Vecāku sasniegšana nozīmē, ka jums ir jārīkojas savādāk. Neatkarīgi no tā, vai jūs tuvojās pensionēšanās vecumam vai jau esat pensionējies, pareizi piešķirt savus līdzekļus var palīdzēt jums novēlēt izdevīgu pensionēšanos. Lai gan dažām jūsu izmaksām vajadzētu samazināties, piemēram, jūsu mājas maksājums, jūs varat sākt piedzīvot pilnīgi jaunu izdevumu kopumu, kas varētu saspiest finansiālo stilu.

Pieaugot vecākam, jūsu medicīniskās izmaksas mēdz palielināties vairāk, nekā jūs varētu gaidīt. Pat pieaugušajiem ar veselību šie palielinājumi var nozīmēt jūsu pocketbook spriedzi. Patiesībā Fidelity Investments lēš, ka 65 gadus vecam pārim, kurš pensionējās 2013. gadā, būs vajadzīgi 240 000 ASV dolāri, lai apmaksātu medicīnas izdevumus, kas turpmāk nebūs pieejami.

Viens no lielākajiem šīs sāpju veicinātājiem ir izmaksāto recepšu zāles. Tomēr ar nelielu piepūli ir daudz veidu, kā jūs varat ietaupīt uz savām zālēm. Apskatiet šos 10 veidu, kā ietaupīt uz receptēm un uzziniet, kā jūs saņemat zāles lētāk.

10 veidi, kā ietaupīt naudu par receptēm

Pērciet Generic

Ātrākais veids, kā ietaupīt līdzekļus, ir vienmēr iegādāties vispārīgo versiju, ja tā ir pieejama. ASV Pārtikas un zāļu pārvalde norāda, ka parasti sugas medikamenti ir par 80-85% mazāki nekā medikamenti ar nosaukumu. Protams, ne visiem medikamentiem ir pieejams vispārējs ekvivalents, tādēļ, pirms pieņemat recepti, noteikti jautājiet. Ja vispār nav pieejams, vienmēr varat jautāt savam ārstam, vai kāds cits zāles darbosies, kā arī to, ko viņi parakstīja.

Pieprasiet paraugus

Farmaceitiskā pārdošana ir liels bizness, un ārstu biroji ir pārpildīti ar visu veidu zāļu pārdevēju paraugiem. Ja ārsts izraksta tautas zāles, iespējams, ka viņiem var būt daži piemēri, kas novietoti birojā. Jautājiet savam ārstam, vai viņiem ir kāda pieejamība. Pat, iegūstot paraugu tikai dažas nedēļas, iespējams, jūs varat ietaupīt sev simtiem dolāru izmaksām no kabatas.

Iegūstiet vairāk par vienu ieteikumu

Atkarībā no tā, kāda veida recepšu apdrošināšanu Jūs veicat, atšķirība starp izmaksām, kas saistītas ar divām līdzīgām zālēm, var būt astronomiska. Tas ir tāpēc, ka katrai apdrošināšanas kompānijai ir savs formulējums - saraksts ar specifiskām narkotikām, uz kurām attiecas jūsu plāns. Uzdodot savam ārstam sarakstu par top 3 narkotikām, ko viņi izrakstīs, jūs varat izvairīties no maksāt par visdārgāko variantu jūsu apdrošināšanas sabiedrību veidlapā.

Iepirkties

Iepirkšanās vietējā aptiekā, iespējams, vairs nebūs labākā jūsu naudas līdzekļu iespēja. Šajās dienās ir aptiekas visur, kur jūs izskatāties. Dažreiz jūs, iespējams, varēsit atrast vislabākās cenas tādās vietās, kādas jūs negaidītu, piemēram, pārtikas un mazumtirdzniecības veikalu aptiekas. Piemēram, Walmart ir simtiem recepšu, kas sākas tikai par 4 ASV dolāriem. Izmantojiet konkurenci savā labā! Mēģiniet iepirkties un salīdzināt cenas starp šiem konkurentiem.

Pasūtījums bez taras

Ja jūs meklējat, lai ietaupītu naudu par receptēm, tas varētu maksāt, lai nopirktu zāles vairumā. Pasūtot piegādi no 30 līdz 90 dienām, jums jāspēj ietaupīt nedaudz naudas. Iztērējot mazāk laika gaida uzpildes un ietaupot naudu, izklausās kā jauka uzvara man.

Pasta pasūtīšana un pirkumi internetā

Šajās dienās iepirkšanās par labākajām recepšu cenām ir tikpat vienkārša kā datora ieslēgšana. Ir neskaitāmas vietnes, kurās varat salīdzināt un pasūtīt recepšu medikamentus no jūsu mājām. Labākā daļa ir tas, ka jūs pat varat ietaupīt naudu, it īpaši, ja pasūtīsiet bez taras. Pirms pasūtījuma izpildīšanas pārliecinieties, ka tīmekļa vietne ir "Verified Internet Pharmacy Practice Site", izmantojot Nacionālo farmācijas padomes asociāciju. Tiešsaistes aptiekām vajadzētu būt laimīgai parādīt šo informāciju, taču šeit varat arī atrast sarakstu ar visām verificētajām vietnēm.

Recepšu atlaides programmas

Pārliecinieties, lai izmantotu jebkuras recepšu atlaides programmas, kas jums ir pieejamas. Daudzas organizācijas, tostarp AARP, saviem biedriem sniedz atlaižu kartes, kas tiem dod tiesības uz atlaidēm saistībā ar recepšu medikamentiem aptiekās. Vienkārša Google meklēšana var palīdzēt jums atrast pārpilnību pieejamo atlaižu karšu. Pārbaudiet tos un pēc vajadzības izmantojiet tos.

Sadalīt tabletes

Daudzas zāles ir dažāda lieluma devās. Lai gan dozēšana var būt dubultā, iespējams, ka cenas nav. Tā vietā, lai saņemtu 200 mg lielu tableti, jautājiet savam ārstam par 400 mg devu. Pēc tam sadaliet tableti pusi. Acīmredzot, tas vislabāk darbojas, ja tabletes ir izveidotas ar kroku vidū, ļaujot tiem viegli sadalīt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums joprojām ir jāieņem pareizā deva, kā noteikts. To nedarot, tas varētu būt bīstams un negatīvi ietekmēt jūsu veselību.

Pārbaudiet lietotni

Šajās dienās visam ir lietotne, kas ietver recepšu zāles. Mēģiniet izmantot mobilo lietotni, piemēram, GoodRX vai LowestMed. Šīs bezmaksas lietotnes salīdzina recepšu cenas vietējās aptiekās, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Viņi pat piedāvā kupona kodus un atlaižu kartes, ko varat izmantot, lai ietaupītu vēl vairāk. Vienkārši lejupielādējiet lietotni un izmēģiniet to. Tā kā viņi ir brīvi, jums nekas nav ko zaudēt.

Rūpējies par savu veselību

Protams, labākais veids, kā samazināt zāļu izmaksas, ir rūpēties par savu ķermeni. Jo veselīgāks jūs, jo mazāk recepšu jums būs nepieciešams.Veselīgs uzturs, svara zaudēšana un formas uzturēšana ir absolūti lētākais veids, kā ietaupīt zāles. Bez tam, regulāru pārbaužu veikšana un piedalīšanās profilaktiskajās pārbaudēs var jums ietaupīt vairākus tūkstošus dolāru. Tātad, ja jūs patiešām vēlaties ietaupīt naudu par medicīnu, sāciet rūpēties par savu ķermeni.

Iesaiņošana to uz augšu

Lai gan recepšu medikamentu izmaksas var būt grūti nomācošas tabletes, ir daudz iespēju saglabāt. Sazinoties ar savu ārstu, iepērkoties apkārt un saglabājot veselību, jūs varat izvairīties no daudzām augstām recepšu zāļu izmaksām. Ja vēlaties, jūs pat varat piesaistīt tehnoloģijas jūsu priekšrocības. Ar nelielu piepūli jūs ietaupīsiet naudu bez laika.

Komentāri Par Vietnē: