Vislabāk par to, ka ir 40, ir izdzīvojis jūsu 20 un 30 gados. Un 40 gados esmu uzskatīts par veco laiku personīgo finanšu blogošanas kopienā. Atskatoties uz pēdējiem divdesmit gadiem, es sapratu, ka esmu iemācījies kaut ko vai divu, ko es vēlos (oh, kā es vēlos), es zināju, kad man bija 20. Šeit tie nav nekādā konkrētā kārtībā:

  1. Skolas aizdevumi ir kā slikts datums, viegli nokļūst, bet grūti atbrīvoties no: Pēc 40 gadiem skolas aizdevumiem man joprojām ir vairāk nekā 20 000 ASV dolāru. Izglītība ir svarīga, taču skolu laikā es pavadīju daudz vairāk naudas, nekā man vajadzēja pavadīt.
  2. Kombinējot, tāpat kā 1970.gadu Big Red Machine, ir tīra burvība: Pieņemot, ka jūs pensionējat 65 gadu vecumā un nopelniet 10% peļņu no savām investīcijām, tad, kad jums būs divdesmit tūkstoši ieguldītie ieguldījumi, 1 dolārs būs 2,5 reizes vairāk nekā 1 ASV dolārs, ja esat trīsdesmit, 6,5 reizes vairāk nekā 1 dolārs, kas tiek ieguldīts, kad esat četrdesmit, un 18 reizes vairāk nekā $ 1 iegulda, kad esat piecdesmit.
  3. Jaunas automašīnas, kas vienreiz nopirka, nav: Es vēlos, lai es varētu atgūt visu naudu, ko esam iztērējuši automašīnām, īpaši jaunām automašīnām. Izmaksas vienkārši nav vērstas uz finansiālo brīvību, kas jums jāziedo.
  4. Lielas dāvanas tiek veiktas no nelielām investīcijām: Man ir pārsteidzoši, cik mazi ikmēneša ieguldījumi, ņemot vērā pietiekami daudz laika, var kļūt par ievērojamām bagātībām.
  5. Ieguldījumiem, piemēram, bērniem, nevajadzētu gaidīt, kamēr jūs to varat atļauties: Ja jūs varat izlasīt šo emuāru, tas nav pārāk agri, lai sāktu ieguldīt. Tas liek man likt, ka esmu sākusi ieguldīt vidusskolā. Piecdesmit dolāri, ko ik mēnesi iegulda vidusskolā, nopelnot 10%, būtu nopelnīti aptuveni 212 000 ASV dolāru apmērā pensijā.
  6. Finanšu saīsnes palielina nepieciešamo laiku, lai sasniegtu savus mērķus. Ignorēt visas muļķīgās personīgās finanšu grāmatas, kas īsā laikā sola lielu bagātību bez riska. Ieguldījumi nav grūti, bet šie solījumi ir paredzēti, lai pārdotu grāmatas, nevis radītu ilgstošu bagātību.
  7. Mana sieva ir daudz ietaupīgāka nekā es: Ja es to atpazītu pirms 20 gadiem, es būtu klausījies viņas, nevis tik iztērēti tik daudz naudas par stulbiem stuff. Atvainojiet, kundze Mīkla.
  8. Atšķirībā no visa pārējā dzīvē, ieguldot, jūs nesaņemat to, ko jūs maksājat: Mani pirmie vairāki kopfondu fondi bija slodzes fondi ar augstu rēķina koeficientu. Es biju tik ļoti ieinteresēts, lai izvēlētos vislabākos līdzekļus, un es pilnībā zaudēju uzmanību vienam no svarīgākajiem faktoriem, izvēloties fonda izmaksas.
  9. Patērētāju parāds ir kā peldēšana ar enkura palīdzību: Tagad mēs esam izvairījušies no patērētāju parādiem, taču mums bija pārāk ilgs laiks, lai iemācītos šo stundu.
  10. Pārāk daudz stuff ļaunā tev par laimi un bagātību: Es aplūkoju mūsu māju par visu, ko esam uzkrājuši 20 gadu laikā, un visu, ko es redzu, ir zaudētas investīciju iespējas un jucekli.

Nez, ko es zināsšu pie 60, ka es vēlos es zināju 40?

Komentāri Par Vietnē: