Vai jūs cenšaties tērēt visu savu naudu katru mēnesi? Vai jūs nokļūsiet mēneša beigās, tikai lai uzzinātu, ka skaidrā nauda vienkārši atrodas tur savā norēķinu kontā? Nu, ja jums ir šī problēma (un kas nē?), Šeit ir 10 pārliecinoši risinājumi:

  1. Pārtraukt izdevumu izsekošanu: Kad mēdzu redzēt ģimeni ar lieko naudu katru mēnesi, 9 reizes no 10, problēma ir tā, ka viņi seko līdzi saviem izdevumiem. Tātad izslēdziet šo izklājlapu un atinstalējiet programmu Quicken. Un kamēr jūs pie tā, ejiet uz priekšu un atslēdziet automašīnas pārbaudes motora gaismu.
  2. Pirkt vairāk māju, nekā jums nepieciešams: Monster māju pirkšana un 100% pirkuma finansēšana, izmantojot pirmo hipotēku un vienu vai divas kredītkartes akcijas, ir lielisks veids, kā atbrīvot jūsu bankas kontu no visa liekā naudas. Ak, un pārliecinieties, vai aizdevumam ir mainīgas procentu likmes un tikai procenti. Vispirms jūs varat tērēt mazāk, bet neuztraucieties, pēc dažiem gadiem nauda tiks izlidota no jūsu norēķinu konta, piemēram, čili no dzēruma jūrnieka.
  3. Izīrē jaunu automašīnu katru gadu: Vecais, bet labais. Padariet to par iecienītu importu un jūs uzkrājat savus izdevumus.
  4. Pērciet tagad, padomājiet vēlāk: Dzīve ir īsa. Cītīgi strādājiet, spēlējiet smagi. Tu dzīvo tikai vienreiz. Jūs nevarat to ņemt līdzi. Tātad, kad jūs redzat, ka plazmas TV, vai dalība lauku klubā, vai Rolex skatīties, vai reaktīvo slēpotāju, nopirkt tagad un padomājiet vēlāk.
  5. Uzlādējiet! Nemaksājiet naudu, neuzlādējiet to. Es zinu, ka tas šķiet pretējs. Galu galā mūsu mērķis ir tērēt naudu. Bet, lai sasniegtu šo mērķi, jums jādomā par ilgtermiņa. Ievietojot pirkumus, var ietaupīt skaidru naudu, bet to varēsit izmantot tikai dažus mēnešus vai gadu, un jūs tērēsit vairāk skaidras naudas, nekā atradīsit, kad jūs kādreiz esat sapņojis (atcerieties piedzēries jūrnieks).
  6. Ieguldījumi nekustamajā īpašumā bez naudas noguldījumiem! Nirt tieši uz dziļo galu ar nedaudz bez naudas ieguldījumiem nekustamajā īpašumā. Nekādā gadījumā jūs tērēsit naudu uz sadalītiem gaisa kondicionieriem, jauniem jumtiem un juridiskajām izmaksām īrniekiem, kuri nemaksā īri. Tagad es zinu, ko jūs sakāt - kā par šiem infomercials un sierīgs grāmatas, kas sola nekustamo īpašumu bagātības, nav laika, izmantojot citu tautas naudu? Liels jautājums, tāpēc redzēt manu nākamo tip.
  7. Pavadīt daudz naudas par nekustamā īpašuma infomercials un sierveidīgs grāmatas: Ne tikai jūs izšķērdēsiet naudu, bet jūs izveidojat nepatiesu drošības sajūtu, lai palīdzētu jums ienirt nekustamajā īpašumā (skat. Padomu # 6). Ja jums ir nepieciešams push, atkārtojiet pēc manis - Nekustamo īpašumu cenas NEVER iet uz leju.
  8. Izmantojiet savu ATM karti, piemēram, iznomātā Mule: Kas ir bankas kartiņas, bet lai izņemtu daudz naudas. Ja jūs pietiekami izmantojat (un sekojiet padomam Nr. 1), mēneša beigās tu būsi sadedzinājis tonnas skaidras naudas un, kā bonuss, nebūs jēgas par visu naudu.
  9. Neaprunājiet ar savu laulāto par naudu: Tas var likties kā nepāra padoms, bet es atklāju, ka, ja jūs nesazināsieties ar savu laulāto par naudu, tērēt to vieglprātīgi kļūst daudz vieglāk.
  10. Neplānojiet priekšu: Neplānojiet automašīnas apdrošināšanas maksājumu, kas jāveic dažu mēnešu laikā, vai jūsu ikgadējā dzīvības apdrošināšanas prēmija. Un neiegādājieties uz priekšu brīvdienām vai dāvanām. Ļaujiet šiem izdevumiem pārsteigt jūs, kad tie pienākas, un jūs ļoti ātri iztukšojat šo bankas kontu.

Nu, tur tev ir tā. Ak, un, ja tur kāds ir, kas patiešām vēlas iztērēt mazāk, nekā jūs veicat, izlikties, ka tas ir pretējā dienā (es uzzināju, ka viens no maniem bērniem).

Komentāri Par Vietnē: