Brīvdienu iepirkšanās sezona ir pie mums, un jūs, tāpat kā daudzi dāvanu saņēmēji, var domāt, kā iegūt vislabākos piedāvājumus par visām dāvanām, kas jums jāpērk. Savvy darījumu pircēji ir strādājuši Melnā piektdiena gadiem ilgi, bet jūs, iespējams, ir mazāk pazīstami, kā iegūt daudz darījumu Cyber ​​pirmdiena.

Pat ja tas ir diezgan daudz uzņēmums tagad, Cyber ​​pirmdiena ir salīdzinoši jauna brīvdienu iepirkšanās ainas. Un diemžēl Cyber ​​pirmdiena iepirkšanās var būt nedaudz sarežģītāka nekā atrast Black Friday piedāvājumus.

Melnās piektdienas daudzi lielākie mazumtirgotāji iepriekš publicē savus piedāvājumus. Daži publicē pirmos piedāvājumus nedēļas iepriekš tiešsaistē, un lielākā daļa izsūta avīžu lolojumdzīvniekus par tītaru pildītajiem patērētājiem, lai uzzinātu par Pateicības dienu.

Cyber ​​pirmdiena piedāvājumi var būt vieglāk. Daudzas reizes tās nav pieejamas līdz šai dienai, un vislabākie piedāvājumi ātri izzūd. Ciparu pirmdienas izdevumu atslēga ir gudra iepirkšanās. Iepazīstieties ar cenām un laiku, kad plānojat meklēt vislabākās cenas.

7 Cyber ​​pirmdiena Iepirkšanās padomi

1. Pārbaudiet cenas

Jebkurā laikā, kad jūs iepērkoties liela biļešu priekšmetos vai vairākas preces ar zemām cenām, jūs vēlaties iepirkties. Tikai tāpēc, ka Target tīmekļa vietne piedāvā jaunāko elektronisko gizmo 50% no cenām, tas nenozīmē, ka tas ir labākais darījums tiešsaistē.

Ja jūsu atvaļinājuma obligāto pirkumu sarakstā ir lielas biļetes, vispirms iepazīstieties ar to vispārējo cenu - jau pirms Cyber ​​pirmdiena. Pavadiet laiku iepirkšanās tiešsaistē, lai iegūtu priekšstatu par parastajām cenām jūsu sarakstā iekļautajām precēm. Tādā veidā jūs zināt, ko salīdzināt Cyber ​​pirmdiena cenas pret.

Iespējams, Cyber ​​pirmdiena cenas varēs atrast pirms lielās dienas, tiešsaistē meklējot "Cyber ​​Monday 2013". Ja nē, jūsu labākais veids ir pārbaudīt cenu salīdzināšanas vietnes, piemēram, DealNews.com, CyberMonday.com un SlickDeals.net no rīta (ļoti, ļoti agri no rīta) no pasākuma.

Šīs vietnes ļauj ātri salīdzināt piedāvājumus, lai jūs varētu redzēt, kas patiešām ir vislabākais piedāvājums.

2. Meklējiet papildu atlaides

Pirms automātiski iegūstat nākamo iGadget no veikala ar viszemāko cenu vietnē CyberMonday.com, ierakstiet veikala vai objekta nosaukumu kupona koda vietnē. RetailMeNot.com, CouponCabin.com un DealCatcher.com ir trīs labas iespējas.

Šīs vietnes var palīdzēt jums atrast bezmaksas piegādi, pievienotās atlaides vai citus pievienotās vērtības kuponus, kas samazina cenas - pat ja jūs maksājat augstāku biļešu cenu konkrētam vienumam.

3. Sekojiet saviem izlasei un saņemiet pielāgotus piedāvājumus

Kaut arī iepriekš minētās vietnes palīdzēs jums viegli salīdzināt cenu noteikšanu dažādiem priekšmetiem, jūs varat atrast vēl labākus piedāvājumus, ja sekojat saviem iecienītajiem veikaliem, produktiem un zīmoliem pakalpojumā Facebook vai Twitter.

Parasti zīmoli un veikali saviem sociālajiem medijiem piedāvā saviem lojālākajiem klientiem labākus piedāvājumus. Daži veikali sāk piedāvāt pielāgotus piedāvājumus, kas pielāgoti klientu iepirkšanās ieradumiem.

Pirms jūs pavelciet šos sociālo mediju un pielāgotos piedāvājumus, salīdziniet cenas tiešsaistē. Tāpat nepērk kaut ko tikai tāpēc, ka tas ir pārdošanā; tiešām novērtē, vai pirkums ir piemērots jūsu svētku iepirkšanās sarakstam.

4. Iestatiet laiku pirms laika

Viena no lielākajām patērētāju ziņām par Cyber ​​pirmdienu ir tiešsaistē. Ja jūs pērkat kādu no karstākie vienumiem, tie var pazust, pirms varat izbraukt - pat tad, ja esat viens no pirmajiem pircējiem, kas var piekļūt tīmeklim.

Lai racionalizētu iepirkšanās procesu - un dodiet sev vislabāko iespēju izlikt vislabākos piedāvājumus - izveidojiet sev līdzi vieglu pirkumu pirms laika.

Ja jums ir kāda ideja par to, kuras tiešsaistes veikali jūs varētu izmantot, izveidojiet kontu, ja jums to vēl neesat. Tas aizņem daudz laika no pārbaudes procesa, kad jūsu iepirkumu grozs ir pilns.

Ja nezināt, kur iegādāties tiešsaistē, atveriet PayPal kontu, lai palīdzētu racionalizēt izrakstīšanu. Lielākā daļa mazumtirgotāju tagad pieļauj PayPal maksājumus, un, tā kā jūsu PayPal kontu var saistīt ar jūsu piegādes adresi, jums nav jātērē laiks ievadīt šo informāciju.

5. Pārbaudiet bonusa punktus

Plānojot savu Black Friday un Cyber ​​pirmdienu iepirkšanos, ir nepieciešams laiks, lai izpētītu dažādas maksājumu iespējas. Veicot pareizo izvēli - neatkarīgi no tā, vai tā maksā PayPal, izmantojot kredītkarti vai specializētu iepirkšanās programmu, ilgtermiņā jūs varat ietaupīt vairāk.

Piemēram, pagājušajā gadā PayPal piedāvāja cenu saskaņošanas garantijas un bezmaksas piegādes atgriešanu par visām precēm, kas iegādātas ar tās sistēmas starpniecību. Vairākas kredītkartes piedāvā arī cenu saskaņošanas un prēmiju punktus ap svētku iepirkšanās sezonu. Jūs pat varētu pārbaudīt tādas programmas kā U-Promise, kas varētu likt naudu jūsu bērna koledžas krājkontā, kamēr jūs veicat Cyber ​​pirmdiena darījumus.

6. Izmantojiet labākās atlīdzības kredītkarti

Tā kā jūs iegādājaties tiešsaistē, jūs, iespējams, maksājat ar kredītkarti. Tādējādi nav iemesla atteikties no naudas ar pareizo kredītkarti. Mana personīgā mīļākā naudas atlīdzības karte ir Citi Double Cash Card, jo tā atmaksā 2% naudu (1% ar katru pirkumu + 1%, kad jūs maksājat par šiem pirkumiem.)

Tomēr Chase Brīvības karte ir nopietns sāncensis. Pirmo trīs mēnešu laikā jūs iztērējat 500 ASV dolāru naudas iemaksu.Papildus tam no oktobra līdz decembrim Amazon un Zappos pirkumi nodrošina 5% naudas līdzekļu atpakaļ līdz 1500 ASV dolāriem.

Neatkarīgi no skaidras naudas atdošanas izmantojamās kredītkartes pārliecinieties, ka neiztērējat pārtēriņu un pilnībā neizmaksājat karti nākamajā mēnesī.

7. Izmantojiet naudas atlaides vietnes

Visbeidzot, kad atradīsiet vēlamo darījumu, izmantojiet naudas atmaksas vietni, lai ietaupītu vēl vairāk naudas. Šīs vietnes piedāvā līdz pat 5% vai vairāk skaidrās naudas tikai, lai izmantotu saites uz viņu vietnēm, lai pārietu uz jūsu iecienītākajiem tiešsaistes iepirkšanās galamērķiem. Mans personīgais mīļākais ir ebāts.

Komentāri Par Vietnē: