Šī ir astotā diena mūsu 31 dienu naudas izaicinājumā. Vairāk nekā 31 diena mēs publicēsim 31 podkastus, no kuriem katrs ir izveidots, lai palīdzētu jums tuvināties finanšu brīvībai. Vakar mēs izskatījām 20 veidus, kā ietaupīt bez upuriem. Šodienas podcastā mēs runājam par 10 naudas pārvaldības rīkiem, kurus es atklāju kā ļoti noderīgu.

Sponsori: 31 dienu naudu Podcast sponsorē Labklājība un personīgais kapitāls. Labums un personīgais kapitāls ir divi instrumenti, kurus es izmantoju, lai padarītu ieguldījumus vienkāršākus, lētākus un efektīvākus.

10 Naudas pārvaldības rīki

Šodienas podkāstē mēs ietveram šādus 10 rīkus:

  1. YNAB: Līdz šim mana mīļākā budžeta programmatūra. Tas ir viegli lietojams, piedāvā skaistu dizainu un piedāvā izcilas tiešsaistes klases un lietotāja veidlapu. Jūs varat iepazīties ar manu atsauksmi šeit vai izmēģināt YNAB par brīvu 34 dienas.
  2. Mētelis: Tiem, kas vēlas izmantot bezmaksas budžeta rīku un / vai vienu, ar kuru varat saistīt savus kontus, naudas kaltuve ir lieliska izvēle. Tas nav perfekts, bet tas labi pārvalda savus izdevumus.
  3. Personīgais kapitāls: Lai gan personīgais kapitāls ir pazīstams ar saviem ieguldījumu instrumentiem, tam ir arī lielisks naudas plūsmas rīks. Viens no maniem iecienītākajiem instrumentu aspektiem ir tas, ka tas parāda dividendes ieņēmumus, kurus esat nopelnījis no visām jūsu investīcijām.
  4. Kredītkartes: Šis ir instruments, ko mēs vislabāk izmantojam, lai pārvaldītu mūsu naudu. Tā vietā, lai saglabātu kvītis vai pierakstītu pirkumus, mēs iekasējam visu, izmantojot kredītkarti. Kredītkartes ir drošas, mēs gūstam labumu, un mēs varam augšupielādēt visus mūsu pirkumus YNAB. Ja jūs neizmantojat kredītkartes, debetkarte vai priekšapmaksas karte to paveic.
  5. Tiešsaistes bankas konts: Gan ar uzskaites, gan uzkrājumu kontu Capital One 360, tiešsaistes banka mums ir palīdzējusi vairākos veidos. Pirmkārt, mēs rezervējam mūsu ārkārtas fondu tiešsaistes kontā, lai iegūtu interesi, un saglabātu to no mūsu galvenā norēķinu konta. Abiem mūsu bērniem ir konti, un tie var izveidot tiešo noguldījumu vai depozītu čekus ar viedo tālruni. Tas padarīja naudu pārvaldīt daudz vieglāk.

  6. 401 (k) / IRA: Tas var šķist nepāra naudas pārvaldības instruments, bet tas ir galvenais, jo īpaši tiem, kas joprojām mēģina maksimāli izmantot savus pensiju kontus katru gadu. Palielinot ikmēneša izdevumus, pat nedaudz palieliniet savus iemaksas uz jūsu izstāšanās kontu. Ja jūs veicat naudas pirmsmaksājumu, jūs pat varat atcelt nedaudz vairāk par jūsu faktiskajiem ietaupījumiem.
  7. Excel izklājlapa: Mēs izmantojam izklājlapu, lai izsekotu mūsu neto vērtību, ieguldījumiem, aktīvu sadali un pat nekustamā īpašuma investīcijas.
  8. Viedtālrunis: Kā es minēju iepriekš, mēs izmantojam mūsu IPHONE, lai veiktu čekus un pārskaitītu līdzekļus no viena konta uz citu. Es to arī izmantoju, lai pārbaudītu savu labojumu kontu un redzētu visas manas investīcijas ar personīgo kapitālu. Smartphones ir lieliski, lai atrastu kuponus un piedāvājumus.
  9. Automātiskā rēķina apmaksa: Tas tikai padara dzīvi vieglāku un novērš nokavētos maksājumus. Mēs izveidojam automātisku rēķinu apmaksu kredītkartēm, kur mēs varam, un pārējo maksā tieši no mūsu norēķinu konta.
  10. Manila: Pēdējais šajā Podcast apskatītais rīks ir tas, kas palīdz jums izsekot visiem jūsu rēķiniem. Jūs varat saistīt visu, sākot no mobilā telefona rēķina, ar kredītkartēm pat veselības apdrošināšanas prasībām. Manilā seko viss, un tev ir jāzina, kad rēķini tiek atdoti. Atjaunināt: Manilja slēdza savas durvis 2014. gada 1. jūlijā. Šeit jūs varat atrast alternatīvas Manilai.

9. diena: lasītāja jautājums un atbilde

Komentāri Par Vietnē: