Šie vienkārši uzlabojumi sniegs jūsu namam pavasara svaigu sejas pacelšanas iespēju zem 200 $.

Lielākā daļa valsts izrauj no sniega un ledus, ko rada ziemas beigas, bet neatkarīgi no tā, kādā klimatā jūs dzīvojat, domājams, visticamāk, kļūs pavasaris! Pirmie siltākā laika gaumi uzmundrina arī pavasara tīrīšanu un atsvaidzina jūsu mājās.

Ja jums nav laika vai naudas, lai veiktu daudz nozīmīgu uzlabojumu, bet jūs vēlaties, lai jūsu mājās būtu ātra un lēta sejas pacelšana, šeit ir 10 lietas, ko varat darīt vienā dienā vai vienā nedēļas nogalē zem 200 ASV dolāriem!

Saglabājiet to, pārdodiet to, ieslēdziet to!

Šis ir mans pirmais solis, lai sniegtu mājās ātru sejas pacelšanu. Slāpēšana ir brīva un maksās tikai jūslaiks. Cieši pievēršot uzmanību tam, kas patiešām vajadzīgs telpā, un ko var paveikt, viss telpas izskats tiks mainīts. Mazāk "sīkumi" atvērs jūsu esošo telpu un sniegs "pacelšanas" ātrāk, nekā jūs varat teikt "pagalma pārdošana!" Jā, jūs pat varētu MAKE naudu, ja kādi priekšmeti, kurus jūs atbrīvojat, ir tālākpārdošanas vērtība!

Saciet skapji

Atlaidiet durvis uz šīm iepildītajām drēbju skapīm - un sakārtojiet to. Sāciet, atbrīvojoties no neatbilstošajiem pakaramiem. Pārtrauciet mājsaimniecības preču veikalu, piemēram, Bed Bath & Beyond vai HomeGoods, un lēti iegādājieties 100 atbilstošas ​​pakaramas. Viņi izskatīsies daudz skaistāk un ietaupīs jūsu vietu, un jūs varēsiet mest vecus, nevēlamus veidus, kā katru no jūsu priekšmetiem. Lēts veids, kā elpot jaunu dzīvi jūsu skapī un skapī.

Krāso to

Akcentu krāsu siena vai pārpupa interjera istaba atdzīvinās māju. Ar nelielu naudu un tikai vienu dienu vai nedēļas nogali, jūsu mājā var būt jauns izskats un jauna dzīve. Esi piedzīvojums - tas ir vienkāršākais atjaunošanas process, ja jums tas nepatīk!

Tos paklājus dziļi notīriet

Ja jums ir grīdas segums no sienas vai sienas, vai lieli platības paklāji izplatās visā mājā, iznomājiet paklāju tīrīšanas līdzekli un piešķiriet šiem paklājiem dziļu tīru. Jūs varat iznomāt tīrīšanas līdzekļus lielākajā daļā vietējo pārtikas vai tehnikas veikalos. Es ieguldīju naudu uz priekšu un nopirka labu paklāju šampūnu par apmēram 200 ASV dolāriem, un es to izmantoju reizi mēnesī - tas šokē, cik daudz papildu netīrumu šī iekārta katru reizi izvelk. Un, ja jums ir mājdzīvnieki, tas ir viens pavasara sejas pacelšanas jūs nevarat dzīvot bez!

Mest kādā krāsā

Mest spilvenus ir ne-brainjers, kad runa ir radīt jaunu, jaunu izskatu par lētu. Novietojiet savu dzīvojamo istabu ar jums jaunajā sezonā, iemetot dažas spilgtas krāsas un vēlāk uzglabājiet vecās spilvenus. Mainiet tos ikreiz, kad notiek sezonas maiņa.

Viesnīca tieši jūsu mājās

Es tev atnācu uz luksusa viesnīcas noslēpumu: viņi apģērbjas gultas ar baltiem loksnēm, baltiem spilvendrāniem un kraukšķīgus baltos segas pārsegus. Tas ir standarta iemesls - tas ir svaigs un viegls un izskatās ļoti augstas klases. Jūs varat saķerties ar domas par to, cik netīri balts var nokļūt, taču to ir daudz vieglāk tīrīt - viss mazgā ar citiem baltajiem un dažiem balinātājiem, un jūs esat gatavs mini "piecu zvaigžņu" brīvdienām savu māju.

Nogrieziet siltumu

Šīs pēdējās sezonas laikā savvaļas temperatūras svārstības jūsu termostats ir bijis viens no visvairāk izmantotajām ierīcēm jūsu mājās. Ir pienācis laiks to pacelt un uzlabot tajā pašā laikā. Jaunā "gudro" termostatu šķirne ir fantastiska. Venstar un Nest ir divi, kurus es mīlu. Tie ir viegli programmējami gan no vadības paneļa, gan tieši no mobilās ierīces. Bonuss: tie izskatās stilīgi un taupīt naudu!

Pilnīgi jauns jaucējkrāns

Kaut kas jauns, spīdīgs un funkcionāls, atjaunos nogurušo virtuves galdiņu! Un tas arī papildinās dažās funkcionalitātēs. Šie lielie izgriezumi vai smidzinātāji izskatās fantastiski un maksās jums mazāk par 200 ASV dolāriem.

Priekšējā ieejas makeover

Jauna spilgta krāsa priekšējām durvīm ar spīdīgu krāsu, spīdīgu kakla plāksni, jaunus mājas numurus, jaunus skapīšus - viss radīs lielu iespaidu uz ārpusi!

Āra pop

Kāda pavasara sejas pacelšana būtu pilnīga bez dažām jaunām pavasara puķēm? Atsvaidziniet savu apmales apelāciju, apstādinot krāsu un sezonāli piemērotu ziedu popus, kas izskatīsies lieliski nākamajos mēnešos.

Komentāri Par Vietnē: