Paradīze ir 750 kvadrātpēdu vai mazāk.

Lieliska atvaļinājums var jūs nopūta un saka: "Es vēlos, lai es varētu dzīvot šeit." Nu, sapnis nav vairāk. Izrādās, ka daži no labākajiem getaway galamērķiem var būt diezgan pieņemamām cenām, cik iznomāt iet.

Labākais veids, kā ietaupīt? Iet maz. Lai gan "pieejamie" ir salīdzinājumā ar platību vidējo īres maksu, šīs ikmēneša cenas joprojām ir lētākas nekā daudzas vienas nedēļas brīvdienas - un jūs varat izlaist ceļojuma laiku. Neatkarīgi no tā, vai sapņojat tropiskās pludmales vai lauku kalnu atpūtu, šīs pieejamās nomas mājas ļauj justies kā jūs atvaļinājumā.

Šī jaukā māja, kas atrodas Maiami austrumos Little Havanā, atrodas netālu no pilsētas centra, bet bez tūristu ērtībām. Skatīt citus fotoattēlus šeit.

Miami, Florida

Tiny māja netālu no pilsētas centra

950 $ mēnesī

Glamorous Miami ir pazīstami dārgi, bet jūs varat atrast izdevīgākos piedāvājumus tikai ārpus pilsētas centra. Un jums nav jāiet tālu darījumam. Austrumu mazā Havana apkārtne ir viena no tuvākajām pilsētas centram - I-95 ir robeža starp abām. Šeit tev būs nepieciešama automašīna, taču tev joprojām būs skats uz mūsdienīgām augstceltnēm un palmām. Austrumu mazā Havana ir uzņēmumu, vienas un vairāku ģimeņu māju kombinācija, kas to dara intīmāk, cilvēcīgāk.

Šī pieejamā 200 kvadrātpēdu māja ir daudz raksturīgāka nekā lielākajai viesnīcai šajā lieliskajā pilsētā. Maršruts 41 ir galvenā apkārtnes vilkšana, kur jūs atradīsiet autentiskus Meksikas un Latīņu ēdienus (un tirgus), kā arī reizēm ķīniešu restorānu. Un, kad jūs vēlies aizraujošu Miami naktsdzīvi, jūs esat tikai 10 minūšu attālumā no pilsētas centra.

Šis dinamiskais Charleston, S.C. vēstures gabals ir gadu garš ceļojums. Tas ir 400 kvadrātpēdas labā dzīvē. Skatīt citus fotoattēlus šeit.

Čārlstona, Dienvidkarolīna

Neliela zaļa māja pie lielas ēdamistabas

1300 $ mēnesī

Charleston ir pazīstams ar breathtaking Dienvidu skaistumu, no vēsturiskā rajona konfekšu krāsas mājām līdz vecajiem vecajiem kokiem, kas apvilkti ar spāņu sūnu, kas uz ielām izveido nojumes. Nav pārsteigums, ka nomas maksa visbiežāk apmeklētajās vietās var vadīt augstas nomas maksas, taču Charleston salīdzinoši viegli orientējamais izkārtojums nozīmē, ka jūs nekad neesat tālu no izklaides. Vai arī par to, lieliska maltīte. Apkārtne Cannonborough Elliotborough ir pārtikas mīļāko paradīze, un tas notiek arī tad, ja atradīsit šo skaisto, pinti lielu māju. Greizsana Āzijas cena? Brauciet ar velosipēdu divos kvartālos uz dienvidiem līdz Xiao Bao Biscuit, restorānam uz Spring Street, kas atrodas bijušajā degvielas uzpildes stacijā. Vai arī pastaigājiet piecus blokus uz austrumiem līdz King Street, kur ir desmitiem stilīgu bāru, kafejnīcu, kafejnīcu un restorānu.

Protams, viens no galvenajiem vērš pie Charlestonir vēsture, un tas nav tālu arī. Čārlstonas apmeklētāju centrs (pie King Street) var norādīt tuvāko labāko apskates objektu virzienā.

West Riverside ir Ņūorleānas apkārtne, kurā ir mazas mājiņas ar lielu vēsturi, piemēram, šī saulainā noma. Skatīt citus fotoattēlus šeit.

Ņūorleāns, Luiziāna

Sketeļa stila maza māja klusā ieliņā

1250 $ mēnesī

Franču kvartāls nav vienīgais New Orleans apgabals ar vecmodīgu skaistumu. Apkārtne West Riverside ir pilna ar pilsētas slavenajām biseļu stilā izvietotajām mājām (šīs mazās mājiņas pirms mazākās māju tendences ir simt gadi). Ielas ir pilnas ar plaukstām un ziedošiem krūmiem, bet tie ir svētīgi brīvi no tūristu skaita.

Šī jaukā mazā viena guļamistabas māja ir lieliska apmešanās vieta, taču tā atrodas pastaigas attālumā no autentiskajiem Ņūorleānas biļetēm, tāpat kā vietējais iemīļotais Domīli's Po-Boy & Bar un Hansen's Sno-Blitz, ģimenes vadīts sniega konusa stends, kas ir bijis apkārt kopš 1930. gadiem. Pārliecinieties, vai esat ievedis velosipēdu - tas ir labākais veids, kā nokļūt uz Audubon Park apkārtnē tālu rietumu pusē. Šī krāšņā zaļā vieta ir ne tikai ievērojama tās ainavu, bet arī par to, ka ir vieta Audubon Zoo.

Virdžīnijas pludmales ViBe apkārtne ir tikpat pievilcīga, jo šī mazā mājiņa ir burvīga. Skatīt citus fotoattēlus šeit.

Virginia Beach, Virginia

Klasisks kotedžas kvartāls no pludmales

900 USD mēnesī

Virdžīnijabīde ir ilgi aizmirstamais galamērķis. Bet jaunajai paaudzei pilsēta dzīvo ar mākslas galerijām, modernām ēdnīcām un bāriem. Visus iepriekš minētos varat atrast ViBe radošajā rajonā, apkārtnē, kas ir atbildīga par Virginia Beach, kas kļūst par mākslas galamērķi.

Šī 1930. gadā izveidotā viena guļamistabas māja atrodas tikai dažu kvartālu attālumā no pludmales, un ViBe vidū atrodas skaistums. Tieši pāri ielai atrodas lieliska picas vieta (siltumizolācijas kurtuve un craft beer), bet jūs varat staigāt pāris blokus gandrīz jebkurā virzienā un paklupt uz vēsu vietu, kur izklīst. Domājat par to, kā jūs dzīvojat atvaļinājuma pilsētā? Virdžīnijas pludmales bulvārī atrodas viena bloķēta teritorija (1701 Virginia Beach Coworking).

Šī niecīgā mājā Milforda, Conn. Ir blakus esoša lauku apmešanās vieta un pludmale un bez tūristu plūsmas. Skatīt citus fotoattēlus šeit.

Milforda, Konektikuta

Vintage mājas pie takas

1500 USD mēnesī

Ja jūs esat izdzīvojuši no tūristu aizsprostotām pludmales pilsētām ar izveicīgiem veikaliem un apšaubāmām izklaides iespējām, Milfords varētu būt jums. Šeit jūs atradīsiet klusu pludmali, ko ieskauj skaisti Marlendas pludmales apkārtnes ainavas un takas, kas ir svētlaime bez karnevāla braucieniem, spēlēm un jebko citam, kas nav daba (Silver Sands Boardwalk). Vietējo uzņēmumu smatteringi jūs patīkami baro un izklaidē, neatkarīgi no tā, vai tas ir klasiskais saldējuma veikals Walnut Beach Creamery vai iepirkšanās centra Naugatuck Avenue tirdzniecības centrs.

Šī kārtīgā 1948. gada divu guļamistabu māja atradīs jums pastaigas attālumā no visiem iepriekš minētajiem. Kaut arī automašīna ir ērta ikdienas braucienos, ierobežotās ielas ir vieglāk orientēties ar kājām vai velosipēdu.

Šī mikro māja ir tīra Florida. Atvaļinājums šeit nenoteiktu laiku West Palm Beach Poinciana parkā. Skatīt citus fotoattēlus šeit.

West Palm Beach, Florida

Petite hacienda ar skaistu dārzu

850 $ mēnesī

West Palm Beach, kas atrodas tikai pāri tiltam no Palm Beach mega īpašībām, ir izteikti mazliet vētrāks. Padomājiet par to kā par māksliniecisko mazo māsu no Palm Beach pulētas princeses. 1. ceļojumā atradīsit (parasti) pieejamus antīkās un vintage veikalus, kā arī bāru un restorānu sortimentu, kas svārstās no tiki bāriem līdz pilsētas centra gastropubiem. Bet, ja vēlaties vairāk apkārtnes līdzīgu vibes, ejiet uz ziemeļiem līdz Poinciana parkā. Šim zemē esošajam dzīvojamo rajonam joprojām ir mazliet Floridas šarms - jūs atradīsit palmu kokus pa ielām, un daudziem priekšējiem pagalmiem ir tropiskie dārzi.

Šī 1920. gada spāņu stila māja piedāvā tropiskos augus priekšpusē un pagalmā, kas padara šo slēpto dārgakmens justies kā jūdžu attālumā no ikdienas dzīves, pat ja jūs katru dienu dzīvojat.

Šis Palm Springs, Kalifornijas noma ir niecīga, taču šī vieta ir liels piedāvājums Holivudas vēsturē. Skatīt citus fotoattēlus šeit.

Palm Springs, Kalifornija

Mod pievienots mājas tuksnesī

1000 $ mēnesī

Palm Springs ir obligāta vizīte ikvienam, kas mīl Holivudas vēsturi, vintage arhitektūru vai pat mūzikas festivālus (Coachella notiek tikai pa ceļu). Dizaina mīļotāji ir saglabājuši gadsimta vidū dzīvojošās mājas, viesnīcas, veikali un citas struktūras, kas padarīja šo galamērķi slavenu atpakaļ Sinatras laikmetā.

Jums būs grūti atrast labāku Palm Springs atrašanās vietu nekā šī saulainā, viena guļamistaba mājās. Tas ir tikai viens bloks no E Palm Canyon Drive, kur jūs atradīsiet visas stilīgās viesnīcas un restorānus, kas parasti ir top must-visit saraksti. Viesnīcā atrodas ACE Hotel & Swim Club un Kalifornijas viesnīca, kā arī kitschy kokteiļu bārs The Reef and the swanky steakhouse Mr Lyons Palm Springs. Atrašanās vieta ir tik lieliska, jums būs prieks, ka jums ir tikai viena guļamistaba ar visiem viesu pieprasījumiem, ko esat pārliecināts iegādāties. Laba lieta, ka šīs fab viesnīcas ir netālu.

Ja Meža brīnumzemes ir jūsu sapņu brīvdienas, šis Maple Falls, Wash. Chalet ir jūsu sapnis. Skatīt citus fotoattēlus šeit.

Maple Falls, Vašingtona

Vasarnīca pie Kanādas robežas

675 $ mēnesī

Ja vēlaties kalniem līdz pludmalei, Maple Falls piedāvā perfektu pastāvīgo atvaļinājumu vietu. Jūs būsiet daudzu kalnu vidū un svētlaimīgi, neko citu. Tas ir brīvdabas mīļāko sapnis, kur jūs varat pavadīt savas dienas, izpētot reljefu, ceļojot uz dažādām augstākā līmeņa sanāksmēm un vienkārši uzņemot svaigu kalnu gaisu.

Naktī šī viena guļamistaba, māju stila māja nevarēja būt jaukāka. Un līdz dienai, milzīgais atzveltnes klājs ar skatu uz Suma kalniem, ir patiesi episks iestatījums, lai baudītu tasi kafijas. Kļavas ūdenskritums atrodas netālu no Kanādas robežas, ja vēlaties ātri iepazīt starptautiskus ceļojumus. Galu galā, Abbotsforda (tikai pāri robežai) ir vieta, kur atrodas tuvākie iepirkšanās centri un lielveikalu veikali.

Šis stāsts sākotnēji tika ievietots 2017. gada 3. jūlijā; atjaunināts 2008. gada 8. martā.

Vai sapņojat par savu iemīļoto atvaļinājuma galamērķi? Skatiet, kas ir pieejams īrei tieši šeit Trulia.

Komentāri Par Vietnē: