Pagājušajā nedēļā tirgus kritās, jo esmu pārliecināts, ka jūs visi labi zināt. Mana portfeļa vērtība nokritās apmēram 25 000 USD. Reizēm, piemēram, šajos, es domāju par daudzām muļķīgajām lietām, ko es jau agrāk teicu, lai paceltu garu tirgus sabrukuma laikā. Atceries, ka daudzas no šīm lietām ir patiesas, bet vai viņi patiešām ir iepriecinoši? Fakts ir tāds, ka sāp, kad tirgus pazeminās, un mums nevajadzētu izlikties, ka tas tā nav. Šeit ir 10 stulba lietas, ko es teicu sev, cenšoties nomierināt sāpes:

  1. Es esmu ilgtermiņa investors: True, bet es joprojām esmu ilgtermiņa ieguldītājs, kurš ir tikai nedaudz samazinājies kā akmens.
  2. Tirgus kritums ir pirkšanas iespēja: Tad kāpēc neviens pērk? Turklāt nauda, ​​kas jāiegulda, jau ir tirgū un tuvojas gala ātrumam.
  3. Cena ir tā, ko maksājat, vērtība ir tā, ko saņemat: Vēlreiz ļoti taisnība. Bet, kad jūs dodaties pārdot, esmu diezgan pārliecināts, ka tas, ko saņemat, ir cena, nevis vērtība.
  4. Tirgus vienmēr pagriežas: Vēsturiski ir taisnība, bet to, ko nākotnē glabā, neviens nezina. Turklāt nav svarīgākais jautājums, kad tas notiks?
  5. Dividenžu ienesīgums palielinās: Tā kā dividenžu peļņu aprēķina, dalot dividendes par akciju par akcijas cenu, tas ir matemātiski taisnīgs. Diemžēl faktiskās dividendes paliek nemainīgas. Es domāju, vai es varu izmantot peļņu, nevis naudu, lai finansētu pensijas?
  6. Dolāra vidējās izmaksas, mazuļa, vidējās vērtības dolāra izmaksas: Man patīk fakts, ka mēs etiķeti visu. Ja jūs domājat par to, kas ir dolāra vidējā izteiksmē, vienkārši domājiet par iemaksām 401 (k) ikvienā paycheck, tas ir, dolāru izmaksas vidēji. Tātad jā, otrdien, kad es saņemšu samaksu, varu pievienot tirgū vairāk naudas. Es zinu, ka labāk ir iegādāties akcijas par zemākām cenām, tas vienkārši nav tik jautri.
  7. Tirgus pieprasīja korekciju: Nē tā nebija. Patiesībā, mēs visi piekrītam šeit un tagad, ka tirgus nekad vairs netiks izlabots.
  8. Pērciet zemu un pārdodiet augstu: Brilliant! Kāpēc es to nedomāju? Vai kāds no turienes ļauj man zināt, kad tirgus ir zems un kad tas ir augsts?
  9. Tirgus vienkārši gūst peļņu: Es neuzņemu nekādu peļņu. Atcerieties, ka esmu ilgtermiņa ieguldītājs. Vai jūs domājat, ka tie, kas gūst peļņu, ir tie paši ļaudis, kuri mums saka, cik svarīgi ir būt ilgtermiņa ieguldītājam?
  10. Vienmēr rīt: Tirgus atvērs pēc pāris stundām, un es esmu pārliecināts, ka tas pacelsies kā raķete. Es tikai ceru, ka raķete ir vērsta uz augšu.

Komentāri Par Vietnē: