Daudz finanšu ziņu jūs lasīsiet tiešsaistē runājiet par to, kur jums vajadzētu ieguldīt savu naudu. Man, piemēram, man ir problēmas, ka man nav naudas ieguldīt! Lēnām, bet noteikti es turpināšu ietaupīt ikvienu pensiju, ko es varu tiešsaistes krājkontā, lai kādu dienu man būtu pietiekami daudz, lai varētu dažādot, kas ietver ieguldījumus akciju tirgū. Tāpēc tagad, katru reizi, kad nopelnīšu nelielu papildus peļņu no sāniem, tas maksā manu pašreizējo parādu vai tiek droši novilktas manā FNBO kontā. Es negulēsies, tas ir ārkārtīgi garlaicīgs un neierobežots, bet tā ir gudra un atbildīga lieta.

Tad es domāju. Varbūt ir labāki veidi, kā ieguldīt šo naudu un redzēt lielāku apgrozījumu, tad 0,10 ASV dolāru katru gadu. Šeit ir saraksts ar 10 interesantajiem veidiem, kā ieguldīt Hamiltonu, kuru jūs sēžat savā makā pašlaik. Daži dod lielāku peļņu nekā citi, bet viņi visi ir vērts apsvērt.

  1. Atveriet tiešsaistes krājkontu - Es zinu, es zinu. Man vispirms vajadzēja iegūt garlaicīgu. Interneta krājkonts ir drošākais veids, kā ieguldīt savu naudu, bet negatīvie ir arī tas, ka ir vismazāk auglīga. Vidējais tiešsaistes krājkontu līmenis ir mazāks par 1%, tāpēc jums būs jāiegulda 10 dolāri 10 reizes, lai gada beigās varētu redzēt 1 dolāra peļņu. Lielākajai daļai tiešsaistes krājkontu nav nepieciešams minimālais atvērtais depozīts, sākot ar 10 ASV dolāriem, lai iepazītos ar banku, ir lielisks ceļš.
  2. Saņemiet nokavēto eļļas maiņu - Iespējams, ka, ja jums ir maz ieguldīt, jums arī ir maz tērēšanas un regulāra automašīnu apkope nav prioritāte. Jebkurš mehāniķis jums pateiks, ka, nomainot savu eļļu ik pēc 3000, tas ir pārsteidzošs, taču mainīt to ik pēc 5000-7000 jūdzēm ir būtiska nozīme. Nav iemesla turpināt nodot šo ārkārtīgi lēto pakalpojumu ilgāk, un, ieguldot 10 ASV dolāru šodien, jūs ietaupīsit simtiem, ja ne ilgāk kā tūkstošiem auto remonta.
  3. Esi romantisks - Laimīga sieva ir laimīga dzīve, tāpēc viņi saka, un nekas saka, ka es tevi mīlu labāk nekā negaidītu attieksmi. Šokolādes vai ziedi vienmēr dara triks, un par 10 dolāriem jūs pat varētu iegūt pāris rozes tur. Ja atrodaties vienādojuma otrajā pusē, cilvēka sirds ir taisns caur vēderu, un mājās gatavota maltīte ir lielisks veids, kā iet. Jebkurš vīrietis vai sieviete jums pateiks, ka jums 10 dolāri, ko jūs tērējat, ir tā vērts.
  4. Atveriet P2P kredīta kontu - Aizdevumu klubs un "Prosper" ir lieliskas vietas, lai aizdod savu naudu citiem, kam tā nepieciešama. Atkarībā no riska, kuru vēlaties uzņemties, jūs varat nopelnīt vairāk par 10% no jūsu naudas. Konta atvēršana ir cinch, un konta izveide, kurā tiek iekasēti 10 ASV dolāri, ir lielisks veids, kā sākt darbu.
  5. Veiciet sadzīves remontu - Vai tu zini, ka tā ir plaisa logā vai caurums caurlaukumā, kas ļauj sildīt no mājas? Kāpēc neņemt laiku, lai ejiet iepirkties pie Home Depot, nopirkt cauruļu pistoli, logu hermētiķi, krāsu varoni vai kāds tas ir, jums ir nepieciešams veikt šo ļoti mazo remontu un nokļūt darbā. Jūs droši vien zaudējat labu naudas summu izšķērdētajā elektroenerģijā vai esat redzējuši pietiekami lielu ūdens bojājumu, ko tas izdarīja pirms mēnešiem, bet labāk nekā vēlāk nekā vēlāk.
  6. Maksājiet savus parādus ātrāk - Labi, tāpēc es esmu saņēmis citu garlaicīgu vienu. Ja jums ir kredītkaršu parāds, hipotēku parāds, studentu aizdevuma parāds vai kaut kas cits, parasti jums tiek dota iespēja to samaksāt ātrāk nekā ikmēneša maksājumi. Ja jūs maksājat 7 punktus par savu parādu un jūs varat iegūt tikai 3 punktus uz ilgtermiņa CD, būtu labāk saprātīgi samaksāt parādu ātrāk, lai jūs samaksātu mazāk procentus.
  7. Ziedot labdarībai - Kaut arī 10 ASV dolāri, kurus jūs ziedojat, patiešām netiek uzskatīti par "investīcijām", tas dos daudz labu ne tikai labdarībai, bet arī jums. Nav labākas sajūtas nekā dot tiem, kam ir mazliet laba sajūta nekā tev, un, ja jums būtu iespēja padarīt savu dienu un kādu citu cilvēku par 10 dolāriem spilgtāku, vai jūs to neuzņemat?
  8. Monetize jūsu hobijs - Dažreiz, jauna jautra hobija var būt ļoti dārga, taču, ja atradīsiet kādu interesi un ieguldījumus, tas ietaupīs daudz naudas ilgtermiņā. Beisbola karšu, monētu vai citu vērtīgu priekšmetu savākšana ir lielisks veids, kā ieguldīt lietās daudz interesantākās un atdzist, nekā krājumus, un tikai 10 ASV dolārus parasti varat sākt kaut ko jaunu.
  9. Sāciet vietni - Tikai 10 ASV dolāru apmērā jūs varat iegādāties domēnu pēc savas izvēles, izmantojot kādu, piemēram, GoDaddy.com, un pat ja miljoniem vietņu tiek veidots katru gadu, joprojām pastāv jaunas un aizraujošas idejas, kas vēl nav izstrādātas. Ar katru dienu, kas iet, domēna vārdi kļūst mazāk un mazāk svarīgi, lai veiksmīgi tiešsaistes bizness, tāpēc tikai pārliecinieties, ka jums ir kaut kas lepni un viegli atcerēties. Atvainojiet, DoughRoller.net jau ir pieņemts. 🙂
  10. Iegādājieties 10, $ 1 loterijas biļetes - Loterijas uzvarēšana var būt diezgan sarežģīta, un, iegādājoties "loterijas" loterijas biļetes, jūs tikai samazināsiet jau samazinātās izredzes uzvarēt. Stick ar džekpota rasējumiem un neklausieties nevienam, kas saka, ka viņi zina, kā uzvarēt. Atsevišķi skaitļi ir tikpat labi kā tie, kas ir tuvu tavai sirdij, un, ja jūs varat iesaistīt savus kolēģus, iespējams, jūs varat samazināt loterijā iztērēto summu. Vienkārši pārliecinieties, ka neesat sajukuši, ja zaudējat, jo man matemātiķis ir spiests pateikt, ka izredzes nav jūsu labā.

Nākamais: Pārbaudiet veidus, kā ieguldīt ar nelielu naudu.

Komentāri Par Vietnē: