Rakstīšana uz (vecajām) sienām liek jums iegūt vietu, kas jums labāk atbilst.

Pārcelšanās nav viegla, bet reizēm tas ir nepieciešams. Domāju, ka jūs varētu būt kustības malā? Šeit ir 11 brīdinājuma zīmes, kad ir laiks sākt meklēt jaunu māju un izkļūt no pārvietojamās kastes.

1. Pārrāvums pie vīlēm

Vai esat pārtraucis savu māju? Vai jūsu ģimene aug? Vai jūs katru rītu nogurstat gaidīt vannas istabā?

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jūs pārdodat savu māju, ir pāriet uz lielāku, lai pielāgotos augošai ģimenei. Tā kā jūsu bērni pārvietojas pusaudžu gados, viņi arī vēlas vairāk savas telpas, savas guļamistabas, darba zonas un rotaļu laukumus. Mazais divu istabu meistars vairs nevar kravu pārvadāt.

2. Iztukšojiet ligzdu

Vai jūs nonākat tukšās telpās, domājat par pēdējo putekļsūcēju? Vai jums ir grūti izlemt, vai pārveidot savu bērnu vecās guļamistabas šūšanas, mājas biroja vai plašsaziņas līdzekļu telpā? Jums ir pārāk daudz māju. Samazinājums mazākajai mājai varētu būt jūsu iemesls pārdot tagad.

3. Ziemas atkusnis

Vai jūs pagājušajā gadā solījāt solīt, ka jūs nevarētu, vai nevajadzētu, vēl nebūtu vēl viena sešus mēnešus ilga arktiska ziema Ņujorkas štatā? Vai meklējat tiešsaistē mājās pilsētās, kurās saulainās dienas ir visu gadu?

Pēc atmosfēras nokrišņiem un sniega (un šļūkt piebraucamie ceļi) gadu desmitiem, daudzi ļaudis nolemj pārdot, lai viņi varētu nopirkt siltākā klimatā. Jums būs tikai jāzina sev, kad jūs hit "iesaldēšanas punkts".

4. Tikšanās ar šo īpašo personu

Ja esat mainījis savu attiecību statusu, iespējams, ir laiks veikt izmaiņas. Tas cute mazais dzīvoklis vai bungalo bija taisnība tieši jums, bet tas nav sapņu mājas jūsu jaunais palīgs. Vannas istabā ir ne tikai viena izlietne, bet jūsu drēbju skapīša telpa ir tik maz, nemaz nerunājot par jūsu partneri. Precēties vai dzīvot kopā ar nozīmīgu citu var vienkārši būt izdevība pārdot un pāriet uz nākamo māju.

5. Jauniešu dzīvesvieta

Lieta labi darbojas. Jūs esat ieguvis šo reklāmu vai iznāca dažus jaunus klientus. Jūs esat skatījies Houzz un Pinterest, kā arī pietrūkst virtuvēs ar divām krāsnīm un galvenajām vannām ar slēgtu tvaiku dušu. Tas varētu būt laiks, kad sāksit meklēt savus sapņus (un gatavojas pārdot savu pašreizējo māju).

6. Pēdējā darba diena

Vai jūs daudz domājat par pensionēšanos? Vai jūs varat darīt to, ko vēlaties darīt - buru, golfu, spēlēt tenisu, sarunāties ar grandkids - kur tu tagad dzīvo? Ja nē, jūs varētu būt gatavs doties uz jaunu māju un jaunu pilsētu.

7. Tieši finanses

Vai jūs uzsverat komunālo pakalpojumu rēķinus, remonta rēķinus un drosmīgu hipotēku? Pāreja no dārgas teritorijas uz māju un kopienu, kas ir izdevīgāka par cenu, var radīt mieru un mazāk stresa finansiālo pamatu, ko meklējat.

8. Apkaimē notiek suņi

Vai jūs visu nakti esat no kaimiņa riešanas suņiem? Vai jūs pēdējā laikā novērojat nozieguma vai policijas darbības pieaugumu? Apkārtne, kas pārvietojas nepareizā virzienā, var būt ļoti pārliecinošs arguments pārdošanai un kustībai.

9. Meklējat īsāku komfortu

Vai jūs pavadāt vairāk laika ar saviem automobiļa baseina draugiem nekā ar savu laulāto un bērniem? Vai esat bijis sapņo par pastaigāšanu uz darbu vai komandējumiem, kas neļauj jums klausīties stundu ilgu podcast katru ceļu?

Pārcelšanās uz darbu ir liela nozīme, kad runa ir par pārdošanu. Ja ilgtermiņa perspektīvas jūsu pašreizējā darba izteiksmē izskatās labi, dzīvošana tuvāk darbam varētu būt lielisks iemesls tam iepakot!

10. DIY blūza

Vai pagājušajā nedēļas nogalē pilnībā aizņema braucieni uz mājas uzlabošanas veikalu? Vai "medus-do" saraksts kļūst ilgāks, nevis īsāks? Varbūt jūs esat noguruši no lēciena uz šo jūgšanas pļāvēju, lai sagrieztu savu milzīgo pagalmu. Visas šīs pazīmes liecina, ka esat gatavs pārdot un pāriet uz zemu uzturēšanas un remonta mājām.

11. Izpirkšana

Vai tas ir atmaksāšanās laiks? Pēc gadiem, kad maksājat savu hipotēku un uzturat savu māju, jūs, iespējams, ir uzkrājies pašu kapitāls. Vai esat gatavs pārvietot daļu no šīs naudas jūsu naudas un ieguldījumu kontos? Pārdošana un pārvietošana uz lētāku māju var ļaut jums nodot šo pašu kapitālu citiem darbiem.

Vai jūs domājat par kustību? Kuri no šiem iemesliem, vai citi, ir radījuši jūs pārdomāt savu mājokļa situāciju?

Komentāri Par Vietnē: