Izmēģiniet šos iPhone padomus, lai jūsu mājas izskatās tikpat lieliski kā personīgi.

Tikai tāpēc, ka jūsu mājas izskatās pārsteidzoši personīgi, nenozīmē, ka tas ir Instagram-cienīgs diezgan vēl.

Īstenojiet šos padomus, lai nokļūtu mājās smize kamerai, un cilvēki ne tikai mīlēs savu māju personīgi, viņi pat "patīk" to savā emuārā, Instagram vai Trulia sarakstā!

Šeit ir 10 padomi, kā padarīt jūsu nākamo mājas fotografēšanu veiksmīgu.

1. Rāmis savu shot

Pirms piespiežat savu fotoattēlu, skenējiet perimetru un pārliecinieties, ka rāmīte ir tā.

2. Izmantojiet režģi

Lielākajai daļai kameru tālruņu ir režģis, kuru iestatījumus var ieslēgt. Izmantojiet tālruņa tīklu vai vienkārši vizualizējiet to. Galvenais ir pārliecināties, ka jūsu objekta vertikālās un horizontālās līnijas atrodas 90 grādu leņķī. Tas padara tiešās fotografēšanas iespējas vairāk arhitektūras un tīras.

Piemēram, ja jūs fotografējat sienu ar grāmatu plauktu, pārliecinieties, ka plauktu līnijas iet taisni pāri.

3. Fotografējiet dabiskā gaismā

Izmēriet gaismu savās mājās un kur (un kādā diennakts laikā) tas ir spilgtākais, bet ne pārāk skarbs, lai izvēlētos šāvienu vietas. Jūs vēlaties, lai gaisma būtu spilgta, bet izkliedēta (izkliedēta un nāk no dažādiem virzieniem), tāpēc pārliecinieties, ka jūsu sitienā nav spilgtas vietas. Jūs atradīsiet savas fotogrāfijas izskatīties pārsteidzoši.

4. Skatiet gaismu

Ja jūs fotografējat no sava iPhone, pieskarieties tumšākajai ekrāna daļai (un turiet tur savu pirkstu sekundē), tad skatīties, ka viss ekrāns kļūst gaišāks. Izmantojiet šo rīku, lai pielāgotu apgaismojumu, pirms piespiežat.

5. Iegūstiet uzmanību

Turiet pirkstu uz ekrāna uz sekundi, lai koncentrētos uz jūsu tēmu. Tas nodrošinās, ka jūsu fotoattēli izskatās kraukšķīgi.

6. Apstrādājiet šos fotoattēlus

Jūsu attēlu apstrāde ir atslēga. Izmēģiniet attēlu rediģēšanas lietotnes, piemēram, VSCO, Afterlight, un Snapseed, lai apstrādātu attēlus un noteiktu ekspozīciju, piesātinājumu, apgriešanu un kontrastu. Pievienojiet filtrus, lai jūsu fotoattēli nodrošinātu konsekventu noskaņu, izskatu un justies.

7. Palieciet

Ierīcei nav attēla, līdz noņemat pirkstu no slēdža, tāpēc turiet to uz ilgu laiku pat pēc tam, kad esat noņēmis pirkstu.

8. Iet zemi

No apakšējā līmeņa fotoattēli bieži vien rada taisnākas līnijas un vairāk grafisko attēlu. Mēģiniet iegriezties uz leju, lai iegūtu labākos iekšējos kadrus.

9. Ieliec zibspuldzi

Tā vietā, lai izmantotu iebūvēto zibspuldzi, savā iPhone ierīcē ieslēdziet augstas dinamiskā diapazona (HDR) attēlu (vidējā pogas augšējā puse kameras režīmā), lai apstrādātu izaicinošas apgaismojuma situācijas. HDR apvienos gaismas "slāņus" un padarīs attēlu labāku par spīdīgu, skarbu zibsni.

10. Padomājiet par stilistu

Pievienot ziedus uz savu šāvienu. Tas ir pārsteidzoši, ko spilgti ziedu pušķis var darīt, lai atdzīvinātu monohromatiskās virtuves vai vienkāršas naktsgaldiņa izskatu.

Komentāri Par Vietnē: