Tiešie reinvestēšanas plāni vai īsie īstermiņa investīciju ierobežojumi ļauj ieguldītājiem iegādāties akcijas tieši no uzņēmumiem. Parasti DRIP nav jāmaksā komisijas maksas vai maksas, un dividendes tiek reinvestētas uzņēmuma akcijās. Šajā rakstā Clare no Money Energy izklāsta 10 galvenos DRIP priekšrocības pēc tam, kad pirmo reizi apsprieda atšķirību starp pilno un pseido DRIP. Naudas enerģija ir personīgais finansējums, globālie ieguldījumi un bagātības veidošanas emuārs, tādēļ noteikti pārbaudiet to un abonējiet Money Energy plūsmu.


Pilnīgi DRIP un Pseudo DRIP

Vispirms mums ir jānošķir faktiskie DRIP un citi plāni, kuros ir tikai daži no pilna DRIP komponentiem. Kad es atsaucos uz "pilnīgu DRIP", tas nozīmē, ka plāns ir šāds:

 • pilnīgi (t.i., daļēji) dividenžu reinvestēšana jaunās akcijās (aka DRP) un
 • papildu akciju izvēles skaidras naudas pirkšana (arī OCP, "krājumu pirkšanas plāns" vai SPP)

Šos plānus tieši piedāvā uzņēmumi, kas pašas emitē akcijas. Ja jūsu banka vai brokeris piedāvā "DRIP" krājumus, tie, ko viņi parasti dara, ir vēlreiz ieguldīt dividendes vairāk akciju, bet tikai tad, ja jums ir pietiekami daudz dividenžu, lai atļautu vismaz vienu veselu akciju. Šie nav īsti DRIP plāni. Daži tos sauc par "pseido-DRIP" (labāka termina trūkuma dēļ). Nekas nepareizs ar "pseido-DRIP", ja nevēlaties turpināt maksāt šos komisijas naudu un gaidīt, kamēr jūsu kontā ir pietiekami daudz naudas, lai pretendētu uz reinvestīciju. Bet pilna DRIP ir ātrāka, labāka, lētāka un ... labāka.

Tātad, pievērsīsimies iemesliem, kāpēc es domāju, ka jums vajadzētu apskatīt DRIP, pat ja jums ir atlaižu tirdzniecības konts, kurā jūs saņemat darījumus par 4,95 ASV dolāriem vai mazāk.

Top 10 iemesli būt DRIP

 1. Nav komisijas maksas: Atcerieties, ka es runāju par pilnu DRIP, un es runāju arī par DRIP, kas neuzlādē tev nūju. Diemžēl daži pārsūtīšanas aģenti piesaista maksu par reinvestīciju - bet ne visi plāni ir apgrūtināti ar to. Jūs vēlaties atrast tos bez maksas. Tur ir daudz.
 2. Nav nepieciešamo minimālo ieguldījumu: Ieguldiet tikai 25 ASV dolārus, kad vien varat to atļauties. Un jums nav jāuztraucas par izšķērdēt komisijas naudu, jo to nav. Regulāro brokeru gadījumā jūs, iespējams, vēlēsities ieguldīt vismaz 500 ASV dolāru vai vairāk, lai šo komisijas maksu 4,95 ASV dolāru vērtē tā kopējā 1% apmērā no jūsu ieguldījuma summas. Caveat: daži DRIP mēģina peldēt par minimālo ieguldījumu summas - neiet ar šīm! Daudzi, daudzi citi, kuriem nav noteikts minimālais ieguldījuma apjoms.
 3. Iepriekšpārbaudītie krājumi: Tikai tādēļ, ka uzņēmumam ir DRIP, tas nenozīmē, ka tas ir pārsteidzošs ieguldījums, un tas neizslēdz savu risku, bet fakts, ka visas DRIPS faktiski pieder dividendēm izmaksājošām kompānijām, ir mazliet iepriekšējs novērtētājs jūs, jo dividenžu ziņojumi ir mazliet kā "sabiedrības pierādījumi" par uzņēmuma peļņu. Uzņēmumi nevēlas nevajadzīgi samazināt dividenžu izmaksas, un daudzos gadījumos izmaksa par dividendēm liecina par nobriedušu uzņēmumu, kas stabilizējies savā nozarē (pārbaudiet: skatiet, cik daudz mazu kapitālu un jaunizveidoto uzņēmumu maksā dividendes). Lai gan tas nevar būt vienīgais skrīnings, ko veicat (un daudzām lielām zilajām mikroshēmām vispār nav DRIP), tas liecina par uzņēmuma statusu.
 4. Pārveduma aģentu pakalpojumi ir pieejami tiešsaistē, tāpēc ir ļoti maz dokumentu: Tā bija sūdzība par DRIP, taču tā vairs nav derīga. Pārsūtīšanas aģentus, piemēram, Computershare turēt un savākt visu informāciju, ko jūs varat apskatīt tiešsaistē, izmantojot savu kontu ar viņiem, tāpat kā tiešsaistes banku. Jūs varat lejupielādēt visas nepieciešamās veidlapas un dokumentus tieši no savas vietnes. Tāpēc pozitīvā puse šim ir tas, ka jūs redzat visus savus DRIP vienā vietā. Tas nav tik grūti izsekot.
 5. Iestatiet automātisku "DRIPping" no sava konta: Pielāgojiet savu dolāra cenu vidēji automātiski un neuztraucieties par tirgus pieaugumu un kritumu. Ja jūs jau esat kāds, kurš pretī tirgus laikam, DRIP ir ideāli piemērots jums. Ne visi uzņēmumi piedāvā automātiskus pirkumu plānus, bet daži to dara.
 6. Izgrieziet starpnieku: Tieši ieguldiet uzņēmumos, kuros jūsu kopfondi jau ir iekļauti. Daži cilvēki patīk sajust, ka viņi maksā par saprātīgu fondu konsultantu vadības padomi. Personīgi, es neesmu redzējis nevienu fonda sniegumu, kas ir labāks nekā tas, ko es varu darīt pats, un tas daudz nesaka. Ja jūs nevēlaties lasīt dažos uzņēmumos - un tā nav raķešu zinātne - es domāju, ka labāk maksāt par pārvaldības maksu un vienkārši ieguldīt par brīvu no savas puses.
 7. Iegūstiet atlaidi jūsu jaunajiem ieguldījumiem: It kā komisijas maksas trūkums nebūtu pietiekams iemesls, atsevišķi DRIP plāni pat dod jums atlaidi, lai reinvestētu jūsu dividendes. Viņi iegādāsies jaunas akcijas par jums ar atlaidi tirgus cenai. Šis iemesls patiešām vajadzētu būt augšup augšā, jo kur citur jūs varat atrast šādu darījumu? Nekur. Dažreiz atlaide ir tikpat augsta kā 5%.
 8. Ideāls bērniem, studentiem un pašnodarbinātajiem: Tā kā ir zems "pieskaitāmās izmaksas", tad pusaudžiem, studentiem un gadījuma rakstura ienākumiem ir viegli kļūt par regulāriem investoriem.Jums nav jābūt pilna laika algotā darbā, lai būtu ieguldītājs. Šī iemesla dēļ DRIP ir arī lielisks mācību rīks, kas palīdzēs jums atvieglot savu ceļu investīciju pasaulē.
 9. Palīdz attīstīt pirkšanas un turēšanas principu, investoru domāšanas veidu: Līdzīgi iepriekš minētajam, DRIP māca jums par ieguldījumiem. Konkrēti, viņi var iemācīt jums iegādāties un turēt domāšanas veidu. Es saprotu, ka daudzi cilvēki tagad var uztraukties par pirkšanas un turēšanas vērtībām pēc 2008. gada sadursmes, bet arī attiecībā uz DRIP daudzi no mums varēja nopirkt vairāk akciju šajās likvidēs un glabāt to, lai gūtu lielāku ienākumu un ienākumu dividendēs nākotnē. . Ja jūs plānojat būt ilgtermiņa tirgū, DRIP ir lieliska vieta, kur varēsit būt.
 10. DRIP kontus var pārsūtīt uz brokeru kontu: Kad jūs esat DRIP konta atlikums ir pietiekami augsts, jūs to joprojām varat pārskaitīt atpakaļ savā starpniecības kontā un saņemt dividendes skaidrā naudā. Iedomājieties, cik jauki tas jūtas 20 gadu laikā, zinot, ka jums bija iespēja uzkrāt desmitiem tūkstošu (vai vairāk!) Dolāru, nemaksājot komisijas, lai to izdarītu. Visa jūsu nauda strādāja pie jums.

Vienkārši sakot, ja uzņēmums piedāvā beznodokļu DRIP, un tā ir arī lieliska kompānija, kuru vēlētos ieguldīt jebkurā gadījumā, es domāju, ka jūs varētu darīt labi, lai pieteiktos DRIP. Esmu arī izveidojis primeru par to, kā sākt investēt DRIP. Tas bieži vien ir brīva nauda (īpaši ar šīm atlaidēm!). Ja jūs neesat "tirgotājs" un jūs domājat par ilgtermiņa, piesakieties DRIP vai divi uzņēmumiem, kuri jums patīk. Ja jums ir bērni, palaidiet tos DRIP, piemēram, Pepsi vai Disney. Ja esat vēlējies iekļūt investīcijās, bet vēl neesat, tas ir lielisks veids, kā sākt darbu.

Komentāri Par Vietnē: