Kā jūs veicat savu naudu, kad atrodaties atvaļinājumā? Valūta ceļojuma seifā? Par priekšapmaksas karti? Vai arī jūs izmantojat savas debetkartes un kredītkartes pēc nepieciešamības? Jūsu izvēlei ir jānodrošina, ka jums ir pietiekami daudz naudas, lai piedalītos jautrās atvaļinājuma aktivitātēs, kā arī tiktu nodrošināta pietiekama drošība un drošība.

Daudzi cilvēki nav tik orientēti, kamēr viņi atvaļinājušies, jo tie parasti dzīvo. Kaut arī tas ir lieliski, lai atslābtu un justies atvieglinātos, tas faktiski var mums likt neaizsargātāku prātu. Neaizmirstiet bloķēt viesnīcu seifu, izmantojot ātras un ērtas valūtas maiņas metodes vai padarot sevi par acīmredzamu mērķi zagļiem, ir visas problēmas, ar kurām atpūtnieki katru gadu saskaras.

Skaties arī: Kā izvairīties no izvilkšanas ceļā

Sekojot šīm ērtajām padomēm, jūs varat likt savai atvaļinājuma naudai rūpes aiz jums un turpināt ar pasakainu ceļojumu:

Padoms # 1: ieguldīt ceļojumu apdrošināšanā

Pat ja jūs dodaties prom uz īsu atvaļinājumu, ceļojumu apdrošināšana ir obligāta. No brīža, kad jūs atgriezīsities līdz brīdim, kad atgriezīsities mājās, jums būs mierīgi, ka jūsu nauda, ​​medicīniskie jautājumi un personiskās mantas tiek aptvertas. Ieguldījumi vislabākajā ceļojumu apdrošināšanā, ko varat atļauties, un nodrošiniet, ka jūs kopā ar savu apdrošināšanas polisi saņemsit.

Padoms # 2: Ieguldījumi kvalitatīvas ceļojuma makā vai somā

Zagļi vienmēr meklē iespējas ātri un slepenus veidus, kā iegūt jūsu naudu. Reizēm zagļi ir bruņoti ar neko, bet ar asu kabatas nazi; zagļi var padarīt vieglu darbu, mazinot kabatas, somas un čemodānus, lai iegūtu to, ko viņi vēlas. Neuzrādējiet savu naudu vai mantu, ja jūs to varat palīdzēt. Glabājiet skaidru naudu un elektroniku, un ievietojiet kameras vai videoierakstus bez marķējuma, kas nerada saturu.

Padoms # 3: atvieglojiet jūsu maciņa slodzi

Ar tik daudziem kredītkaršu piedāvājumiem, kas pieejami šodien, var būt vilinoši pieteikties vairākām kartēm un pavadīt tās kopā ar jums brauciena laikā. Tomēr, ja jūs atvaļināsit, tas var likt jums nevajadzīgu risku. Pārnēsiet kartes, kuras izmantosit, un droši atlaidiet mājās. Noņemiet arī visas kārtis, kurās tiek rādīta jūsu personiskā informācija, piemēram, informācija par jūsu vadītāja apliecību, jūsu sociālā nodrošinājuma informācija vai jūsu adrese.

Padoms # 4: piesargies no fake bankomātiem

Šķiet grūti ticēt, bet liela satiksmes tūrisma vietās ir daudz viltus naudas līdzekļu. Zagļi vai nu paši tos ievieto, vai arī viņi var iejaukties likumīgos bankomātos. Pirms ievietojat karti, vienmēr pārliecinieties, vai naudas mašīna ir legit. Ja kaut kas izskatās dīvains vai nevietā, pārejiet uz nākamo mašīnu, ideālā gadījumā bankā. Sīkāka informācija par īstiem bankomātiem visā pasaulē ir pieejama arī tīmekļa kartē.

Padoms # 5: informējiet savu banku un kredītkartes uzņēmumu par ceļojuma plāniem

Daudzas bankas un kredītkaršu firmas uzlādēs jūsu kartē bloku, ja to pēkšņi izmantos ārzemēs. Tas tiek darīts kā drošības pasākums, lai aizsargātu sevi un savus klientus pret krāpšanu vai neatļautu pirkumu. Ātrs zvans uz jūsu banku nodrošinās, ka jūsu ieraksti tiek atjaunināti un ka jūs varat turpināt izmantot savu karti bez piepūles, kamēr jūs atvaļinājuma laikā.

Padoms Nr. 6: izmantojiet viesnīcas drošību

Jūsu viesnīcas istaba var izskatīties droši un zaglis visticamāk nenāks līdz 23.stāvam, vai ne? Neļaujiet sevi apmānīt par drošību vai atrašanās vietu. Zagļi darbojas gan iekšpusē, gan ārpus tās, un, ja jūsu personīgās mantas nav drošas, tās var nozagt.

Vēl sliktāk - jūsu ceļojumu apdrošināšana var netikt jums segt, ja jums būtu viesnīcu seifs, bet to neizmantojāt. Saglabājiet visu, kas jums nav droši jāaizslogo jūsu ceļojuma drošībā, un padariet kombināciju par jauku un vienkāršu sevī, kas jums ir personīga.

Padoms # 7: Izmantojiet uzticamu un regulētu valūtas maiņas uzņēmumu

Nepieciešams mainīt valūtu? Izvairieties no augstām maksām un zemām likmēm, kas tiek piedāvātas ielu valūtas pārdevējiem vai viesnīcu valūtas maiņas pakalpojumiem. Ja jūs iepriekš izpētāt un iegādājies savu ārvalstu valūtu, no cienījamas firmas tiešsaistē varat vislabāk izmantot konkurējošos valūtas kursus un galu galā iegūt vairāk naudas, lai pavadītu jūsu atvaļinājumā. Gaidīt ietaupīt līdz 85%, pērkot internetu, salīdzinot ar lidostas birojiem. Top padoms Vienmēr salīdziniet reālo likmi ar cienījamu valūtas konvertētāju.

Padoms # 8: Neizšķirties no Crowd

Zagļi nevajadzīgi atvaļinājumā sezonas laikā, un tie ir īpaši piesaistīti pārpildītajām zonām. Šajos paaugstinātajos satricinājuma vietās, pirms jūs pamanāt, kabatas kabatas var iekrist pūlī.No sporta pasākumiem līdz festivālam un ūdens parku uzturēšanai, galvas turēšanai un vērtslietu nodrošināšanai nodrošinās, ka neveidojat sev mērķi.

Padoms Nr. 9: budžets jūsu atvaļinājumam un jūsu ierobežojums

Atvaļinājumu var pārtērēt tik vienkārši. Ekskursijas, iepirkšanās un ēdināšana var ēst jūsu budžetā. Izstrādājiet ikdienas tēriņu limitu, iegādājieties grāmatu un apmaksājiet ekskursijas, pirms ceļojat, un iegādājieties iepirkšanās un suvenīrus, un noteikti budžets. Galu galā, jūs nevēlaties atstāt samaksu par atvaļinājumu ilgi pēc jūsu iedeguma un atmiņas ir izbalējis.

Padoms # 10: Pārskatiet savus pirkumus, kad jūs sākat mājās

Ja esat izmantojis savas kredītkartes vai debetkartes ārzemēs, rūpīgi iepazīstieties ar jūsu paziņojumiem, kad jūs nokļūsit mājās. Ja ir kādi ieraksti, kurus neatpazīstat, nekavējoties brīdiniet savu banku.

***

Daniels Abrahamss ir personīgais finansu rakstnieks, ABC Startups jaunais mentors un OPP godalgotā salīdzināšanas vietnes MyTravelMoney līdzdibinātājs. Tās māsas produkts, CurrencyTransfer, nesen tika pieņemts par Wired Startup nedēļā.

Komentāri Par Vietnē: