Apmeklējiet gaidāmo kustību kā savu iespēju deklutēt un sākt svaigu.

Populārajai gudrībai ir tas, ka tas ir ceļojums, nevis galamērķis. Lielākajā daļā scenāriju šis aforisms ir taisnība, bet ne tad, ja runa ir par kustību. Neatkarīgi no tā, vai esat pievienojis nomas līgumu jaunā dzīvoklī vai esat slēgts savā pirmajā mājā, ir dabiski, ka vēlaties izlaist tieši tajā vietā, kur atgriežaties un norēķināties.

Bet vispirms jums ir jāpiesaista sev (un jūsu stuff) tur. Iesaiņošana viss, kas jums pieder, ir saspringts, un uzdevums vienmērīgi nodrošināt visas savas mantas var būt prātīgs lieta. Jūs nevarat saprast, ka esat ielikuši 18 jaunrades kafijas krūzes, kamēr jūs mēģināt pārspēt tos vienā kartona kastē.

Uzglabājiet tikai piemiņlietas, kas patiešām nozīmē kaut ko jums un pārstrādā pārējo.

Saskaņā ar profesionālā organizatora Ashley Murphy, NEAT metodes līdzfinansētāja, kustība ir jūsu iespēja deklutter un sākt svaigu. Tā kā klienti bieži vien pēc pārcelšanās bieži uzaicina Murphy komandu, viņa labi apzinās, cik daudz "vienkārši iesaiņo to un dara to vēlāk" mentalitāte var traucēt jaunajai telpai.

"Mājās mērķis ir būt tikai tam, kas jums patiešām ir vajadzīgs un ko lieto," paskaidro Mērfijs. "Ja divu gadu laikā jūsu saldējuma ražotājs nav pārcēlis no plaukta, tad kāpēc to novietot uz savu jauno vietu?"

Punkts ņemts. Lai palīdzētu jums iztīrīt, kamēr jūs iepakojat, mēs lūdzām Murphy dalīties ar lietām, par kurām jums nevajadzētu pat padomāt par to, ka jūs atradīsit jauno māju.

1. Termiņš beidzies

Iet cauri visam, kas, iespējams, beidzas - garšvielas, garšvielas, medikamenti, skaistumkopšanas izstrādājumi - un izmetiet kaut ko pirms tā izmantošanas datuma. Mērfijs to izklāsta šādi: "Ja jūs vienreiz izmantojāt centimetru no paprikas jaru virsas, vienā reizē 1990. gadā tas patiešām vajadzīgs?"

2. Labi mīlēti apģērbi

NEAT Method komanda ieviesa šo terminu, lai apzīmētu aptraipītas un krāsotas drēbes, kas, kaut gan kādreiz ir garderobes skavas, atrodas garām nodiluma vietai. Jādara viss, kas līdzinās "baltajam T-kreklam ar dzeltenām padusēm".

3. Vienreizējas drēbes

Tas ietver līgavas māsas kleitas un pat vecos Halloween kostīmus. "Daudzi cilvēki tērpušies uz kostīmiem, kaut arī viņi katru gadu iet par kaut ko jaunu," saka Murphy. Ja jūs reāli neiedatīsit kaut ko atkal, tas pieder labdarības kaudzē.

4. Atkārtojiet likumpārkāpējus

Vai jums ir 20 melnās tvertnes topi? Seši vīna atvērēji? Jūs, iespējams, to neiegūsit, kamēr jūs tos visus neatbalstīsiet, taču ir pienācis laiks, lai apkopotu dublikātus un ierobežotu piedāvājumu.

5. Trivial piemiņlietas

Murphy bieži vien ir pārsteigts, redzot, cik daudzi cilvēki nepiedalās ar vecām apsveikuma kartītēm un kāzu ielūgumiem. Uzglabājiet tikai piemiņlietas, kas patiešām nozīmē kaut ko jums un pārstrādā pārējo.

6. Pildspalvas un zīmuļi

"Esmu saskāries ar mājsaimniecībām, kas nezinādami uzkrājušas pietiekami daudz rakstāmpiederumu, lai piegādātu 300 skolēnu skolu," saka Murphy. Saglabājiet tikai dažus un grāvim visus citus, kas pop up izlases atvilktnēs un uzglabāšanas tvertnēs, kā jūs pack.

7. Neizmantoti sīkrīki

Padomājiet par to, cik reizes esat lietojis savas mazās ierīces un sīkrīkus (iepriekš minēto saldējuma ražotāju, panini presi, vafeļu dzelzi). Vienreiz, divreiz vai nekad? Saki ardievas. Ja jūs to neizmantojat savā pašreizējā mājā, jūs, iespējams, arī nekad neesat savā jaunajā.

8. CD

Ciparu mūzikas bibliotēka ļauj jums saglabāt visas melodijas, kuras jums patīk, bet praktiski nav fiziskas vietas. Murphy iesaka iznomāt TaskRabbit, lai jūs varētu izdarīt degošos diskus. Dažas stundas un dažas buki vēlāk, un akts tiek darīts.

9. Vecie žurnāli un grāmatas

Šis ir acīmredzams, bet tas padara šo atšķirību, lai atvieglotu jūsu slodzi. Ziedojiet kaut ko, ko jau esat lasījis (kopā ar visu, kas ir neskatīts agiem), uz vietējo bibliotēku, aprūpes centru vai ģimenes patversmi.

10. Aizņēmumi

Norādiet "atgriež" atkritni, kā jūs iepakojat, un iemest kaut ko (grāmatas, drēbes, podi, pannas), kas jāgriežas atpakaļ draugiem un ģimenei. "Pārdzīvojot klientu māju, es nevaru pateikt, cik bieži es dzirdu:" Tas pieder tik un tā, "saka Murphy. "Pirms pārvietojat, ir labākais laiks, lai faktiski veiktu šīs atgriešanās. Ja jūs to nedarīsit tagad, jūs aizmirstat. "

Komentāri Par Vietnē: