Neapmierinātība un maksimāli palielināt vietu ar šiem gudrajiem un negaidītiem risinājumiem.

Nav svarīgi, cik plašs ir jūsu dzīvoklis, iespējams, varētu vienmēr izmantojiet vairāk krātuves. Tas jo īpaši attiecas uz svētku dienām, kad svētku rotājumi tiek pievienoti pareizi - līdz brīdim, kad neesat palicis nekur, lai tos ievietotu janvārī.

Neatkarīgi no tā, vai pārvietojat Bostonas nomas maksu vai dzīvokli Nashville, TN, šeit ir 10 pārsteidzoši glabāšanas risinājumi, lai atdalītu vairāk vietas materiālam katrā jūsu mājā.

Stratēģiski sadaliet telpas

Atdalīšana no atklātā grīdas plāna var likties blakus punktam. Bet, kad jūs pievienojat plauktus un cubbies, pareizais telpas sadalītājs faktiski var padarīt telpu justies lielāku, vienlaikus dodot jums vairāk vietas, lai apturētu traucējumu. Padoms. Šī riteņu versija no Ana White ir ļoti elastīga.

Izveidojiet savu kafijas galdiņu

Žāvētu galdi var ātri kļūt par neiesaiņotu pastu, žurnāliem un citiem traucējumiem. Šī iemesla dēļ mums patīk šis DIY ar A Beautiful Mess, ar elegantiem nodalījumiem zem pacelšanas, caurspīdīgas akrila virsas. Šāds vēss veids, kā izstādīt krāsainus knickknacks, vienlaikus saglabājot tos no ceļa.

Palieliniet savu gultu

Saspiediet vēl lielāku glabāšanu no šīs galvenās telpas zem gultas ar lētu gultu stāvvadu komplektu. Jūs saņemsiet pilnu 6 papildu collas augstumu, pietiekami daudz vietas, lai kārtotu divus kārbu kārbas, ja spēlēsit savas kārtis pareizi.

DIY šaurs pieliekamais

Kaut arī sienas stiprinātais garšvielu stends nelielās dzīvokļu virtuvē piedāvā brīnumus, šis DIy organizators uz riteņiem, ko klase ir jaudīga, ir mainīga! Ja jums ir pat 6 collu atstarpes starp ledusskapi un blakus esošo sienu, jūs varat šūpēties par šo projektu un iegūt tonnu papildu vietas neuzglabājamajiem produktiem. Kad esat to izdarījis, velciet to ārā, kad tas ir nepieciešams, un velciet to atpakaļ vietā (un no ceļa).

Izlietojiet griestus

Varbūt visvairāk neizmantoto vietu jebkurā mājā ir skapis griesti, tieši tur, kur viens gudrs māju īpašnieks atrada vietu, lai ielīmētu iesaiņojuma papīra ruļļus. Daži rūpīgi novietoti stieņi saglabā to spožumu un no redzesloka. Protams, šis ir ģēnijs triks brīvdienu sezonai, taču mēs varam uzzīmēt līdzīgu apzīmogotu glabāšanu, kas strādā papildu veļas un rokassomas.

Novietojiet dažas kastes

Šeit ir pārsteidzošs veids, kā nokļūt no skaistas netīrības, lai izspiestu papildu krātuvi praktiski jebkurā kaklā, klēpī vai stūrī. Ietiniet nelielas kastes (jebkura lieluma darbus) ar rakstainu papīru vai audumu un sakopojiet tos. Iekšpusē palaidiet tālvadības pults, papildu veļas, apavus, džemperus vai būtībā visu, ko vēlaties atstāt no redzesloka.

Izveidojiet brokastu gredzenu

Šīs maldinoši vienkāršas brokastu zāles, ko izstrādājusi Arkin Tilt Architects (Ed Caldwell foto), skaisti apvieno slēptu glabātuvi ar atvērtiem plauktiem. Ēdieni un stomatoloģija iet uz augšu virs sēdekļiem, sudraba aksesuāri noņem no sēdekļu atzveltnēm, un soli skalojas, lai atklātu vēl vairāk krātuves. Ja jūs varat atrast (vai veidot) līdzīgu banketu, kas atbilstu jūsu dzīvokļa ēdamzālē vai virtuvē, jūs viss būsiet gatavs glabāt kulinārijas izstrādājumus.

Stuff jūsu kāpnēm

No "Kāpēc mēs to nedomājam par šo ?!" failu, ērti izvelkamie atvilktnīši, kas iebūvēti soļos, vislabāk izmanto to, ko bieži atstāj ārpus telpām zem kāpnēm. Tas varētu būt tikai tas, kas jums nepieciešams sadalīta līmeņa nomas gadījumā (bet pat ja jūs domājat, ka jūsu saimnieks labprāt gaidīs gala rezultātu, saņemsiet līgumu pirms galdnieka pieņemšanas).

Ielieciet uznirstošo logu

Vai jūsu ēkā vai īres namā ir telpas vai pagraba telpas? Izmantojiet to pilnībā, izmantojot pop-up telti, lai ievietotu velosipēdus, slēpes vai citus sporta aprīkojumu, kas, iespējams, neatrodas iekšpusē. (Pirms iestatīšanas pārliecinieties, ka to iztīra ar savu saimnieku.)

Ja rodas šaubas, meklējiet to

Gandrīz katram dzīvoklim ir vertikāla sienas telpa, kas ir primāra, lai ņemtu. Neatkarīgi no tā, vai jūs sakāvējat dvieļus pie sienas piestiprinātas skapīša vai palielinātu platību virs tualetes, piemēram, My Fabuless Life, iespējas pievienot radošu augšupielāžu uzglabāšanu ir bezgalīgas.

Komentāri Par Vietnē: