Šodien ir Zemes diena. Esmu uzlauzts, un esi laipni aicināti pievienoties man. Ļaujiet to padarīt par vairāk nekā simbolisku dienu, kuru mēs aizmirstam rīt. Padarīsim Zemes nedēļu, Zemes gadu un pat Zemes mūžu. Un ... ietaupiet naudu procesā.

Ja jūs nokļūstat to spainī, kas ir sirdsapziņa un sabojājies par planētu (vai, ja jūs parasti to nedarat, bet vēlaties uzsākt), es izlecošu izaicinājumu.

Ir pienācis laiks rīkoties.

Pastāv tieša saistība starp trieciena samazināšanu un naudas ietaupīšanu (jo vairāk jūs samazināsiet, jo vairāk ietaupīsiet), tāpēc šis raksts ir taisīts mājās personīgo finanšu emuārā un sniegs dažus no labākajiem planētas un naudas taupīšanas padomiem. kas atklājās gadu gaitā.

Daži no tiem ir vienkārši vienreizēji. Citiem jākļūst par ierasto, bet tev ir jāsāk kaut kur. Tātad, šeit ir izaicinājums: Veikt 1 darbību - tu esi labāks cilvēks nekā tu vakar. Veikt 2-5, un jūs varat komfortu, zinot, ka jūs padarīt pasauli labāku vietu. 5+ Es augu koku un nosaukšu to pēc tevis. Tātad, ļaujiet ietaupīt naudu, saglabāt šo vainu sirdsapziņu ar čukstiņu un sākt to sākt!

1. Sāciet pieaugt dažiem no jūsu pašu pārtikas produktiem un iegūt vairāk no vietējiem avotiem

Pagāja 5 gadus pārāk ilgi, lai novietotu dārzu - pagājušajā gadā es beidzot devos kustībā. Mana peļņa pirmajā gadā bija nožēlojama, bet tas tikai padara mani vairāk motivētas, lai to izdarītu pareizi un sāktu agri.

Lielākajai daļai no mums šis laiks ir tagad. Veikt kādu no šīm jaukām pavasara brīvdienām, lai novietotu dārzā, vai vismaz ielieciet dažus augus savā logā vai podos savā pagalmā.

Savas pārtikas audzēšana var izrādīties triviāla ietekmē, taču, ja visi to darītu, ietekme būtu fenomenāla.

Ja jūs nezināt, no kurienes sākt, viens no maniem iecienītākajiem blogiem par pārtikas produktu tēmu ir Old World Gardens.

Dārzkopības ROI ir apšaubāma, kamēr jūs tam nepietiek. Bet apmierinātība par to, ka vīnogulāju svaigā veidā iegūst organisku tomātu, ka jūs gājāt pa dažiem pagalmiem, ir grūti pārspēt.

Dārzkopības produkcija sākumā var būt grūta, tāpēc jums būs jāpievieno augļi un veggies no citiem avotiem, tāpēc kāda ir nākamā vislabākā videi draudzīgā izvēle? Lokāli iegūta (un bioloģiskā) pārtika. Parasti labākā vieta, kur to iegūt, ir lauksaimnieku tirgi un CSA. Ja jūs iegūstat, jūs faktiski var ietaupīt naudu šajā procesā.

Neesat pārliecināts par CSA vai tirgu jūsu reģionā, Real Time Farms ir jauka karte, lai palīdzētu jums atrast tos.

2. Aizstājiet gaļu ar pupiņām / kvinoa / vegiem vismaz vienā no jūsu iknedēļas ēdienreizēm

Pirms vairākiem gadiem es veģēju uz veģetārismu. Ietaupījumi veselībai un izmaksām par vienību ir bijuši izcili - apmēram $ 2-3K gadā. Ietekme uz vidi? Apbrīnojams Tas prasa 16 mārciņas graudu / sojas un 5214 galonu ūdens, lai ražotu 1 mārciņu ēdamās liellopu gaļas (tas pats ūdens daudzums, kādu Amerikā vidēji gadā lieto dušā). Tas aizņem 78 kalorijas fosilās degvielas, lai iegūtu 1 kaloriju olbaltumvielu no liellopu gaļas, bet tikai 2 kalorijas degvielas, lai ražotu kaloriju no sojas pupiņām. Vēlas vairāk? Kopš 1945. gada pesticīdu daudzums uz kukurūzas akriem (galvenā barība lopiem) ir palielinājies par 100 000%.

Tātad šis ir ļoti vienkāršs. Pavelciet dažas receptes tiešsaistē un nomainiet to ar gaļas centru, izmantojot kādu no pupiņām / quinoa / veggies kombināciju. Jums, jūsu seifam un planētai būs veselīgāk, un jūs samazināsiet pieprasījumu pēc liela mēroga dzīvnieku slimībām.

3. Paņemiet savus konteinerus un pārslēdzieties uz beztaras pārtikas produktiem vismaz 3 pārtikas preces

Vidējais amerikāņu skaits ir 4,43 lbs. no trash uz vienu cilvēku dienā. Liela daļa no tā nāk no pārtikas iepakojuma. Tātad, tā vietā, lai pieņemtu, ka jūsu auzu, kvinoja, brūnie rīsi, valrieksti vai sojas pupiņas nonāk nelielā daudzumā, to ieskauj plastmasa, kas nonāks poligonā - to vietā iegādājieties to un iegādājieties savu atkārtotas lietošanas konteineru, lai iepakotu to.

Iepirkšanās vietnē Costco vai vairumtirdzniecības veikalos arī var palīdzēt samazināt iepakojumu. 36 oz. Piemēram, zemesriekstu sviesta burka ražo 3 reizes mazāk atkritumu nekā 3-12 unces burkas. Un labums iekšā ir tikpat garšīgs.

Bonuss? Tas vienmēr ir lētāk, vairumā gadījumu.

Jūs varat arī vēl vairāk samazināt savus pārtikas atkritumus, kompostējot pārtikas atlikumus, lai bagātinātu dārzu, jums ir tagad ... dzīves un stuff.

4. Izveidojiet savus patiešām videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus

Lai arī lielākā daļa tā saukto "zaļo tīrītāju" apgalvo, ka tie ir videi draudzīgi, nav nekādu federālu noteikumu par to, kas ir "zaļš". Tas pats attiecas uz "dabisku". Kas ir "dabisks"? Manuprāt, tas ir kaut kas, kas nav radīts no ārzemju metāliem, kas iegūti no asteroīdiem vai izgatavoti no zinātniskā eksperimenta, kļūdaini, bet tas daudz nesaka.

Ja jums ir ūdens, citrona, cepamā soda, baltais etiķis, berzes alkohols, ūdeņraža peroksīds un burvju lazda, jūs varat veikt mājas tīrīšanas kombinācijas, kas tīras gandrīz jebko, ir 100% drošas un, iespējams, efektīvākas nekā veikalā. -pieņemti atkritumi. Vienkārši pārliecinieties, ka jūs nekombinējat materiālus, kurus nevajadzētu apvienot (amonjaks un balinātājs parasti nerada drošus dūmus, sajaucot ar citiem produktiem). Un jūs varat tos iegādāties lielos vienību izmēros, samazinot iepakojuma atkritumus procesā. Un HELLA ir lētāka!

Izmēģiniet šo stikla / universālu tīrītāju:

  • 1 glāze baltā etiķa
  • 2 tases ūdens
  • 1/4 glāzes citronu sulas

Šeit ir raksts par to, kā padarīt netoksiskus tīrīšanas līdzekļus.

5. Pārtrauciet pudeles dzērienu pirkšanu un investējiet bez atkārtoti izmantojamā pudele bez BPA

Ja jūs pērkat pudelēs iepildītu ūdeni, es gribu, lai jūs tūlīt paklāpētu sejā.

Sākotnēji katra nopirktā pudele ir iepakojuma izšķērdība līdz ekstremālam.

Ja jūs kaut ko domājat par naudu, es izdarīju matemātiku, un katru reizi, kad jūs pērkat pudeli ūdens par 1 ASV dolāru, jūs maksājat 2,279 reizes vairāk, nekā jūs, ja jūs atkal piepildīsit to pašu pudeli ar tikpat atsvaidzinošu krāna ūdeni.

Garšas testi ir pierādījuši, ka cilvēki nevar izteikt atšķirību, tāpēc iegūstiet šo nepareizo nosaukumu no galvas un izveido pastāvīgu slēdzi, lai pieskarotos.

6. Atvienojiet strāvas padeves ierīci

Nezinu, kādas ir vampīru ierīces, kas nepieredzējis savu naudu un vidi, jo viņi tur sēdēja, pat neizmantojot? Šeit ir saraksts ar vampīru gaidstāves jaudas ierīcēm, lai sāktu.

Es arī ļoti ieteicu izmantot jaudas mērītāja ierīci, lai novērtētu katru spraudņa preci jūsu mājā. Šeit ir rezultāti, kas iegūti, lietojot elektrību. Veiktie pasākumi ietaupīja man 22% no manas elektrības rēķina.

Pievienojiet vampīrus, kad tie ir nepieciešami, un atvienojiet tos, ja jums tas nav. Tas ir viegli, planētas taupīšana, naudas taupīšana, un jūs faktiski varētu sadedzināt kaloriju vai divus procesā.

7. Pārslēdzieties uz mazu plūsmas dušas galvu

Esmu mēģinājis dažas, un ar labu, jūs pat nezināt, ka tas ir zems plūsmas. Bet jūs šajā procesā ietaupīsiet 50% ūdens.

Tas ir zemas plūsmas dušas galva, ko es personīgi lietoju (iestatījumā 1,85 gpm), un tam ir iespēja piegādāt dušu 3 minūtes vai mazāk. Vidējās dušas galviņas izmanto 4,2 gpm.

Protams, ir dažas zemas plūsmas dušas, kurām nav preču. Es mēģināju 1,25 gpm dušas galvu, bet duša ilgst divas reizes, padarot to neefektīvu.

Četru ģimeni jūs ietaupīsiet 21 000 galonu ūdens un apmēram 200 USD enerģijas izmaksās gadā. Kur vēl var iegādāties 1000% peļņu pirmajā gadā, kad iegādājaties kaut ko?

Pārslēgšanās ir burtiski tikpat vienkārša kā vecās dušas galvas atskrūvēšana un ieskrūvēšana jaunajā.

Šeit ir daži citi veidi, kā ietaupīt naudu arī ūdenī.

8. Iegūstiet digitālu programmējamu termostatu

Neviena pirmā pasaules var nebūt izšķērdīga nekā apkure vai dzesēšana mājās līdz līmenim, kas jums nav nepieciešams, kamēr strādājat vai guļat.

Vienkāršākais veids, kā ietaupīt daudz naudas par apkures un dzesēšanas izmaksām, ir mainīt veco skolu termostatu digitālā programmējamā termostatā.

Tas ir ļoti viegli izdarāms, ja vien jums ir skrūvgriezis. Ja jūs iegādājaties 60 ASV dolāru lielu ierīci (šķiet, ir aptuveni par vidējo), tas varētu nopelnīt jums investīciju atdevi 300% apmērā tikai pirmajā gadā un neko citu kā jauks ietaupījums pēc tā.

9. Sāciet braucienu ar šo velosipēdu!

Ilgu laiku lasītāji, visticamāk, slimo ar to dzirdēšanu, bet es atkārtoju to atkārtot. # 1 lielākais finanšu, veselības un planētas ietaupījums, ko esmu veicis pēdējos 5 gados, varbūt manā dzīvē - pārdod savu automašīnu un brauc ar savu velosipēdu darbam.

Ja jūs nekad to neesat izdarījis, jums ir jāmēģina to izmēģināt - un nav labākas nedēļas nekā šonedēļ.

Kad jūs sākat strādāt, jūs jūtaties atvieglinātas. Jūs atlaidīsiet stresu un kalorijas atpakaļ ceļā, un šajā procesā neesat veicinājis globālo sasilšanu vai iztērējat jebkādu naudu.

Cik daudz naudas tu varētu ietaupīt? Šeit ir divriteņu vai braukšanas kalkulators, lai jūs varētu pievienot saviem numuriem. Tas ir pilnīgi iespējams, ka jūs varētu ietaupiet $ 1 miljonus vai vairāk veicot kustību.

Pārtraukt attaisnojumus. Dari to

10. Pārdodiet dažas lietas Craigslistā, pēc tam pērciet kaut ko, ko parasti iegādājaties jaunu

Cik reizes jūs esat dzirdējuši stāstu par to, ka kāds nopērk kaut ko, kas tiek izmantots Craigslistā, kādu laiku to lietojot, pēc tam to pārdod vismaz tikpat daudz Craigslist vēlāk?

Nav lielāka naudas ietaupīšanas izgudrojuma, kas varētu pilnīgi apturēt mūsu sabiedrībā tik izplatīto pirkšanas -> izmantošanas -> atkritumu ciklu.

Ja jūs to neizmantojat šādā veidā, tas var būt diezgan konkurētspējīgs. Es ieteiktu iestatīt RSS plūsmas atslēgvārdiem, kas jums nepieciešami, pēc tam ātri iedarbojoties, kad tie nāk klajā.

Šajā procesā jūs pārtrauksiet izšķērdīgu ciklu, izņemat preci no poligona un ietaupīsiet daudz naudas.

Zemes diena Diskusija:

  1. Ko jūs plānojat rīkoties šajā Zemes dienā?
  2. Kas būtu padarījis jūsu top 10 ieteikt rīcības sarakstu?

Komentāri Par Vietnē: