Vai jūs varat iedomāties senlietas sporta automašīnas, kuras var pārdot miljonos dolāru izmērītās summas? Visdārgākais sporta automašīnu pārdošanas apjoms 1987.gadā bija 8,7 miljoni ASV dolāru. Mūsdienu dolāros tas ir tuvāk pieķērušajiem 16,21 miljonus dolāru.!

Mēs atstāsim šo vienreizlietojamo dārgakmeņu malā šim izstrādājumam un pievērsīsimies visdārgākajām automašīnām, ko joprojām bieži iegādājas un pārdod, lai gan ar mamutas cenu zīmēm.

1. Koenigsegg Trevita - Tikai trīs no šiem Zviedrijas monstriem tika ražoti 2010. gadā, un tas ir par to, cik daudz cilvēku pasaulē var atļauties 2,21 miljonu dolāru cenu tagu. Viss no informācijas un izklaides sistēmas līdz oglekļa keramikas bremzēm ir līnijas augšdaļa.

2. Bugatti Veyron - Šī Volkswagen filiāle ražo ielas dēmonu ir viena no ātrākajām, visdārgākajām un jaudīgākajām automašīnām, kas var likumīgi ielauzties. Paredzēts sacīkšu leģendai Pjeram Vejronam, tā lepojas ar maksimālo ātrumu vairāk nekā 200 jūdzes stundā un cenu marķējumu 2 miljoni ASV dolāru. Kupejas versija ir nedaudz lētāka 1,67 miljoni ASV dolāru. Tās 16 cilindru dzinējs ražo vairāk nekā 1000 zirgspēku.

3. Pagani Zonda Cinque Roadster - Tikai pieci no šiem braucējiem dosies ceļā, un katrs no tiem iegādāsies 1,8 miljonus ASV dolāru. Šasija ir pilnībā oglekļa titāna, un tā Mercedes V12 ražo gandrīz 700 HP.

4. Lamborghini Reventón Roadster - Noķeriet šo ro-rostera fotoattēlu, un jūs automātiski domājat par slepenajiem spridzinātājiem, kas to iedvesmoja. Reventon V12 ražo 650 zirgspēku, tādējādi maksimālais ātrums ir 211 jūdzes stundā.

5. Maybach Landaulet - Šī automašīna no Vācijas dārgākajām automašīnām ir aprīkota ar 604 ZS, maksimālo ātrumu virs 150 km / h un cenu 1,4 miljonu dolāru vērtībā.

6. Koenigsegg CCXR - Šī Koenigsegg CCX variācija tiek mainīta, lai izmantotu biodegvielu. Neļaujiet apkārtējai videi draudzīgai sajūgai krāpties. Šis koku ķegars var sasniegt 60 mph 3,1 sekundēs un lepojas ar maksimālo ātrumu virs 250.

7. Koenigsegg CCX - Ja jūs vēlaties apmierināt modeli, kas neizmanto biodegvielu, varat paņemt vienu no sākotnējiem CCX tikai par 1,1 miljonu ASV dolāru. Lai gan, tas aizņems papildu desmito daļu no sekundes, lai sasniegtu 60 mph, un topi tikai 245. Upuri ir jāveic.

8. Ferrari Enzo - Nosaukts cienījamai Ferrari dibinātājam Enzo Ferrari, šajā 12 cilindru mašīnā ir standarta F-1 sacīkšu tehnoloģijas - oglekļa ķermenis, secīga pārnesumkārba, keramikas pārtraukumi un tehnoloģija, kas pat nav atļauta F-1 sacīkstēs. Ar ātrumu virs 186 mph, Enzo spoileris tiek darbināts ar datoru, lai nodrošinātu maksimālu lejupvērstu spēku. Enzo pārdod par vēsu $ 1 miljonu.

9. LeBlanc Mirabeau - Pirmā automašīna mūsu sarakstā bez miljoniem dolāru cenu marķējuma joprojām piegādā preces. Mirabeau 4,7 litru V8 nodrošina 700 zirgspēku un maksimālo ātrumu - 230 jūdzes stundā. Mirabeaus ir tikai pasūtījuma veids un pat ar papildu pusautomātisko pārnesumkārbu. Cenu zīme? $ 765,000.

10. SSC Ultimate Aero - Šī 740 000 dolāru bullet ir aprīkots ar oglekļa spoileri un automātisko temperatūras sensoru un riepu spiediena regulatoru, lai ideāli saglabātu braukšanas apstākļus. Tās maksimālais ātrums ir 270 mph.

Tur jums tas ir: visdārgākie braucieni, kurus jūs varat atrast šodien. Protams, ņemot vērā mazāku cenu marķējumu, nodokļu atlaides, vairāk sēdvietu un 35 jūdžu diapazonu, neizmantojot gāzes kritumu, Chevy Volt varētu būt vairāk atkarīgs no jūsu vēlmēm un vairāk jūsu cenu diapazonā. Bet, hey, ikviens var sapņot, vai ne?

Komentāri Par Vietnē: