Vai tas ir tikai man, vai arī cilvēki šajā valstī ir pārāk izplatīti?

Es dzirdēju šo 10 gadu veco kazlēnu, lai vēl vienu dienu pasniegtu "trifeles burgeru". Es to pat nezināju pirms trim gadiem.

Pārtikas veikalā esmu redzējis citu mazuli, kas dzemdēja viņa mammu. Es tikai domāju, ko mani vecāki būtu izdarījuši, ja es kādreiz kaut ko darīšu.

Es redzu, ka bērniem tiek teicis "Labs darbs!", Lai testā iegūtu 87%.

LABS DARBS?

Tāpēc es sāku domāt, kāpēc bērni ir tik mīksti šajās dienās?

Vai mēs varētu apskatīt ... paši?

Galu galā, mēs esam pieaugušie, no kuriem bērni mācās.

Tie paši, kas skatās Food Network, vienkārši skatīties to ... bet nekad īsti ēdienus gatavot!

Tie paši, kas sapņo par uzņēmējdarbības uzsākšanu, skatīties Shark Tank un lasījuši emuāru pēc emuāra ... bet nekad to nedarīja!

Tie paši, kuri saka: "Es mēdzu mēnesī samazināt carbs ..."

Mēģināt? Pirms dažiem gadiem, manā vecāku gadadienas laikā es viņus saucu un jautāju, kā viņi ieguva 31 gadu laulību. Mana mamma teica kaut ko ļoti interesantu:

"Jūs vienkārši nedod sev jebkādas izvēles," viņa teica. "Tu esi tā mūžīgi, un tu zini, ka iet iekšā."

Jūs to nemēģināt. Jūs vienkārši nolemjat to izdarīt, vienalga ko.

Tas ir gandrīz tāds, ka esam izveidojuši veselu kultūru, kurā mēs novērtējam to, ko jūs cenšaties, nevis to, ko jūs faktiski esat paveicis.

Manā dzīvē viena no pirmajām lietām, ko es uzzināju par dzīvošanu bagātākajā dzīvē, godīgi paskatījās uz to, ko es teicu, salīdzinājumā ar to, ko es patiešām izdarīju.

Es teicu, ka es gribēju lidot purseņos, nopelnot naudu, kamēr es gulēju, palīdzot miljoniem cilvēku izmantot psiholoģiju ... bet es neesmu veicis nekādas darbības, kas mani patiešām nonāktu tur.

Es gribētu apskatīt puišus ar vēsākas drēbes, nekā es un saku: "Es vēlos, lai es varētu šādi izģērbties" - tad neko nedarot, lai uzzinātu, kā labāk kleita.

Es redzētu puišus, kuri bija vairāk uzcelti nekā man bija - liesa, vairāk muskuļu - un ne tikai es nedaru neko, es tiešām teicu: "Es nekad to nevarētu izskatīties". Es burtiski teicu sev to, ko es VAR nevaru, nevis ko es gribēju pats.

Galu galā es sapratu, ka varu sēdēt un skatīties televīzijas šovus, lasīt žurnālus un sapņot par dzīvošanu ... vai es varētu kaut ko darīt.

Ironiski, kad es sāku mazus soļus (galu galā novedot pie lielākām pakāpēm un veiksmīgāku uzņēmējdarbību), es patiešām sāku dzīvot vēsākā dzīvē nekā tas, par kuru es sapņoju.

Bet es nekad nebūtu iedomājies, ka pirms pieciem vai desmit gadiem.

* * *

Es gribēju izveidot sev bagātu dzīvi. Rich Life ir ne tikai nauda, ​​bet arī. Tas ir par iespēju dot iespēju izmēģināt jaunas lietas, kad vien vēlaties.

Piemēram, aplūkojiet šo nejaušā viskija garšu, ko es pagājušajā trešdienā izdarīju:

Viskijs degustācija pagājušajā trešdienā Manhetenā

Jūs, puiši, vēlaties to izdarīt kopā?

Lai sāktu veidot Rich Life kopā - neatkarīgi no tā, kas jums nozīmē definīciju?

Sniegt sev iespēju ceļot, strādāt mazāk vai pat strādāt vairāk ja tu mīli to, ko tu dari?

Es gribu to darīt ar jums. Sākot no trešdienas, es gatavojas dalīties ar jaunu sēriju par to, kā patiesībā iegūt lietas, ko mēs sakām, ka mēs vēlamies.

Piemēram, pirms dažiem mēnešiem es aizvedu pēdējā brīža ceļojumu uz Singapūru un ievietoju picu, kurā ēst čili krabjus. Kāds Instagram kucēns teica: "Vau, ja ir jauki, es labprāt uzņemšos pēdējo minūti ceļojumu uz Āziju." Es vēlos jums parādīt, kā to izdarīt.

Jūs vēlaties, lai varētu pieņemt darbā personīgo treneri vai maksāt kādam, lai iztīrītu savu dzīvokli? Nekādu problēmu.

Ne vairāk fantāzija. Ne vairāk mēģina.

Faktiski to darīsim.

Tādēļ atstājiet komentāru tālāk, ja esat satraukti. Komentējiet, ja jūs zināt, kāda ir bagātīgā dzīve. Komentējiet, vai jums ir jautājumi, par kuriem vēlaties man atbildēt par uzņēmējdarbības uzsākšanu. Sūdi, komentāri, ja mani ienīda! Es nedod damn. Es mīlu dzirdēt no jums, top izpildītājiem, weirdos, un nutcases līdzīgi.

Komentāri Par Vietnē: