2012. gadā vidējais federālo nodokļu atmaksājums amerikāņiem bija 2800 ASV dolāri. Ja jums ir liela ģimene vai zems ienākums, kompensācija bija iespējams pat vairāk nekā tā. Lai gan jums ir jāzina, ko sagaidīt ar atmaksu, lielākā daļa no mums to uzskata par nevajadzīgu. Izvēle, ko darīt ar šo lielo čeku, var būt vissmagākā finanšu izvēle, kuru veicat visu gadu.

Nacionālās mazumtirdzniecības federācijas 2012. gada aptauja liecināja, ka vairāk amerikāņu nekā jebkad bija nolēmuši atlīdzināt savas kompensācijas. Faktiski 43 procenti bija plānojuši zeķēt šo pārbaudi, un apmēram 40 procenti bija plānojuši samaksāt parādus, veicot 2012. gada pārbaudi.

Kā jūs izmantosiet nodokļu atmaksu šogad? Mums ir dažas idejas, kas jāņem vērā:

1. Izveidojiet ārkārtas fondu

Ja jums nav ārkārtas fonda, nodokļu atmaksa ir ideāla vieta, kur sākt. Ārkārtas palīdzības fonda ieteikumi svārstās no 1000 ASV dolāriem, kamēr jūs samaksājat parādus līdz sešu mēnešu ienākumiem. Jūsu pārbaude no IRS var būt tuvu augšējai malai, taču tas joprojām varētu būt labs sākums ārkārtas fondam, lai palīdzētu jums ar potenciāli akmeņainiem laikiem nākamajā gadā vai divos gados.

2. Izmaksāt parādu

Ja jums ir ārkārtas fonds (vai piekļuve ārkārtas situācijai skaidrā naudā vai kredītam), iespējams, ir laiks koncentrēties uz parādu samaksu. Tā kā parādus parasti maksā vairāk nekā nopelnīt investīcijas, tagad ir lielisks laiks, lai samaksātu parādus, jo īpaši lielākus procentu maksājumus, kas ēst jūsu ikmēneša ienākumiem un, iespējams, samazinot jūsu kredīta rezultātu.

3. Nopirkt māju

Atkarībā no vietņu cenām jūsu reģionā, jūsu nodokļu atmaksa var būt pietiekama, lai segtu sākotnējo maksājumu - vai vismaz lielu daļu no tā. Ar FHA aizdevumu jums ir nepieciešams tikai 3,5 procentu iemaksa (plus slēgšanas izmaksas), tādēļ, lai iegūtu FHA aizdevumu mazā mājā, piemēram, Midwest, varētu būt pietiekama pārbaude par 3000 ASV dolāriem. Vai jums jau ir mājās? Apsveriet iespēju izmantot savu atmaksu, lai iegādātos HUD māju kā ieguldījumu.

4. Iemaksājiet vecuma kontu

Ja jūs neesat sācis pensijas kontu - vai ja jums vienkārši nepieciešams panākt jūsu ietaupījumus - nodokļa pārbaude 401 (k) vai IRA ir lieliska ideja. Jo ātrāk jūs finansēsiet savu pensijas kontu, jo vieglāk jūs ietaupīsit savu iespējamo aiziešanu pensijā.

5. Uzlabojiet savas mēbeles vai ierīces

Ja jūs izšķērdat enerģiju neefektīvas veļas mazgājamās mašīnas komplekta dēļ vai arī jūsu dīvāns izdalās pie šuvēm, iespējams, vēlēsities izmantot savu atmaksas pārbaudi, lai iegādātos jaunas mēbeles vai ierīces. Viena priekšrocība ir tā, ka bieži vien varat vienoties par atlaidi, ja maksājat skaidrā naudā - vai arī jūs varat iegādāties nedaudz izmantotās mēbeles no Craigslist par daļu mazumtirdzniecības cenas.

6. Renovējiet savu māju

Neatkarīgi no tā, vai gatavojat pārdot savu māju vai arī jūs esat norēķinies par tālsatiksmes pārvadājumiem, jūsu nodokļu atmaksa ir lielisks veids, kā sākt atjaunošanu. Ir tik daudz lielu un mazu veidu, kā atjaunot, no kuriem daži var palielināt jūsu mājas vērtību. Viens Fox News raksts iesaka meklēt veidus, kā padarīt jūsu māju energoefektīvāku, palielināt apgrūtinājumu vai uzlabot jūsu virtuves vai vannas istabas izskatu.

7. Doties atvaļinājumā

Jums nav jātērē bagātība, lai dotos uz jaukām brīvdienām, un relaksējošs ceļojums var būt ideāls veids, kā atjaunot jaunus uzņēmumus pārējā 2013. gadā. Vai jūs nolemsiet padarīt mugursomu Eiropā vai baudīt luksusa kruīzu, rezervējot atvaļinājumu, varat izmantot tīmekli, lai jūsu nodokļu pārbaudes paplašinātos.

8. Sāciet sānu darbību

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties, lai hobijs kļūtu par uzņēmumu vai izmantotu savu darba pieredzi kā blakusdarbs, nopelnot otru ienākumu no cita uzņēmuma, ir lieliska ideja. Jūs varētu sākt emuāru, strādāt kā konsultantu vai pļaut zāles vasaras brīvdienās. Neatkarīgi no jūsu puses, jums, iespējams, būs vajadzīgs neliels kapitāls, lai sāktu darbu. Jūsu nodokļu atmaksa ir tikai vieta, kur to iegūt.

9. Veikt klasi

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties bagātināt savu dzīvi ar jaunu hobiju vai zināšanām vai palielināt savu nodarbinātības iespējas, maksāt par klasi ar nodokļu atmaksu ir lieliska ideja. Patiesībā jūs, iespējams, varēsit samaksāt par visu gadu klases vērtībām kopienas koledžā, ja vēlaties strādāt, lai izveidotu jaunu karjeras jomu.

10. Piešķiriet labdarībai

Ziedošana labdarībai ir lielisks veids, kā uzlabot savu labklājības sajūtu. Turklāt jūs varat pieprasīt labdarības maksājumus par nākamā gada detalizētajiem nodokļiem, lai nākamajā gadā varētu saņemt vēl lielāku nodokļu atlaidi.

Šīs ir tikai dažas idejas par to, kā izmantot nodokļu atmaksu. Vai jūs saņemat čeku no IRS šogad? Ja tā, kā jūs plānojat to izmantot?

Komentāri Par Vietnē: