ja samazināsiet atskaitāmo summu, katru mēnesi maksāsit par savu politiku.

Sazinieties ar savu apdrošināšanas aģentu par to, cik daudz jūs varētu ietaupīt ar lielāku atskaitījumu jūsu automašīnā vai māju īpašnieku apdrošināšanu. Tad ievietojiet naudu, ko ietaupāt uz krājkonta. Jūs diezgan ātri ietaupīsiet pietiekami, lai segtu šo lielāko atskaitāmo!

4. Nevajadzīga dzīvības apdrošināšana

Dzīvības apdrošināšanas pirkšana nav mana ideja par jautru laiku. Tomēr tiem no mums, kuriem ir apgādājamie, parasti ir jābūt dzīvības apdrošināšanai. Bet pārliecinieties, ka neiegādājieties vairāk, nekā jums nepieciešams.

Stick ar terminu dzīvības apdrošināšanu, kas ir vislētāka, un atzīst, ka tad, kad bērni tiek audzēti, jums būs nepieciešams daudz mazāk (ja tāds ir) dzīvības apdrošināšana. Pārbaudiet šo rakstu, lai saņemtu dažus padomus, kā izvēlēties, cik daudz dzīvības apdrošināšanas jums ir nepieciešams.

5. Mobilo telefonu papildierīces un maksas programmas

Lielākā daļa no tā, ko jūs varat darīt savā mobilajā telefonā, varat uzzināt, kā to izdarīt bez maksas. Tas parasti ir gadījumā ar papildu zvana signāliem. Jums bija vairāki bezmaksas brītiņi, taču jūs varat abonēt pakalpojumu, lai iegūtu vairāk par papildu samaksu. Piezīme: jūsu tālrunis joprojām zvana, pat ja jūs nemaksājat fantāzijas zvana signālus!

Šajās dienās maksas lietotnes ir viedtālruņu pasaules zvana signāli. Dažas maksas lietotnes, iespējams, ir vērts jūsu laikā, atkarībā no tā, ko jūs to iegādājaties. Bet daudzas reizes ir pieejama bezmaksas lietotne vai lietotnes bezmaksas versija, lai veiktu to, ko vēlaties, bez papildu izmaksām. Padomājiet divreiz, pirms iegādājaties lietotnes. Uzziniet, kā šeit samazināt savu mobilā telefona rēķinu.

6. Nomas auto apdrošināšana

Nomas auto apdrošināšana gandrīz vienmēr ir nevajadzīga. Jums jāaptver sava automašīnas apdrošināšanas polise (lai gan tas ir jāpārbauda divreiz). Un kredītkarte, kuru izmantojat, lai rezervētu nomas maksu, iespējams, piedāvā nomas auto apdrošināšanu.

Piemēram, Atklājiet kredītkartes ar šādu nomas auto apdrošināšanu: "Jūsu Discover karte ir ar automašīnas nomas apdrošināšanas plānu, kas nodrošina papildu civilo sadursmju bojājumu apdrošināšanu 25 000 ASV dolāru apmērā, ja iznomājat automašīnu, izmantojot savu Discover karti un samazinās segumu, ko piedāvā nomas aģentūra . "Tātad, iegādājoties papildu nomas auto apdrošināšanu vienkārši nav jēgas.

7. Privāto hipotēku apdrošināšana

Mēs apmaksājām privāto hipotēku apdrošināšanu pirms 15 gadiem, kad mēs iegādājāmies mūsu pirmo māju. Tā kā mājas vērtības pieauga dažus gadus vēlāk, mēs varējām ātri atbrīvoties no PMI. Bet cik grūti tas ir iespējams, labākais solis ir ietaupīt 20 procentu iemaksu pirms mājas pirkšanas. Ja tu to dari, izvairies no PMI izmaksām.

Vēl viena iespēja ir otrā hipotēka. Procentu likmes būs augstākas par otro hipotēku nekā pirmajā, bet procenti parasti ir atskaitāmi. Procentu maksājumi samazinās, kad pamatsumma tiek atmaksāta. Ja jums ir PMI, pārliecinieties, lai jūsu hipotēku kompānija to noņemtu pēc tam, kad esat izveidojis 20 procentu pašu kapitāla spilvenu.

8. Nevajadzīga kabelis, internets un tālruņa pakalpojums

Vai esat kādreiz pavadījuši 10 minūtes, studējot savu kabeli, internetu un telefona rēķinu? Tas ir pārsteidzoši, cik daudz "stuff" jums jāmaksā. Attiecībā uz kabeli mēs saņemam maksu par augstas izšķirtspējas, digitālo video ierakstītāju, digitālo videoierakstu servisu, tālvadības pulti (!) Un, protams, kabeli.

Tas ir viens no iemesliem, kādēļ mēs esam atcēluši mūsu kabeli par labu bezmaksas HD televizoram. Bet katru mēnesi skenējiet savu rēķinu, lai redzētu, vai ir pakalpojumi vai papildinājumi, kas jums nav nepieciešami, un tos atceļ.

9. Overdrafts "Aizsardzība" Maksas

Šis ir patiešām pasliktinošs. Lielākā daļa banku piedāvā overdrafts aizsardzību. Tērē vairāk, nekā jums ir jūsu kontā, un banka segtu starpību līdz noteiktajai summai. Jūs vienkārši samaksājat procentus par overdraftu, līdz jūs to samaksājat.

Bet šeit ir nozveja: papildus procentiem, bankas tagad arī maksas. Maksa var svārstīties no apmēram $ 10 līdz pat $ 35, no tā, ko esmu redzējis. Šīs maksas var padarīt payday aizdevumu izskatās kā labs darījums. Tā rezultātā pārtraukt paļauties uz overdraftu aizsardzību.

10. Pārāk daudz elektrības un dabasgāzes

Tas ir tik vienkārši samazināt elektroenerģijas un dabasgāzes izmaksas. Izmantojot tikai dažas CFL spuldzes ietaupīs naudu. Pievienojiet tam arī programmējamu termostatu, energoefektīvas strāvas sloksnes, labāku izolāciju un laika noņemšanu, kā arī dabasgāzes ūdens sildītāju, un jūs varat saglabāt saiti.

11. Grāmatas un žurnāli

Kundze Mīkla pievienoja šo vienu, un viņa man pavēloja domāt, ka kaut kā pērku pārāk daudz grāmatu un žurnālu. Protams, viņai ir taisnība. Es parasti attaisnoju pirkumu, jo tas ir saistīts ar emuāru veidošanu, taču tas joprojām ir nauda no durvīm.

Un, tā kā es katru mēnesi nopirku tos pašus žurnālus, man ir jāsaņem abonements, kas parasti ietaupa vairāk nekā 50% no seguma cenas. Lieta ir tā, ka grāmatu un žurnālu izmaksas patiešām palielinās. Apvienojiet bibliotēku ar žurnālu abonementiem un varat saglabāt saiti.

12. Vingrošanas aprīkojums / sporta klubs

Pirkšanas trenažiera aprīkojums ne vienmēr ir slikta lieta. Bet, ja jums nav aprīkojuma vai dalības sporta nodarbībās, ko jūs nekad neizmantojat, labāk būtu ietaupīt naudu. Ja jūs jau esat disciplinēts, izstrādājot, tas var būt izdevīgi izdevumi. Vienkārši pārliecinieties, lai tie būtu pēc iespējas zemāki. Izvēlieties lētāku sporta zāli vai izmantojiet savu iekšējo aprīkojumu.

Bet, ja jūs esattikai lai katru dienu izmantotu jaunu rezolūciju, vispirms apsveriet iespēju izvēlēties zemāku cenu. Tā vietā, lai iztērētu tonu skrejceļš, regulāri jūties vai skriešanās ārā. Tad, ja padarīsiet to ieradumu, jūs varat ieguldīt aprīkojumā, kuru jūs zināt, ka jūs faktiski izmantosit.

13. Vienreizējas lietošanas virtuves tehnika

Jebkura mājas preču veikals tiks iepakots ar virtuves iekārtām, kurām ir tikai viena lieta. Tie var būt vilinoši. Protams, ir patīkami ietaupīt laiku, kartupeļu vai saldā krējuma pīlingu. Bet, ja ierīcei ir tikai viena lietošana, jūs, iespējams, dariet labāku par to. Tā vietā, lai izšķērdētu naudu, izmantojot vienreiz lietojamu ierīču skapīšus, meklējiet ierīces ar dažādiem pielietojumiem.

Piemēram, maisiņu maisītājs varētu būt labs ieguldījums, ja jūs bieži cepat. Varat piešķirt vairāk lietojumu ar papildu papildinājumiem. Bet jūs neiztērēsiet daudz naudas citai ierīcei katrai izmantošanai, ko var izmantot jūsu stenda maisītājs.

14. Daudzi personīgās aprūpes produkti

Tas ir patiešām viegli pamatot tērēt pārāk daudz naudas par personīgās higiēnas līdzekļiem. Bet vai tutiešām nepieciešami četri dažādi losjonu veidi, sešpadsmit mati un divdesmit pieci acu ēnas tonēti? Visticamāk ne. Jūsu labākais šeit ir saglabāt lietas vienkārši. Atrodiet matus, sejas un ķermeņa kopšanas veidus, kas jums patīk, un pieskarieties nedaudzi pieejamu produktu. Ja jums ir kārdinājums pievienot vairākus produktus savai kārtībai, jautājiet, vai pārmaiņu dēļ jūs paveicat kaut ko jaunu vai vienkārši maināt.

15. Apģērbi

Dažreiz jums ir nepieciešams saģērbt īpašu notikumu. Bet, kam pieder dārgs formāls, iespējams, vairums no mums nav pamatoti. Tā vietā, lai nopirktu smokingu vai formālo tērpu, bieži ir vislabāk iznomāt šos priekšmetus. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad jūsu izmērs bieži svārstās vai vēlaties saglabāt jaunāko stilu.

Šajās dienās sievietes pat var iznomāt formālas kleitas tiešsaistē, iznomājot skrejceļu un līdzīgus uzņēmumus. Jūs varat izmantot kleitu par vienu nakti, ja tas ir mazāks par faktisko maksu par kleitu.

16. Lietas, ko var veikt jūsu viedtālrunis

Ja jums ir viedtālrunis, iespējams, tas var paveikt daudzas lietas, kuras jums bija jāmaksā atsevišķi. Piemēram, jums vajadzēja iegādāties atsevišķu GPS abonēšanu savam transportlīdzeklim. Tagad jūs varat vienkārši izmantot sava tālruņa GPS, lai iegūtu vietu, kur jums jāiet. Tāpat jūs varat izmantot tālruni, lai iegūtu jaunākās ziņas, straumētu Podcast epizodes vai lejupielādētu mūziku.

Atveriet to pakalpojumu sarakstu, par kuriem jūs patlaban maksājat, un uzziniet, vai jūs varat to darīt bez maksas savā viedtālrunī. Jūs varētu būt pārsteigts par naudu, kuru varētu ietaupīt.

17. Bērnu "Stuff"

Kā vecāki, viena no primārajām vietām, kurās mēs pārtērējam, iespējams, ir mūsu bērniem. Tas ir īpaši viegli izdarāms, ja jums ir jauns bērns. Visi veikali jums saka, ka jums ir nepieciešami dažādi "sīkumi", tostarp šūpoles, bassinet, pack-n-play, gultiņa, specializēta galda maiņa un piecpadsmit dažādi ādas kopšanas līdzekļi. Apakšējā līnija ir tāda, ka jums faktiski nav vajadzīgas visas šīs lietas, un jūs varat tērēt daudz mazāku naudas summu nekā šis.

Tas arī izpaužas, ja jums ir vairāk pieaugušo bērnu. Viņiem nav vajadzīgi visi rotaļlietas, ko viņi vēlas, 50 izmaiņas drēbēs skapī un ikviens sīkrīks, kas cilvēkam ir zināms.Saglabājiet vecāku lēmumu par pirkumu vienkāršu, un jūs ietaupīsiet daudz naudas.

Komentāri Par Vietnē: