Ceļvedis automašīnas pārdošanai (Pirms iegādāties)

Tātad, es beidzot pārdod Vibe vakar pēc piecām dienām tirgū. Daudzi faktori ļāva mani pārdot par lielu tālākpārdošanas vērtību, no kuriem daži bija pilnīgi ārpus manas kontroles, bet citi bija saistīti ar izvēli, ko es izdarīju, kad es iegādājos automašīnu (lietots) pirms diviem gadiem.

Es gribētu dalīties ar 10 gūtās mācības un faktoriem, kas, domājams, jums palīdzēs, kad būs pienācis laiks nopirkt transportlīdzekli, kuru jūs kādu laiku varēsiet pārdot. Ja jūs neuztraucieties par automašīnas pārdošanu pa ceļu, šie padomi arī palīdzēs ietaupīt naudu un izvairīties no dažiem pircēja kļūmēm.

Pirms pērkat automašīnu - 10 lietas, kas jāņem vērā

Pirms iegādājaties savu automašīnu par summu, kas jums ir apmierināta. Es glābos tev vārdu par to, kā vispirms visticamāk nebūs vajadzīga automašīna. Ja jūs plānojat iegādāties automašīnu, šeit ir daži faktori, kas jāņem vērā, iegādājoties transportlīdzekli, ja vēlaties ietaupīt naudu, pārdot to lielai procentuālajai pirkuma cenai un ātri to pārdot:

1. Pērciet lietotu: Vispirms atradīsim kopīgo izeju. Automašīnas pazaudē 15-20% no to vērtības katru gadu, kad tos esat ieguvis, un par to tik daudz, cik ātri vien jūs nobraucat no partijas. Ja vien jūs nesaņemat pārsteidzošu darījumu, aizmirsies iegādāties jaunu.

2. Pirkt automašīnu ar garantiju vai iegādājamu pārvedamu garantiju: Pārvedama garantija bija noteicošais faktors mana transportlīdzekļa pircējam. Viņš bija apņēmies nopirkt vecāku Pontiac Vibe, bet dīleri nespētu viņam pagarināt garantiju.

Pērkot transportlīdzekli, iegādājoties transportlīdzekli, ne tikai samaksāja par sevi, kad man vajadzēja manu radiatoru pilnībā nomainīt, bet tas bija milzīgs pārdošanas punkts, kas padarīja to izceltu no vairuma citu lietotu transportlīdzekļu.

Vēl viens ieteikums šeit ir nedaudz rīkoties vismazāk interesē, ja tiek jautāts, vai vēlaties iegādāties šo garantiju. Tas ļāva man vienoties par garantijas cenas samazināšanu par 50% (jūsu automašīna nav vienīgā lieta, kas ir apgrozāma).

3. Pirkt automašīnu, kas atbilst jaunākajām tendencēm: kad es iegādājos automašīnu pirms diviem gadiem, gāzes cenas sāka kļūt ievērojami svārstīgas un tendētas uz augšu. Raksts bija uz sienas, ka tā nebūs pagaidu kustība. Es tajā laikā nolēmu saprātīgi iegādāties degvielu taupošu transportlīdzekli, jo cenas sasniedza 4 ASV dolārus par galonu un cilvēki no flotes no SUV uz degvielu taupošām mazām automašīnām pēkšņi mans transportlīdzeklis kļuva vērtīgāks pieauguma dēļ.

4. Pērciet no privāta pārdevēja, ja jūs pērkat tendenci: tabulējot manu pieprasīto cenu, nebija pārsteidzoši redzēt, ka dīleriem visas cenas ir samazinājušās par mazākiem transportlīdzekļiem līdz līmenim, kas ir augstāks nekā privātajiem pārdevējiem. Dīleri zina, ka šīm automašīnām ir liels pieprasījums, un viņiem viņi var saņemt jauku komisiju. Privātie pārdevēji parasti nav saistīti ar pašreizējo piedāvājumu un pieprasījumu tirgū.

5. Pērciet no koncesijas, ja jūs pērkat pret tendenci: Nesen es pamanīju vietējo Ford izplatītāju, kurš pārdod jaunus F-150, par mazāk nekā 9000 ASV dolāriem. Ford piedāvāja $ 7,000 + par atlaidēm uz šiem transportlīdzekļiem, jo ​​tirgū ir daudz vairāk apgādes nekā pieprasījums, un inventārs, kas tirgotājiem neizplata vēža priekšrocības. Es dodu Ford un dīleru kredītu, jo vairums privāto pārdevēju nevēlas nekavējoties sagriezt viņu pieprasīto cenu gandrīz par 50% un veikt milzīgus zaudējumus procesā, tikai lai pārvietotu transportlīdzekli.

6. Ja jūs pērkat no koncesijas, nepērciet šo tirgotāju zīmolu: kad potenciālais pircējs dodas uz koncesiju, viņi parasti nevēlas iegādāties citu zīmolu. Piemēram, kāds, kas dodas uz Ford koncesiju, visticamāk, nevēlas iegādāties Subaru. Dīleri to zina un pārdos savus lietotos tirdzniecības portfeļus par zemāku cenu, lai padarītu tos pievilcīgākus un pārvietotu tos. Es uzskatu, ka tas ir tas, kas ļāva man iegādāties manu Vibe pie Toyota koncesijas apmēram par 3000 dolāriem mazāk nekā tas, ko es redzēju līdzīgu Vibe's par Pontiac dīleriem.

7. Meklējiet trūkumu, kas ļaus sarunu telpai: Ja jūs meklējat automašīnu, kuram ir neliels ievilkums vai krokuss, vairāk nekā normālas nobrauktās jūdzes vai kāda interjera radīšana (labāk nekā jūs neprasāt, no kurienes viņi nāca), izmantojiet šīs kļūdas kā sviras, kad sarunāties. Ja tie ir viegli izlaboti, dodieties uz priekšu un samaksājiet par to pats vai vienkārši dzīvojiet ar to.

8. Meklējiet pārdevēju, kurš ir motivēts: Pārdevējiem var būt īpaši motivēti pārdot savu transportlīdzekli un pazemināt cenu, lai ātri to pārvietotu. Dažas situācijas, kas var liecināt par to, varētu būt pārdevējs, kurš pāriet no valsts vai valsts, izmaiņas viņu ģimenes vai darba situācijā, parāda problēmas vai jaunā transportlīdzekļa iegāde vai dāvana. Uzmanieties no pārdevējiem, kuri saka, ka viņi ir ļoti motivēti, bet viņu cena ir palielinājusies augstāk par to, ko tirgus paraksta savam transportlīdzeklim.

9. Salīdzināt pārdevējus, pieprasot cenu līdz transportlīdzekļa tirgus vērtībai (un maksāt mazāk): Pirms iegādājaties automašīnu, pārbaudiet, ko tirgus tam pavada. Šeit ir resursi, kas jums vajadzīgi, lai uzzinātu, kas ir jūsu transportlīdzeklis:

  • Kelley Blue Book (KBB)
  • Nacionālā Automobiļu Dīlera asociācija (NADA)
  • Autotrader.com
  • Cars.com
  • Edmunds.com
  • Craigslist: Ir Craigslist automašīnu ton. Tas ir lielisks veids, kā noskaidrot, kā cilvēki pārdod savus transportlīdzekļus jūsu reģionā.

Izmantojiet Kelley Blue Book un NADA, lai iegūtu nozares perspektīvas. Izmantojiet autotrader.com, cars.com un edmunds.com, lai atrastu faktiskās pārdevēju cenas. Ja jums ir piemēri par labākiem transportlīdzekļiem par zemākām cenām, sarunās izmantojiet to kā sviras efektu.

10. Pirkt pagājušā gada modeli: Ja esat nolēmis iegādāties jaunu transportlīdzekli, meklēt pēc kārtējā gada modeļa pēc nākamā gada modeļa atbrīvošanas. Tas parasti nozīmē dīleru stimulus kā atlaides un nulles procentu aizdevumus, lai atbrīvotos no vecajiem modeļiem un ieviestu jauno.

Cerams, ka šie padomi palīdzēs jums atrast daudz.

Komentāri Par Vietnē: