Pēdējā laikā esmu kļuvis pieblīvēts ar jucekli. Viss no mana biroja uz manu māju manām finansēm ir piepildīts ar nevajadzīgām lietām. Un visa šī lieta rada stresu un samazina efektivitāti. Tieši otrā dienā mana sieva un es pavadījām vienu stundu, meklējot divus rēķinus, kas, kā mēs beidzot iemācījāmies, bija mūsu virtuves krēsla krūzes apakšā. Un tagad es esmu tikai vienkāršs apnicis visu šo jucekli.

Tāpēc esmu sākusi uztvert, ko Leo Babauta (slavenais Zen rakstnieku blogger) sauc par "Mazāku spēku". Savā jaunajā tā paša nosaukuma grāmatā viņš apraksta "tēlotājmākslu, kas ierobežo sevi ar būtiskāko. . . biznesā un dzīvē. "Un tas ir tas, ko es cenšos darīt, sākot ar mūsu finansēm. Tātad šeit ir 10 padomi, kas palīdzēs jums aizstāvēt savas finanses:

1. Samaziniet savu e-pastu un nekavējoties rīkoties ar to: Pasta indekss nevar uzkrāties smagajā papīra pilīņā. Ļaujiet pastu iet pat vienu vai divas dienas, un jūs atradīsiet nevēlamu pastu krājumus, rēķinus, žurnālus un visu citu, kas aug jūsu virtuves counter vai kur jūs mest savu pastu. Un, ja jūs esat līdzīgs man, tad, kad tas notiek, neveselīga sajūta sāk iegremdēt jūsu kuņģa bedrē, ka kaut kur šajā kaudzē ir rēķins vai cita svarīga vēstule, kas jums jārisina, ja to varētu atrast. Lai izvairītos no stresa un uzmanības novēršanas, sniedziet savam pastam vienu vai divus perforējumus.

Pirmkārt, samazināt saņemto junk mail. Ir daži maksas pakalpojumi, kurus varat izmantot, taču Tiešās mārketinga asociācija piedāvā bezmaksas pakalpojumu, kas, pēc viņu aprēķiniem, novērsīs 75% no jūsu junk pasta. Šeit atrodama DMA tiešsaistes pieteikuma veidlapa. Otrkārt, nodarbojas ar pastu, kuru jūs saņemat katru dienu. Ja saņemat rēķinu, nekavējoties samaksājiet to vai iesniedziet to kopā ar citiem jūsu rēķiniem, kas jāmaksā divas reizes mēnesī vai saskaņā ar sekojošo grafiku. Punkts ir izskatīt katru pasta vienumu dienā, kad to saņemat.

2. Automatizējiet rēķinu apmaksu: Attiecībā uz rēķiniem, ko jūs maksājat katru mēnesi, iestatiet automātisko maksājumu no jūsu pārbaudes vai cita bankas konta. Mēs maksājam lielāko daļu no mūsu ikmēneša rēķiniem automātiski, ieskaitot hipotēku, mājas kapitāla kredītlīniju, komunālos pakalpojumus, atkritumu savākšanu, interneta telefonu, kabeli un mobilo telefonu. Automātiska rēķina apmaksa ne tikai ietaupa laiku, bet arī novērš iespēju, ka mēs aizmirsīsim laikus maksāt rēķinu.

3. Go Paperless (I daļa): Kredītkartes uzņēmumi, kopfondu fondi, bankas un citi uzņēmumi virzās uz elektroniskiem paziņojumiem. Piemēram, Vanguard novērš noteiktas ikgadējās maksas, ja jūs piekrītat saņemt ieguldāmos materiālus elektroniski. Ne tikai elektroniski paziņojumi saglabā kokus un naudu, bet arī samazina jūsu laiku, apstrādājot pastu un nodarbojas ar jucekli.

4. Go Paperless (II daļa): Attiecībā uz tiem dokumentiem, kurus jūs saņemat un kuri jāglabā, apsveriet dokumentu skenēšanu un to saglabājiet elektroniski. Mums ir lēts skeneris, kas arī kalpo kā mūsu printeris un kopētājs. Skenēšana ir vienkārša, un tā samazina traucējumu mūsu mājās. Šeit ir daži Energy Star skeneri no Amazones, kas ir par saprātīgu cenu.

5. Izmantojiet Google dokumentus: Tas ir viens no maniem mīļākajiem personīgo finanšu līdzekļiem. Ar Google dokumentiem jūs bez maksas saņemat tekstapstrādes un izklājlapas programmatūru. Un, tā kā tie ir balstīti uz internetu, dokumentiem var piekļūt vai koplietot ar jebkuru datoru ar piekļuvi internetam. Izklājlapu var izmantot, lai izsekotu jūsu ikmēneša budžetu vai bilanci. Mēs arī izmantojam izklājlapas, lai izsekotu svarīgu informāciju, nevis saglabātu to papīra formā. Šeit varat sākt darbu ar Google dokumentiem.

6. Konsolidēt parādu: Jums var būt parāds no kredītkartēm, automašīnu maksājumiem, mājas kapitāla aizdevuma utt., Ko var vienkāršot, konsolidējot dažus vai visu. Protams, ir faktori, kas jāapsver, ne tikai vienkāršojot jūsu finanses, piemēram, procentu likmes, aizdevuma termiņu, līdzekļu atgūšanu un tā tālāk. Bet, ja jūs varat veikt vairākus aizdevumus un samazināt tos uz vienu vai diviem, tas var padarīt dzīvi daudz vienkāršāku. Esmu izdarījis to ar balansēšanas pārskaitījumu kredītkaršu piedāvājumiem, un tas katru mēnesi atmaksā daudz vieglāk.

7. Automatizējiet ieguldījumus: Ja veicat regulārus ieguldījumus vai ietaupījumus, izveidojiet automātisku ieguldījumu plānu. Jūs varat saņemt daļu no jūsu algu čeka uz krājkontu vai brokeri. Un jūs varat iestatīt automātiskas investīcijas ar jebkuru brokeru vai ieguldījumu fondu uzņēmumu. Mēs katru mēnesi ieguldām automātiskajā investīciju plānā ar Betterment. Kad esat iestatījis automātisko ieguldījumu plānu, jums nav jāuztraucas par to, ka trūkst investīciju, un tas ļauj ietaupīt daudz vieglāk.

8. Izmantojiet personīgo finanšu programmatūru: Personīgo finanšu programmatūra, piemēram, Quicken vai YNAB, ļauj jums ātri izsekot jūsu finansēm. Programmatūrā varat lejupielādēt banku, kredītkaršu vai investīciju darījumus, un budžeta izveide patiešām ir vienkārša. Ir arī vairākas bezmaksas budžeta programmatūras iespējas, kuras varat izmantot arī. Katrā ziņā personīgo finanšu programmatūras pakotnes ir svarīgs naudas līdzekļu pārvaldības instruments, kas pārspēj jūsu finanšu uzskaiti uz papīra.

9. Izmantojiet debetkarti: Mēs izmantojam mūsu bankas debetkarti gandrīz visam. Tā kā tas ir MasterCard, tas tiek pieņemts gandrīz visur. Izmantojot debetkarti, mums ir pieraksts par katru mūsu veikto pirkumu. Tas padara mūsu izdevumus izsekojamus ļoti viegli, un mums nav jāuztraucas par daudz naudas ap jums. Drošības nolūkos tiešsaistes pirkumiem mēs izmantojam kredītkarti. Mēs izmantojam arī kredītkarti, lai izmantotu ceļojumu atlīdzības.Bet vai tā ir kredītkarte vai debetkarte, ērtība un izdevumu izsekošana mums ir tāda pati.

Ja jūs zināt citu padomu, kā palīdzēt deklarēt finansēm, lūdzu, atstājiet komentāru.

Komentāri Par Vietnē: