Laiki ir grūti. Neatkarīgi no tā, vai jūs nopelnījāt daudz vai vienkārši nokļūstat, vērojiet, kur ir jāmaksā jūsu nauda. Ir daudz veidu, kā skatīties jūsu tēriņus, ieguldījumus un daudz ko citu. Bet, tā kā jūs, iespējams, vienmēr esat savā mobilajā telefonā savā kabatā, progr ir lieliska iespēja.

Tirgus ir absolūti piesātināts ar naudas pārvaldības progr. Lielākā daļa no tām tiks pārtulkoti dažādos ekrāna izmēros, tāpēc tie darbosies neatkarīgi no ierīces veida, kuru izmantojat. Daudziem ir arī tīmekļa versijas, tādēļ varat tos izmantot arī savā regulārajā datorā. Spēja pārvaldīt savu naudu neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas ir neticami noderīga.

Šeit ir desmit labākās naudas pārvaldības lietotnes, kuras jāapsver:

1. Personīgais kapitāls

Pie DoughRoller mēs pamatā nevaram pateikt pietiekami daudz labu lietu par Personīgais kapitāls. Tas ir lielisks naudas pārvaldības instruments, kas ļauj izsekot jūsu budžetam, kā arī pārrauga jūsu ieguldījumus. Interfeiss ir ļoti vizuāls un izskatās jauki uz galda, klēpjdatora, planšetdatora vai tālruņa. Jūs varat pārbaudīt savas investīciju diagrammas pēc aktīvu klases, ieguldījumu konta vai individuāliem ieguldījumiem. Tādējādi tiek viegli novērojama jūsu ieguldījumu veikšana.

Personīgajam kapitālam ir arī budžeta sastāvdaļa. Tās budžeta veidošanas funkcijas nav tik izturīgas vai intuitīvas kā daži no citiem instrumentiem, kurus mēs šeit apspriedīsim. Bet, ja jūs vēlaties galvenokārt koncentrēties uz savām investīcijām, vienlaikus sekojot līdzi saviem izdevumiem, tas noteikti ir vērts apsvērt.

2. Mint.com

Mint.com jau sen ir populāra budžeta veidošanas vietne un lietotne, un tā nav bez iemesla. Es to domāju kā personiskā kapitāla līdzsvaru. Tāpat tai ir gan investīciju, gan budžetu daļa. Bet naudas kaltuvei budžetēšanas daļa ir lielāks piedāvājums, un jūs varat vienkārši izsekot savām investīcijām pusē.

Mētelis ir lieliska iespēja, ja vēlaties saglabāt super-detalizētu budžetu. Jūs varat izveidot burtiski tik daudz budžeta kategoriju, cik vēlaties, un jūs varat kategorizēt darījumus ceļā. Mint automātiski pavelinās darījumus no saviem bankas kontiem un kredītkartēm, tāpēc viņi visi atrodas vienā vietā. Tajā ir arī jauks rēķinu apmaksas funkcija, kas atgādinās jums par rēķinu nomaksu, un, ja vēlaties, jūs to samaksāt tieši no lietotnes.

3. KAPITĀLS

Qapital ir relatīvs jaunpienācējs lietotņu tirgū, taču tas ir lielisks risinājums, ja vēlaties ietaupīt vairāk naudas. Uz brīdi tagad izplatītie konti ir izplatīti. Būtībā tie ir konti, kas piesaista pārmaiņas no visiem jūsu digitālajiem darījumiem, lai jūs ietaupītu naudu, nedomājot par to. Dažas bankas piedāvā šos kontus, un ir arī citas lietotnes ar līdzīgām iespējām.

Būtībā šīs ir jaunās maiņas jaru tūkstošgades tērētājiem, kuri reti veic skaidru naudu.

Tomēr Qapital ir nedaudz atšķirīgs. Tas faktiski ļauj jums iestatīt savus if-this-then-that (IFTTT) noteikumus. Tātad jūs varat uzlādēt sev nedaudz papildu par jūsu indulences, vai vienkārši apkopot visus savus darījumus ar tuvāko dolāru. Piemēram, jums, iespējams, būs jāpārskaita Kapitalā papildus 2 ASV dolāri savam krājkontam katru reizi, kad pieskāries un dārgs kafejnīca.

Grunts līnija: tā ir lieliska iespēja, lai automatizētu ietaupījumus, lai sasniegtu savus mērķus.

4. Dollarbird

Vai jūsu primārajā budžeta jautājumā ir norādīts, kas jums jāmaksā nākotnē? Varbūt jūs baidāties pavadīt 10 dolārus pusdienās, pat ja jūsu bankas konts ir pietiekami labs, jo jūs nevarat atcerēties, kad jāmaksā jūsu studentu aizdevumi. Dollarbird var palīdzēt ar to.

Šī lietotne 1,99 ASV dolāru apmērā tiek izlikta kalendāra formā. Tātad jūs varat saņemt acumirklī pārskatu par saviem izdevumiem, kas nāk uz augšu. Jūs varat krāsu kodu darījumus pēc kategorijas un viegli ievadīt atkārtotus darījumus, piemēram, jūsu paycheck. Lietotne ļauj skatīt jūsu prognozēto līdzsvaru, lai jūs zināt, cik daudz naudas jūs varat droši tērēt.

Tomēr viens ierobežojums šeit ir tas, ka Dollarbird nesinhronizē ar jūsu bankas kontiem. Jums būs jāievada darījumi manuāli, bet tas ir diezgan vienkārši izdarāms.

5. Penny

Vai jums vajadzētu nedaudz iedrošināt savu personīgo finanšu ceļojumu? Apskatiet Penny. Viņa ir personīgā finanšu lietojumprogramma, kas darbojas, lai palīdzētu jums vadīt.

Penny izmanto unikālu īsziņu skaņas saskarni. Viņa nonāk jūsu paziņojumu vēsturē un pēc tam sniedz padomu savām finansēm. Penny varat prognozēt savus izdevumus, salīdzināt mēneša izdevumus ar pēdējiem mēnešiem un sniegt padomus un ieteikumus par to, kur var ietaupīt. Šī ir lieliska lietotne, ja jums ir nepieciešams iedrošinājums un apmācība, kā arī nevēlaties veikt darījumu organizēšanu manuāli. Penny to darīs tev.

6. Walla.by

Tas ir unikāls ieraksts tirgū, kas piesātināts ar budžeta un investīciju pārvaldības lietojumprogrammām. Walla.by patiesībā ir vērsta uz to, lai jūs varētu vislabāk izmantot savas kredītkartes.

Kad jūs sākat darbu, jūs piešķirsiet Walla.by piekļuvi noteiktai personiskajai informācijai. Izmantojot šo informāciju, tas jums parādīs, kuras kredītkaršu kombinācijas jums vajadzētu nēsāt. Pēc tam Walla.by palīdzēs jums izlemt, kuras kartes izmantot, lai jūs vienmēr izmantotu labākās priekšrocības un ieguvumus.

7. Wally

Wally ir līdzīgs citām budžeta iezīmēm, ko esam redzējuši, bet tai ir dažas unikālas īpašības. Viena lieta, tas ir pieejams daudzās dažādās valūtās, kas ir interesanti. Tas arī ļauj jums saglabāt ieņēmumu attēlus, ja tas jums noderēs.Lietotne ir patiešām vienkārša, un tas viegli parāda, cik daudz no jūsu budžeta tiek atstāts uz dienu un mēnesi, kad piesakāties.

8. Dzelteni

Acorns jēdziens ir līdzīgs Qapital. Tas noņem jūsu virtuālās izmaiņas no jūsu konta. Bet tā vietā, lai to saglabātu, Acorns iegulda atšķirību. Lietotne ļauj jums sākt ieguldīt praktiski bez pūlēm. Jūs to vienkārši iestatījāt un turpiniet.

Jūs varat izmantot Acorns tikai, lai noapaļotu savus darījumus, taču jūs varat arī iestatīt atkārtotus izņemšanas līdzekļus savā kontā vai palielināt savu kontu ar vienreizēju darījumu. Acorns ir arī jauna iepirkšanās app tipa funkcija, kas tiek dēvēta par "Found Money". Veicot iepirkšanos ar noteiktiem zīmoliem, zīmola partneri automātiski ieguldīs jūsu Acorns kontā. Apskatiet mūsu lietotnes pārskatu šeit.

9. Labs budžets

Labs budžets ir balstīts uz vecāku finansējuma budžeta koncepciju. Ja jums ir jāiziet nauda vienā virtuālajā aploksnē, jums ir jāpārtrauc izdevumu kategorija vai jāpārvieto nauda uz šo aploksni.

Viena laba budžeta priekšrocība ir tā, ka varat iestatīt konkrētus mērķus un izsekot to virzībai uz tām. Jūs varat arī sinhronizēt savu budžetu ar savu mājsaimniecību un pat koplietot savu budžetu, ja jums ir jāveido kāda atbildība.

10. Spendee

Spendee ir vēl viena vizuāla lietotne, kas sinhronizējas ar jūsu bankas kontiem. Tas automātiski lejupielādē darījumus un klasificē tos. Tas arī ļauj jums dalīties ar dažām jūsu budžeta daļām ar citiem, kas ir interesants jēdziens.

Putekļsūcējs darbojas kā laba budžeta sistēma. Izņemot vietā, lai piešķirtu naudu virtuālajiem aploksnēm, varat to piešķirt virtuālajām portfeļiem. Tātad, ja jūs mēģināt veidot dažus atbildības par to, cik daudz tu pavada vakariņās, dalīties ar savu ēdamo maku ar draugu. Bet jums nav jāpiedalās pārējā jūsu budžetā. Pienests arī piedāvā ceļojuma režīmu, kas atbalsta vairākas valūtas, kad esat ārvalstīs.

Kā redzat, šajā telpā ir jāņem vērā dažas lieliskas lietotnes. Tomēr panākumu atslēga ir izvēlēties vienu (vai daži, ja ne tikai meklējat budžeta lietojumprogrammas), bet arī pielieciet to. Uzziniet sistēmu, pielietojiet to savās finansēs un sāciet sasniegt savus mērķus.

Komentāri Par Vietnē: