Grāmatas rakstīšana par naudas taupīšanas veidiem ir grūts bizness. Kaut arī daži cilvēki mazgā zip-lock maisiņu, lai to atkal izmantotu, citi uzskata, ka ir sasniegums, kad tie ierobežo izņemšanu trīs reizes nedēļā. Kā jūs vēršieties pie abiem ļaudīm? Patiesība ir, tev nav. Bet ko jūs mēģināt darīt, ir nodrošināt naudas taupīšanas padomus, kas pārsteigs pēc iespējas lielākai cilvēku grupai. Tas nav viegls uzdevums, bet labie Wise Maizes ļaudis ir saskārušies ar izaicinājumu ar jaunu grāmatu - 10 001 veidi, kā dzīvot lielos, ar nelielu budžetu.

Naudas ietaupīšanas padomi parasti ietilpst manās divās kategorijās. Pirmajā kategorijā mana reakcija parasti ir: "tas ir visspilgtākais veids, kā ietaupīt naudu, par kuru esmu dzirdējis." Otrajā kategorijā mana reakcija ir: "Tagad tas ir noderīgs padoms, ko es patiešām var izmantot labā veidā "Es vēl neesmu lasījis nevienu grāmatu par nabadzīgajiem dzīves apstākļiem, kur vienā un otrā vietā man nebija abus reakciju veidus. Kas nošķir noderīgās grāmatas no ne tik lietderīgām, tās ir tādas, kurās divu kategoriju reakcijas pārsniedz pirmās kategorijas rādītājus. Manis, Gudro Maizes grāmata skar divas kategorijas. Patiesībā, kad es to pabeidzu lasīt, grāmata bija piesātināta ar tagiem pēc tā, lai es varētu atgriezties un no jauna izlasīt padomus, kas man tiešām skar mājās.

Šeit ir daži, kas patiešām skāra mani:

  • Digitalizēt ceļojumu dokumentus: Ja jūs dodaties atvaļinājumā vai komandējumā, skenējiet pasi, biļetes un citus ceļošanas dokumentus, un pēc tam nosūtiet tos pa e-pastu sev un ģimenes loceklim. Ja jūs zaudējat kādu no dokumentiem, skenēta kopija var tikai palīdzēt jums izvairīties no daudz problēmu.
  • Kravas kabelis: Tas jau kādu laiku ir bijis manā uzdevumu sarakstā, un grāmatā ir iekļauta jauka sadaļa par padomiem, kā panākt "izdarīt". Kad labs resurss, kas minēts grāmatā, ir CancelCable.com.

Laiku pa laikam jūs lasīsiet rakstu par to, kā pelnīt naudu tiešsaistē. Iepriekš minētā atceltā kabeļtelevīzijas saite ir labs piemērs radošai idejai, ko bija viegli salikt un, iespējams, noved pie vietnes īpašnieka papildu ienākumiem.

  • Mobilā telefona atlaides: Mobilo telefonu izmaksas ir sašutums. Katru mēnesi es maksājošu rēķinu, es apņemos izdomāt veidu, kā samazināt izmaksas. Nu, 10 001 ir sadaļa par šo ļoti tēmu, tostarp saites uz dažādām vietnēm, lai palīdzētu jums atrast atlaides.
  • Ej zaļš: Enerģijas taupības programmā EnergySavingGadgets.net, pavadot daudz laika rakstot par videi draudzīgiem produktiem, šis temats ir tuvu manai sirdij. Mēs varam ietaupīt tonnu mīklas, padarot mūsu dzīvi praktiskiem, un 10,001 ir vairākas idejas. Piemēram, vai jūs zinājāt, ka varat iegādāties atkārtoti lietojamus kafijas filtrus?

Personiskie finanšu resursi

Papildus padomiem grāmatā ir arī saraksts ar dažiem lieliskiem tiešsaistes resursiem. No naudas pārvaldības instrumentiem uz kuponu un darījumu vietnēm, lai novērtētu salīdzināšanas rīkus, grāmatas resursi ir informācijas dārgums. Grāmatā ir arī informatīvā sadaļa par personīgo finanšu padomiem. Šajā sakarā 10,001 atšķiras no lielākās naudas taupīšanas padomdevēju grāmatas. Iekļaujot personīgo finanšu rakstus, tas praktiski apvieno daudzus padomus.

Viena pēdējā piezīme. Pati grāmata ir publicēta augstas kvalitātes glancētā krājumā. Tas var likties kā nenozīmīgs aspekts, taču izdevēji iztērēja naudu, pievienojot šo grāmatu, un tas ir skaidrs, kad jūs redzat grāmatu. Grāmatas ilustrācijas, organizācija un izkārtojums ir pirmie rādītāji.

Jūs varat pasūtīt grāmatu no Amazon un saņemt plašāku informāciju par naudas glabāšanas grāmatu Wise Maijā. Papildus tam es esmu atdodot pārskatīšanas eksemplāru gudru maizi sūtīja mani. Vienkārši atstājiet komentāru šim ziņam, un nedēļas beigās es izvēlēšos uzvarētāju.

Komentāri Par Vietnē: