Atvaļinājumi netālu vai tuvu var viegli pārtraukt banku. Bet ir veidi, kā samazināt izmaksas, pat ja jūs dodaties uz citu valsti. Šeit ir 12 veidi, kā ietaupīt naudu ceļojot uz ārzemēm.

Man bija pietiekami veiksmīgi, lai pirms bērniem dzīvotu un ceļotu pa visu Eiropu. Manu braucienu laikā es apmeklēju 23 valstis, staigāja vēsturisko kaujas lauku svētajos pamatos un atklāja dažu lielāko pasaules pilsētu skaistumu.

Tomēr šie jaunie piedzīvojumi radīja jaunas kļūdas, un daudzas no tām bija saistītas ar naudu. Izgudrojumi par labākajiem veidiem, kā ietaupīt un tērēt naudu ārzemēs, bija izmēģinājumu un kļūdu veida pūles. Ir lietas, par kurām jūs nekad nedomājat, kamēr nav par vēlu - neatkarīgi no tā, vai lidojums ir pagājis vai dažas nedēļas brauciena laikā.

Pēc mācīšanās no savas pieredzes es gribēju piedāvāt dažus ieteikumus, lai, cerams, palīdzētu dažiem no jums izvairīties no līdzīgām kļūdām. Šie noderīgi, naudas taupīšanas triku varētu ietaupīt gan nožēlu, gan naudu, un pārliecinieties, ka jūs neaizietat no nākamā brauciena, vēloties, lai jūs darītu lietas citādi.

Kamēr mana pieredze (un šis raksts) galvenokārt attiecas uz Eiropu, principi paliek nemainīgi neatkarīgi no tā, kur jūs esat uzņēmies. Sāksim! Tālāk ir minēti daži no labākajiem naudas taupīšanas padomiem, kurus esmu uzzinājis, un tos var izmantot visā pasaulē.

1. Nauda ir karalis

Tie no mums, kas dzīvo Amerikas Savienotajās Valstīs, tiek izmantoti vienotā principā: kredītkartes tiek pieņemtas jebkurā vietā. Daudzās vietās pat tiek pieņemti mobilā seifa maksājumi, kas nozīmē, ka varat maksāt par pirkumiem, izmantojot savu viedtālruni vai pat viedo pulksteni. Tātad, ja jūs katru dienu neesat izmantojis papīra valūtas pārnešanai, sagatavojieties realitātei, ka nauda joprojām ir karalis lielākajā pasaules daļā.

Piemēram, lielākā daļa vietējo veikalu un restorānu Vācijā pieņem tikai eiro. Neatkarīgi no tā, kur jūs dodaties, iespējams, ka daudzās vietās jūsu kredītkartes un debetkartes nav laipni gaidītas.

Turklāt, vienmēr ir laba ideja, lai vietējā valūta būtu pieejama rokā. Ja jūs apmeklējat apskates objektus, satveriet pārtiku vai iegādājieties suvenīrus, visticamāk, ka nauda būs jūsu vienīgā iespēja.

2. Ietaupiet naudu apmaiņas maksās

Ja jūs dodaties uz citu valsti, jums būs jāpārdod savi labie vecie ienākumi vietējā valūtā. Un, kad jūs to darīsiet, jums tiks piemēroti apmaiņas maksājumi.

Labākais veids, kā ietaupīt apmaiņas maksu, ir gaidīt, kamēr ieradīsieties galamērķa lidostā, pirms saņemsit vietējo valūtu, izmantojot bankomātu. Ja jūs apmainījies naudu iepriekš, jūsu mājas banka iekasēs pakalpojuma maksu. Turklāt, ceļojuma kustības fāzē jums būs jāuzskaita daudz naudas.

Jūs gandrīz vienmēr saņemsit labāku valūtas maiņas kursu par ATM izņemšanu, salīdzinot ar to, ko jūs maksājat apmaiņas pakalpojumam lidostā vai tūristu atrašanās vietā. Jūs meklējat vidēji starpību 3-7%, faktiski.

Noteikti paziņojiet savai bankai, ka braucat vismaz vienu nedēļu pirms atiešanas. Tādā veidā jūs nodrošināsit, ka jūsu ATM karte darbosies bez pārtraukuma.

3. Izmantojiet kredītkarti bez ārzemju darījumu maksas

Lai gan nauda ir karalis, kredītkartēm joprojām ir sava vieta. Ceļojuma laikā viņi var piedāvāt noteiktus aizsardzības līdzekļus, un jūs varat arī tos izmantot, lai nopelnītu atlīdzības. Taču, izmantojot vienu, var rasties ārvalstu darījumu maksājumi, kurus jūs noteikti vēlaties vērot.

Ja jūs zaudējat skaidru naudu ārvalstī, jums nav izdevies. Tomēr tiek zaudēta kredītkarte, un jūs varat vienkārši piezvanīt, lai atceltu karti, jūs neesat atbildīgs par krāpnieciskām maksām, un jūs varat viegli pasūtīt nomaiņu. Tikai tas ir lielisks iemesls plastmasas izvilināšanai, kad vien iespējams.

Tomēr ārzemju darījumu maksājumi, ko jūsu emitents nosaka, pārrēķinot maksājumus jūsu vietējā valūtā, var maksāt vidēji par 3-5%. Izvēloties pareizo ceļojuma kredītkarti, jūs varat pilnībā izvairīties no šīm maksām, vienlaikus aizsargājot savus izdevumus arī tad, kad atrodaties ceļā.

The Chase Sapphire Preferred® karte ir drausmīgs ceļojumu atlīdzības kredītkarte, kas maksā NO ārvalstu darījuma maksu. Jauni karšu īpašnieki var nopelnīt 50 000 punktu prēmiju pēc tam, kad tie ir iztērējuši 4 000 ASV dolāru pirmajos trīs mēnešos. Šos punktus var nopelnīt par dāvanu kartēm 500 ASV dolāru apmērā vai 625 dolāriem ceļojumā (punktos par 25% ir vērts maksāt, ceļojot caur Chase). Papildu 5000 bonusa punkti tiek nopelnīti pēc tam, kad esat reklamējis autorizētu lietotāju, un viņi veic pirkumu, un gada maksa ir 95 ASV dolāri (atcelts pirmajam gadam).

4. Ja ir valsts valūta, izmantojiet to

Dažām valstīm ir sava valūta papildus pieņemamai plaši izmantotajai valūtai. Un bieži vien, izmantojot valsts valūtu, jūs varat ietaupīt naudu.

Čehija ir lielisks ekonomikas piemērs, kas pieņem gan eiro, gan savu vietējo valūtu - kronu. Nesen, rezervējot pakalpojumu, man bija iespēja maksāt jebkurā valūtā. Pirms kāda pētījuma veikšanas es zināju valūtas kursu un kopējo summu, kādu es gatavojaties tērēt. Man tika kotētas 100 eiro vai 2200 kronas, un izmaksas vietējā valūtā bija gandrīz 20 USD atlaide! Jūs to nevarat pārspēt, vienkārši izvēloties vienu valūtu pār otru.

Bonusa padoms. Pēc vietējās ekonomikas valūtas kursa izpēte paņemiet indeksu kartiņu, viesnīcu kancelejas piederumus vai izveidojiet digitālo piezīmi savā tālrunī.Padomā pieci un desmit. Pierakstiet pašreizējo valūtas kursu un izveidojiet diagrammu ar to, ko $ 1, $ 5, $ 10, $ 25, $ 50, $ 100 utt. Ir vienādi vietējā valūtā.

Šī roku darblapu cheat lapa var palīdzēt jums noteikt, vai cenas, ko redzat, ir godīgi, vienlaikus ļaujot jums izsekot, ko jūs faktiski iztērējat.

5. Izgriezt mobilā telefona izmaksas

Ja plānojat ceļot vairāk nekā dažas nedēļas, padomājiet par to, kā tas ietekmēs jūsu mobilā telefona rēķinu un jūsu saziņas iespējas.

Jūs varētu apsvērt iespēju iegādāties priekšapmaksas SIM karti, tiklīdz esat nokļuvis. Tas ir daudz izdevīgāk nekā budžets, nekā viesabonēšana tālrunī ar mājas plānu. Priekšrezultāta SIM karte ar balss datiem un datiem, kas piesaistīti valstij, ļaus jums rezervēt vakariņas, zvanīt taksometam, izpētīt nākamo ceļojuma pieturu un pārbaudīt tos darba e-pasta ziņojumus, kurus vajadzēja ignorēt. Un tas ir daudz lētāks nekā maksa par starptautisko pakalpojumu.

Priekšapmaksas tālruņu kartes var būt neticami lētas, atkarībā no valsts, kurā jūs atrodaties. Ja jūsu uzņēmējas valsts SIM karte nodrošina daudz datu, bet ir ierobežota saruna / teksts, jūs varat lejupielādēt VOIP lietojumprogrammu, lai veiktu tālruņa zvanus. Pakalpojumi, piemēram, Skype un WhatsApp, ļauj bez maksas zvanīt citiem lietotājiem, un jūs pat varat iegādāties vietējo ienākošo numuru, ja vēlaties, lai vecmāmiņa varētu jums piezvanīt.

Pakalpojumi, piemēram, Apple iMessage un FaceTime, ļauj jums tūlīt sazināties ar mājām apmaiņā pret dažiem megabaitu priekšapmaksas SIM kartes datiem. Šī opcija ir lētāka nekā vietējā mobilā telefona pakalpojumu sniedzēja starptautiskā plāna iegāde, taču pirms izbraukšanas jums būs jāpārliecinās, vai tālrunis ir atbloķēts.

Kad es pirmo reizi pārcēlās uz ārzemēm, mans tālrunis tika bloķēts. Es pat nezināju, ka to vajadzētu atbloķēt! Tomēr, pēc mazliet sarunu ar manu tālruņa pakalpojumu sniedzēju, tomēr man bija iespēja saņemt atbloķēšanas atslēgu savai ierīcei. Tas ļāva man izmantot jebkuru SIM karti, kas atbilstu ierīcei. Ja jūs varat attaisnot telefona firmai, ka tālrunis ir jāatvieno no jums (pārcelšanās uz ārzemēm, svarīgs darījumu brauciens, pagarināts atvaļinājums), tad jūs varat ietaupīt naudu savā tālruņa rēķinā un nodrošināt mobilā tālruņa drošību un ērtības neatkarīgi no tā, kur tu esi.

6. Ievietojiet ierīces, bet arī adapterus

Šis ir viens no tiem naudas taupīšanas trikiem, kas jums jāpievērš, pirms jūs kādreiz pametat valsti. Pirms pacelšanās iegādājieties adapteri, kas atbilst jūsu ierīcei un galamērķa enerģijas tīklam. Mobilo tālruņu ražotāji, piemēram, Apple un Android, piedāvā ceļojumu komplektus ar vairākiem adapteriem vairākām valstīm, piemēram, ES un Japānā.

Adaptelec piedāvā datubāzi, kurā jūs varat noteikt, kāda veida adapteri un spriegumu jums vajadzēs jūsu elektronikai ceļojuma laikā. Ja veicat ilgtermiņa darbību, apsveriet elektroenerģijas pirkšanas jaudas pārveidotājus. Jūs atradīsiet, ka daudzas virtuves ierīces un mājas elektronika ārpus ASV var būt dārgākas, tāpēc izmantojiet to, kas jums ir, ja jūs varat iegūt dažus paātrinātos vai pazeminošos transformatorus.

Vai esat pārvietojies uz teritoriju, kurā ir liela iedzīvotāju daļa no jūsu mītnes zemes? Tad iespējams, jūs varat atrast kādu, kas vēlas pārdot savus spēka transformatorus par pazeminātu cenu, jo viņi gatavi pāriet no vietas. Jūs varat arī apskatīt eBay par lietotiem piederumiem, kas cilvēkiem vairs nav vajadzīgi pēc atgriešanās mājās.

7. Meklējiet pilsētu caurlaides

Dažās pilsētās ir speciālas caurlaides, kas nodrošina piekļuvi muzejiem vai orientieriem, nodrošina sabiedrisko transportu un pat piedāvā atlaides pārtikai un pakalpojumiem. Tie parasti ir lieliski veidi, kā pieredze apgabalā un kopumā, un šajā procesā ietaupīt diezgan daudz naudas.

Piemēram, pilsētas var piedāvāt tādas lietas kā Berlin's WelcomeCard, kas nodrošina piekļuvi sabiedriskajam transportam, kā arī atlaides vairāk nekā 200 piedāvājumiem. Ak, un jūs satveriet bezmaksas pilsētas ceļvedi un karti, kas būs ērti, lai apskatītu.

Noteikti meklēt un noskaidrot, vai jūsu galamērķim ir līdzīgs piedāvājums, kas var palīdzēt jums noķert visas aizraujošās atrakcijas un ietaupīt naudu pa ceļam.

8. Vai kā vietējie dara

Galamērķa apgabala vietējie iedzīvotāji ir lielisks resurss, lai atrastu vislabāko un vislētāko cenu no pārtikas līdz atrakcijām un aktivitātēm. Nogulošais noteikums, kad apmeklējat jaunu teritoriju, ir darīt, kā to izdarījuši vietējie iedzīvotāji.

Tas nozīmē, ka jums jācenšas atrast labākās restorānus, kas atrodas sienā. Ne tikai jūs izvairīsities no tūrisma zonu cenām, bet šajā procesā jūs, iespējams, atradīsit kādu no labākajiem degustācijas produktiem. Vietējie iedzīvotāji var būt noderīgi, ja runa ir par bezmaksas atrakciju, vietējo sporta spēļu, izklaidējošu parku vai orientieru atrašanu un citām aktivitātēm, kas atrodas uz ielas.

9. Iegūt starptautisku vadītāja apliecību.

Brīvība, kas rodas no tā, ka tā spēj vadīt pasauli Eiropā (vai jebkuru citu galamērķi), ir milzīga. Pirms doties vai doties nākamajā Eiropas atvaļinājumā pārtraukt AAA un iegādāties starptautisko vadītāja apliecību (IDL).

Lielākā daļa ārvalstu nomas uzņēmumu Eiropā nenošķir jūsu valsts vadītāja apliecību un IDL, bet, ja jūs saņemsiet valsts policiju, IDL sedz jūs. Automašīnas iznomāšana un rēķina sadalīšana var būt jautri, ērti un salīdzinoši lēti līdzekļi, lai pārvietotu jūs un jūsu ceļojuma draugus.

Paturiet prātā, ka jūs gatavojaties maksāt augstākas gāzes cenas, lai gan, un nekad aizmirst, ka viņi pārdod gāzi litru pāri dīķim! Es iesaku jums iegūt IDL pat tad, ja neplānojat braukšanu - vienmēr ir labi, ja ir nepieciešams pielāgot ceļojuma veidu, sagatavot ārkārtas rīcības plānu.

10. Paņemiet vilcienu

Vilcienu ceļojums ir relaksējošs, lai gan lēnāks un mazāk ērts nekā automašīnas izmantošana.Ja jūs kādu laiku pavadīsit, pētot galamērķa dzelzceļa iespējas, tomēr jūs neesat vīlušies.

Vācijas dzelzceļa stacija ir fenomenāla izvēle, kas tev nogādās no Wurzburgas līdz Minhenē Berchtesgadenā par tik mazu kā 30 USD dienā. Ja vēlaties ceļot vairākās valstīs, jo īpaši ilgtermiņā, apsveriet iespēju iegādāties Eurail Pass pirms atvaļinājuma. Tas ir visrentablākais un elastīgākais risinājums, un ir lieliski, ja jūsu plāns ir redzēt tik daudz dažādu vietu, cik vien iespējams. Vienkārši pārliecinieties, ka to iegādājāties pietiekami agri, tāpēc jums ir laiks saņemt caurlaidi pa pastu.

Vēl viena iespēja, ceļojot pa dzelzceļu, ir noķert vilcienu uz pierobežas pilsētu un pārslēgt vilcienu pakalpojumus, mainot valstis. Starptautiskas biļetes parasti būs dārgākas nekā pērk divas atsevišķas biļetes no divām kaimiņvalstīm.

11. Īsie lidojumi var būt neticami lēti

Eiropai Šengenas līgums ļauj jums brīvi pārvietoties lielākajā daļā kontinenta bez vīzas vai plašu robežpārbaudēm. Tādēļ lidošana ir relatīvi nesāpīga, un ASV pilsoņi var šķērsot savas pases bez problēmām. Labākā daļa? Lidojumi parasti ir ļoti izdevīgi gan ilgtermiņa, gan īstermiņa braucieniem.

Nebaidieties lidot no jauna, tiklīdz jūs sasniedzat galamērķi, ja tas samazinās ceļojuma laiku un maksimāli atvieglo atpūtu. Ja jūs pārvietojat ārzemēs, atlaides aviokompānijas ir ideāla ieeja uz lētu ceļojumiem garās brīvdienās! Aviosabiedrības, piemēram, Ryanair, piedāvā pakalpojumus visā kontinentā, un daudzās valstīs ir valstu aviosabiedrības ar lētām lidojumu vietām. Lai gan aviokompānijas, piemēram, Ryanair, ir bezrūpīgas iespējas, viņi saņems tev vietu, kur tev jādara lēta - es vienreiz lidoju no Ķelnes, Vācijā, Neapolē, Itālijā tikai par 33 dolāriem!

Vēlaties uzzināt vairāk? Šeit ir saraksts ar Rick Steve atlaides nacionālajām aviokompānijām, kas ir lielisks resurss.

12. Ja tā ir brīva, dari to

Labākais veids, kā ietaupīt naudu citā valstī, ir atrast lietas, kas jums nav jāpiešķir. Tāpat kā mājās, vienmēr ir daudz pasākumu, kas ir pilnīgi bez maksas neatkarīgi no tā, kur doties.

Tas prasīs dažus pētījumus, bet vienkāršu Google meklēšanu, pārvērtīsiet vietējo grāmatu, piemēram, "Ceļojot uz krūtīm" vai vienkārši uzdodiet jautājumu vietējiem iedzīvotājiem. Jūs uzzināsiet par festivāliem, parkus, sporta pasākumiem, izstādēm, bezmaksas muzeju dienām un daudz ko citu. Jūs saņemsiet prieku, ko jūs, iespējams, nebūtu izdarījuši citādi, neiztērējot pensu.

Get Going

Tagad, kad jūs, kā stiept savu dolāru, ir pienācis laiks iepakot somas. Atcerieties šos padomus un jūs varēsiet ietaupīt, kamēr jūs dzīvojat un ceļojat ārzemēs.

Kā jūs samazināt izmaksas ceļojot uz ārzemēm?

Komentāri Par Vietnē: