Ir pieejami daudz bezmaksas bezmaksas tiešsaistes budžeta rīku, kas palīdzēs jums pārvaldīt savu naudu. Kā jūs zināt no iepriekšējām amata vietām, tērēšana mazāk, nekā jūs veicat, ir vissvarīgākais ieradums attīstīties, ja jūs meklējat zināmu finansiālo brīvību. Kopā ar lasītāju un citu emuāru autoru labu padomu, esmu izveidojis arvien vairāk nesaprotamo naudas taupīšanas padomu sarakstu, un esmu aprakstījis savu vienkāršo pieeju budžeta veidošanai. Šajā amatā es aplūkoju dažus bezmaksas tiešsaistes rīkus, kurus varat izmantot, lai palīdzētu kontrolēt savu naudu. So let's get to it.

Tiešsaistes budžeta rīki

Personīgais kapitāls ir tiešsaistes rīks, ko izmanto, lai izsekotu visu, sākot no budžetiem līdz kredītkartēm, līdz investīcijām. Es iesaku šo rīku, ja jums ir 401 (k), IRA vai citi ieguldījumi, lai izsekotu. Tajā ir lielisks interfeiss, ir viegli saistīt savus kontus, un tas sniedz jums lielisku ieskatu par to, kā jūs tērējat savu naudu un to, kā jūsu ieguldījumi darbojas. Tomēr, ja jums nav investīciju, lai izsekotu, es ieteiktu piparmētru, kas tiks apskatīts nākamajā.

Šeit ir daži citi tiešsaistes risinājumi:

Buxfer: "Mūsu mērķis ir izveidot labāko personīgo finanšu lietojumu tīmeklī. Nauda parasti nav diskusiju tēma divdesmit cilvēku grupai, kas vēlas izklaidēties ar savu dzīvi. Bet tas ir tikai tāpēc, ka šodienas finanšu lietojumprogrammas padara to grūtu un garlaicīgu. Tas ir tas, ko mēs esam gatavojas mainīt! Mēs vēlamies, lai cilvēki bez pūlēm saprastu savas finanses. Un priecājieties to darot. "

BudgetTracker: "Mēs ļaujam izsekot jūsu budžetam, rēķiniem, darījumiem un sasaistīt visus šos kopā viegli lasāmā kalendārā, kas var nosūtīt jums atgādinājumus par rēķinu iesniegšanu. Jūs varat arī apskatīt lielāko daļu šajā vietnē saglabāto datu ar savu mobilo tālruni, lai jūs jebkurā laikā varētu izmantot visus savus datus. "

BudgetPulse: "BudgetPulse pamatā ir vienkāršība, lietotājdraudzīgums un vispusīgums. Tā kā lietojumprogramma ir viegli lietojama, cilvēkiem ir īpaši noderīgi pārvaldīt un uzraudzīt to finansiālo stāvokli. Drošības apsvērumu dēļ mums nav un nav nodoma tieši saistīt lietotāju ar bankas konta datiem. "

Expensr: "Skatiet, cik liela daļa no jūsu naudas iet uz Pārtiku vai gāzi. Pēc tam salīdziniet savus izdevumus ar līdzīgiem cilvēkiem, lai jūs zināt, kur uzlabot. Izveidojiet budžetus, lai turpinātu darboties un izmantotu mūsu prognozēšanas rīkus, lai izvairītos no finanšu pārsteigumiem. Tas viss ir bezmaksas, ērti lietojams un aizņem tikai dažas minūtes dienā. "

PearBudget: "PearBudget ir BEZMAKSAS budžeta plānošanas programma, kas rakstīta programmā Excel. To var izmantot gandrīz jebkura izklājlapu programma (Excel, Word, OpenOffice uc). Uzstādīšana ir vienkārša, un jūs varat ievadīt savus datus komerciālo pārtraukumu laikā, kad esat izvēlējies izlasi vienā epizodē. (Un mēs to pieminējām? Tas ir bez maksas!) "

Billster: "Bezmaksas bezmaksas tiešsaistes lietojumprogramma, kas izstrādāta, lai organizētu jūsu personīgos un kopīgos izdevumus."

Mētelis ātri kļūst par vienu no maniem iecienītākajiem tiešsaistes rīkiem. Ja neesat dzirdējuši par to, Mint ir bezmaksas tiešsaistes naudas līdzekļu pārvaldības rīks. Pēc reģistrēšanās naudas kaltuve ļauj saistīt savus čekus, krājkontus un kredītkaršu kontus ar Mint kontu. Pēc saites visi jūsu darījumi tiek automātiski iekļauti jūsu Mint kontā. Lai to izdarītu, jums ir jānorāda naudas kaltuve ar lietotājvārdu un paroli, kuru izmantojat, lai piekļūtu saviem dažādajiem kontiem. Daži no tiem ir bijuši iemesli, lai gan mani neapturot, izmantojot Mint. Mint izmanto Yodlee, lai pārvaldītu šīs informācijas drošību, kas ir tā pati kompānija, kuru izmanto Fidelity un Bank of America.

Ko man patīk par piparmētru, ir tas, ka darījumi tiek lejupielādēti automātiski, un kategorijas tiek piešķirtas lielākajai daļai darījumu ar piparmētru. Vispirms tiek veiktas dažas izmaiņas, taču laika gaitā lielu daļu darba tiek veikta naudas kaltuve, nevis es. Ar informāciju, kas tiek lejupielādēta Mint, pēc tam es varu koncentrēties uz saviem izdevumiem neatkarīgi no izdevumu kategorijām, kuras man patīk. Šeit ir redzams, kā šodien izskatās mana Mint ekrāna budžeta sadaļa:

Tas parāda, cik daudz es esmu iztērējis, salīdzinot ar vidējo summu, ko katru mēnesi tērē (kā aprēķina naudas kaltuve, pamatojoties uz manu tēriņu modeļu analīzi). Pamatojoties uz mēneša dienu, naudas kaltuve nosaka, vai es esmu ceļā, lai pavadītu vairāk vai mazāk, nekā man vajadzētu. Tikai dažu sekunžu laikā es varu pārbaudīt to izdevumu kategoriju statusu, kurus esmu izvēlējies, lai saglabātu uzmanību.

Bezmaksas Excel budžeta veidnes

Ja vēlaties izmantot izklājlapas, izmantojot tiešsaistes programmatūru, no Microsoft ir pieejamas vairākas bezmaksas budžeta veidnes. Ja jūs darbināt ar Mac tāpat kā es, jūsu iespējas ir mazākas.

Windows Excel veidnes: šeit var atrast vairāk nekā 30 bezmaksas budžeta veidnes, kas pieejamas lejupielādei. Veidnes ietver personīgos budžetus, pat budžetu un pat kāzu budžeta veidni.

Mactopia: Mac lietotājiem Microsoft piedāvā Mactopia, kur jūs varat meklēt veidnes pēc produkta. Kopumā Microsoft piedāvā tikai 35 veidnes, no kurām dažas ir paredzētas budžetam. Izvēle nav tik liela, taču ir dažas dzīvotspējīgas iespējas.

Ja jūs zināt lielisku tiešsaistes rīku vai Excel veidni, lūdzu, atstājiet komentāru un pievienoju to sarakstam.

Komentāri Par Vietnē: