Ir daudzi veidi, kā novērtēt un vērtēt koledžas tiešsaistē. Neatkarīgi no tā, vai ar akadēmiskiem standartiem, instruktora akreditācijas datiem vai skolēnu iesaistīšanos, tiešsaistes koledžas var sagriezt šķēlēs un kubiņos dažādos veidos, lai palīdzētu jums izdarīt vislabāko lēmumu par savu koledžas karjeru.

Būt "top rated online college" ir dažādas lietas dažādiem studentiem. Dažām zemām mācību maksām var būt svarīga nozīme, savukārt citi atzīst, ka akadēmiskie rezultāti ir top koledžas atzīme. Protams, dažas koledžas var būt spēcīgas noteiktos departamentos, bet citās - vāji.

Ņemot vērā to, ASV ziņas un pasaules ziņojums tiek uzskatīts par zelta standartu koledžu klasifikācijai, un katra tiešsaistes skola sadalīta nodaļā. Lai gan šie klasifikāciju veidi var būt noderīgi, ir arī labi zināt, kuras tiešsaistes programmas tiek vispārēji ievērotas. Nav īpaša pasūtījuma, šeit ir saraksts ar mūsu iecienītākajām visaugstāk novērtētajām tiešsaistes koledžām.

Augstākā līmeņa tiešsaistes koledžas

Pensilvānijas štata universitāte - pasaules universitāte

Penn State Universitātes pasaules universitāte ir universāli atzīta par vienu no labākajām vietnēm, lai nopelnītu tiešsaistes bakalaura grādu, un tā ir tiešsaistes filiāle, kurā augstu vērtē Penn State University. Pateicoties ASV ziņu un pasaules ziņojumam, Penn State's World Campus tiek uzskatīts par # 1 "Labākās tiešsaistes bakalaura programmu 2015. gadam", kas ir ne tikai labi ieņemts vairākās citās online koledžu klasifikācijas sistēmās. Tiešsaistes skola, kas dibināta 2000. gadā, lepojas ar vairāk nekā 4300 studentiem un vairāk nekā 100 akreditētu grādu un sertifikātu programmu. Studiju maksa gan studentu vidū, gan ārzemēs ir USD 535 par vienu kredītu. Jūs varat uzzināt vairāk par Penn State's World Campus šeit.

Floridas Universitāte

Gandrīz katrā labāko tiešsaistes koledžu sarakstā ir iekļauta Floridas universitāte. Florences tiešsaistes universitātes programma ir kļuvusi par # 13 tiešsaistes bakalaura studiju programmu 2015. gadā ASV ziņu un pasaules ziņojumā, un tā ir ievērojami lētāka nekā daudzi tās partneri. Studiju maksa ir tikai 112 ASV dolāri vienam kredītam valsts studentiem un 500 ASV dolāri par vienu kredītu neklātienes iedzīvotājiem. Desmitniekus grādu vairāk nekā 15 dažādās nodaļās ir iespējams aizpildīt tikai tiešsaistē. Lai iegūtu vairāk informācijas par University of Florida Online, noklikšķiniet šeit.

Illinoisas Universitāte, Čikāga

Piedāvājot tiešsaistes grādu pabeigšanas programmas kopš 2007. gada, Ilinoisas-Čikāgas universitāte piedāvā vairākas no savām cienījamām pētījumu programmām, kas pieejamas tiešsaistes izglītojamajiem. 2015. gadā ASV U.S. ziņu un pasaules ziņojums sniedza UIC tiešsaistes bakalaura programmu ideāls rezultāts studentu iesaistīšanai un apmierinātībai. Viņi arī ievieto viņus kopvērtējumā par # 2 kopumā viņu labākajā bakalaura programmu sarakstā. Studiju maksa bakalaura programmā ir 575 ASV dolāri vienam kredītam. Jūs varat uzzināt vairāk informācijas par UIC tiešsaistes programmām, noklikšķinot šeit.

George Washington University

Ar savu Campus fiziski atrodas Vašingtonā, D.C., Džordža Vašingtonas universitāte pastāvīgi ieņem augstākā līmeņa tiešsaistes koledžas programmās. Universitāte kopš 2003. gada piedāvā tiešsaistes bakalaura grādus, un tās koncentrē šīs programmas uz pieaugušajiem izglītojamajiem. Klases ir pieejamas visu diennakti, tāpēc studenti var piekļūt materiāliem pēc saviem ieskatiem. Bakalaura studiju programmas var pilnībā pabeigt tiešsaistē ar maksimālo klases apjomu tikai 20 studentiem. Studiju maksa ir $ 552 par vienu kredītu visiem studentiem. Uzziniet vairāk par GWU tiešsaistes bakalaura grādu piedāvājumiem šeit.

Rietumu Kentuki universitāte

Rietumu Kentuki universitātē ieguva vietu Nr. 2 vietas ASV ziņu un pasaules ziņojuma 2015 sarakstā un piedāvā vairāk nekā 80 tiešsaistes grādu un sertifikātu programmas. WKU ir viena no visilgāk pieejamām tiešsaistes grādu programmām, kuras 1998. gadā atvērušas virtuālās durvis. Bakalaura studiju programmas WKU var pilnībā pabeigt tiešsaistē ar maksimālo klases apjomu katram no 25 studentiem. U.S. Ziņas dod skolai izcilas atzīmes par studentu iesaisti un fakultātes akreditācijas datiem, kas ierodas 4 stundu laikāth un 14th kopumā, attiecīgi. Tiek ziņots, ka studiju maksa ir 463 ASV dolāri vienam kredītam, neatkarīgi no tā, kāda ir pastāvīgā dzīvesvieta. Uzklikšķināt šeit, lai uzzinātu vairāk par Rietumu Kentuki Universitātes tiešsaistes studiju programmām.

Oregonas Valsts universitāte

Oregonas Valsts universitātes tiešsaistes bakalaura studiju programmas ir vēl viens programmu komplekts, kas parasti ir atrodams vairākos "labāko tiešsaistes koledžu" sarakstos. Ar universitātes pilsētiņu, kas atrodas Corvallisā, Oregonā, Oregonas štata tiešsaistes bakalaura studiju programmas ir saistītas ar # 5 ASV ziņu un pasaules ziņojuma 2015. gada klasifikācijā. Kopš 2001. gada skola ir piedāvājusi tiešsaistes programmas, un tajā var piedalīties vairāk nekā 3000 tiešsaistes studentu. Studenti būs arī apmierināti ar skolas zemo mācību maksu - kas ir tikai 191 $ par kredītu gan valsts, gan ārpus studentu. Jūs varat uzzināt vairāk par Oregonas valsts tiešsaistes piedāvājumu šeit.

Daytonas štata koledža

Deitonas štata koledža ir akreditēta valsts iestāde, kuras tiešsaistes grāda programmas ir pieejamas kopš 2006. gada. Lai studenti iegūtu 2 gadus ilgas studijas asociētā grāda iegūšanai, pēc kuriem vēl divus gadus iegūst bakalaura grādu, Daytonas štata koledža ir ierindota ASV Ziņas un Pasaules ziņojums ir 10 labāko bakalaura studiju programmas trīs gadu laikā.Studiju maksa Florida iedzīvotājiem ir pārsteidzoši lēti 92 $ par vienu kredītu. Ārpus valsts studenti maksās 560 $ par vienu kredītu. Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par Daytona State College tiešsaistes programmām.

Kolorādo štata universitāte-universitāte

Kolorādo štata universitātes un globālās universitātes studiju programmas tiešsaistes bakalaura grāds 2015. gadā ir iekļauts ASV ziņu un pasaules ziņojumā Nr. 7. Turklāt tiešsaistes fakultāte kopumā ir ierindota ar 2. izdevumu. CSU Global Campus var lepoties ar nepārspīlējamu skaitu 7.400 + tiešsaistes studentu, kas cita starpā īsteno tiešsaistes grādus uzņēmējdarbībā, informācijas tehnoloģijās un cilvēkresursos. Tomēr maksimālais klases apjoms katrā klasē ir tikai 20 studenti. Lekcijas un klases materiāli tiek arhivēti tā, lai studenti varētu mācīties viņiem ērti laikā. Gan valsts iedzīvotāji, gan ārpus tās maksās 350 ASV dolārus par vienu kredītu. Uzziniet vairāk par tiešsaistes grādu programmām Kolorādo štata universitātes universitātē, noklikšķinot šeit.

Ohaio Valsts universitāte, Kolumbusa

Studenti, kuri meklē tiešsaistes apmācības ērtības, novērtēs visu diennakts piekļuvi viņu mācību materiāliem, izmantojot Ohaias Valsts universitātes tiešsaistes grādu. Visas lekcijas un kursu materiāli tiek arhivēti, ļaujot studentiem mācīties laikā, kas viņiem ir ērts. Ar 2008. gadā dibinātām tiešsaistes programmām Ohaio valsts tiešsaistes bakalaura studiju programmas tiek piesaistītas 8. vietā ASV ziņu un pasaules ziņojuma 2015. gada klasifikācijā. Studiju maksu apmērs svārstās no 382 ASV dolāriem par vienu kredītu Ohaio iedzīvotājiem līdz 1 070 ASV dolāriem par vienu kredītu ārvalstīs studējošiem. Jūs varat uzzināt vairāk par Ohaio Valsts universitātes tiešsaistes kursiem šeit.

Arizonas Valsts universitāte

Arizonas Valsts universitāte, kas 2015. gadā ir reģistrējusi vairāk nekā 10000 tiešsaistes studentu un # 8 vērtējumu no ASV ziņu un pasaules ziņojuma, noapaļo mūsu top-reitinga tiešsaistes koledžu sarakstu. ASU dibināta 2006.gadā, ASU tiešsaistes grāda programmas ir pieejamas jebkurā diennakts laikā, kas padara tos ideāli piemērotiem pieaugušajiem. Neatkarīgi no tā, kur jūs dzīvojat, mācību maksa ir aprēķināta 480 ASV dolāru apmērā par vienu kredītu. Universitātei ir arī 260 pilna laika profesori, kas māca tiešsaistes kursus. Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par Arizonas Valsts universitāti tiešsaistē.

Bottom Line

Lēmums piedalīties kādā koledžā ir dārgs lēmums, un jūs vēlaties pārliecināties, ka jūs iegūstat labāko vērtību jūsu izglītības dolāros. Lai gan ir lieliski zināt, kā tiešsaistes koledžas parasti salīdzina ar citiem, pirms galīgā lēmuma pieņemšanas par to, kur apmeklēt, jums arī jāsalīdzina konkrētas tiešsaistes programmas. Turklāt, iespējams, vēlēsieties apsvērt alternatīvas koledžas izglītībai, piemēram, saņemt vairāk apmācības vai iegūt jaunu licences jomu, kurā jau strādājat.

Mēs ceram, ka jums patiks mūsu saraksts. Veiksmi!

Komentāri Par Vietnē: