Ir aizgājuši laiki, kad tiek izgriezti kuponi no laikrakstiem. Ja jums ir ekskluzīvs kupons, šīs 10 kupona lietotnes ir domātas tieši jums.

Viena lieta, ko es visvairāk atceros par darbu pie Kroger pirms 30 gadiem, bija divu kuponu dienas. Ak, pūļus. Ak, kuponi. Un Ak, ratiņi pārpildīti ar pārtikas precēm.

Mana pieredze kā kasieris skaidro manu nepatiku pret kuponiem. Tomēr joprojām nav noliedzams, ka pensijas ietaupījums ir nopelnīti penss. Un ko par 2 miljardiem dolāru pennies?

2011. gada pirmajā pusē patērētāji ietaupīja aptuveni 2 miljardus dolāru, izmantojot kuponus.

Tas ir daudz kuponu noņemšanas. Debates joprojām ir raganas pār to, vai ekstremāla kuponēšana patiešām ir vērta laiku un pūļu.

Kupona turētāja eksistence ir atrast un organizēt visus šos mazos taisnstūros. Par laimi daudzi mazumtirgotāji sāk piedāvāt mobilos kuponus. Viņi vieglāk atrast un organizēt viedtālrunī. Varat arī izmantot savu viedtālruni, lai atrastu vislabākās cenas par visu, sākot no pārtikas veikšanas līdz Amazon pirkumiem, ja jums nav kupona, kuru vēlaties izmantot.

Tātad, ja meklējat vairāk līdzekļu, kā saglabāt, skatiet šīs 10 populārākās lietotnes, kas paredzētas ekskluzīvai kuponēšanai:

Veikala īpašās lietotnes

Vairāki veikali, kuros ir pieejami kuponi, izsūta savus kuponus, izmantojot viedtālruņu lietotnes, kas ir īpaši saistītas ar viņu ķēdi. Tālāk ir apskatītas galvenās veikala īpašās lietotnes:

1. Mērķauditorijas atlase: ja jūs bieži esat Tearet pircējs, šī lietotne ir obligāta. Varat to izmantot, lai veiktu pirkumu tiešsaistē, pārvaldītu reģistrus vai pat veiktu un izmantotu šīs mērķa dāvanu kartes, ko esat ieguvis brīvdienās. Turklāt tālrunī varat skatīt savu vietējo veikala iknedēļas reklāmu, un jums var būt ikdienas piedāvājumi un divreiz uz vienu mēnesi veiktie kuponi, kas tiek sūtīti tieši uz jūsu tālruni.

2. Walgreens: daudzi ekskluzīvi sponsorētāji mīl ietaupīt uz personīgās veselības aprūpes precēm, apvienojot kuponus un pārdošanu vietējās narkotiku veikalos. Izmantojot Walgreens, tālrunī varat saņemt ekskluzīvus piedāvājumus un iknedēļas veikala reklāmas.

Turklāt jūs varat izmantot svītrkoda / QR koda skeneri, lai uzzinātu vairāk par produktiem, kamēr esat veikalā, vai izskaties Walgreens fizisko nedēļas reklāmu. Papildus papildinājumam lietotnei ir iespējas rekuperēt receptes, pārbaudīt recepšu vēsturi vai pat pasūtīt fotogrāfijas tieši no tālruņa.

3. CVS: lietotne CVS Pharmacy ir līdzīga lietotnei Walgreens. Tas dod jums ekskluzīvus kuponus un ļauj jums izveidot pirkumu sarakstu, vienlaikus pārbaudot iknedēļas reklāmu. Ja esat ExtraCare kartes lietotājs, tālrunī jūs faktiski varat izveidot mobilo ExtraCare karti. Pēc tam izmantojiet lietotni, lai piekļūtu jūsu ExtraCare punktu kontam.

Protams, tas ir līdzīgs Walgreens lietotnei, ļaujot jums uzpildīt recepti un iepazīties ar receptes vēsturi. Ja jums ir nepieciešama steidzama aprūpe, varat arī izmantot šo lietotni, lai atrastu tuvāko Minute Clinic, kā arī noskaidrotu tās stundas un pakalpojumus.

Citas kuponēšanas lietotnes

Lai paplašinātu savu mobilo kuponēšanas meklēšanu, skatiet šīs lietotnes, kas palīdz apkopot ietaupījumus no dažādiem veikaliem un zīmoliem:

4. SnipSnap: šī lietotne ir ideāli piemērota ekskluzīvajiem kupona reklāmdevējiem. Jūs pievienojat kuponu attēlu ar savu viedtālruni. Lietotne ne tikai atspoguļo kuponu, bet arī saglabā derīguma termiņu un piedāvā veikalā atgādinājumus. Tas ir arī sociāls. Jūs varat sazināties ar draugiem, lai kopīgotu kuponus.

5. Shopkick: šī bezmaksas Android un iPhone lietojumprogramma sniedz jums ekskluzīvus piedāvājumus lielākiem ķēdes veikaliem, piemēram, Toys R 'Us, Macy's, Target un Best Buy. Lietotne patiešām dod jums punktus tikai pastaigai pie dažiem no šiem veikaliem, un jūs varat vēlāk izpirkt punktus par atlīdzību.

Turklāt jūs varat izmantot šo lietotni, lai pārlūkotu piedāvājumus savos iecienītākajos veikalos. Daži Shopkick piedāvājumi ir ekskluzīvi vai nav tik labi reklamēti. Izmantojot jaunāko lietotnes atjauninājumu, pirms pāriet pie veikala pārlūkot atlīdzības, jūs saņemsit vēl vairāk punktus.

6. Yowza: Šī bezmaksas lietotne nixes jūsu nepieciešamību klipu kuponi. Tikai boot it up, un tas brīdina jūs par kuponiem un darījumiem jūsu ģeogrāfiskajā apgabalā. Daudzi no šiem kuponiem nāk tieši no tirgotājiem, tāpēc tie var būt tādi risinājumi, kurus jūs nekur citur neatradīsiet.

Izmantojot Yowza, varat saglabāt vēlamos kuponus, tāpēc tos var ērti atrast savā tālrunī. Tad kafejnīcā ir jāpārbauda kuponi tieši no jūsu tālruņa reģistrā. Viņi strādā tāpat kā tradicionālie papīra kuponi - bez visiem izgriezumiem un saistvielām un galvassāpēm.

7. Kupona lietotne: tā nosaukums ir patiess, šī programma palīdz ietaupīt naudu neskaitāmos veidos. Tas ietver kupona logrīku, kas sniedz ikdienas piedāvājumus. Kupona datubāze tiek nepārtraukti atjaunināta katru dienu. Varat ietaupīt kuponus, lai tos vieglāk varētu atrast vēlāk vai arī kopīgot tos ar draugiem.

Lielā daļa par Kupona lietotni ir tā, ka tai ir tik liela kuponu datu bāze. Jūs varat meklēt tos (pat ar balss meklēšanu), kamēr jūs faktiski iepērkas, lai uzņemtu pēdējā brīža piedāvājumus. Tāpat kā ar līdzīgām lietotnēm, varat to izmantot arī mobilajiem kuponiem, kurus var skenēt tieši reģistrā.

8. Grocery Smarts kupona pircējs: ja jūs interesē savstarpēji saistīt ražotāja kuponus ar veikalu pārdošanu, šī ir jūsu kuponēšanas lietotne. Izmantojot kuponus priekšmetiem, kas jau tiek pārdoti, ir tas, kā ekstremālie couponers ietaupa tik daudz naudas. Šī lietotne faktiski sekmē veikalu cenas no Wal-Mart, Rite-Aid, Target, CVS un Walgreens, un pēc tam parāda, kā tieši saglabāt pašreizējos ražotāja kuponus.

Ņemiet vērā, ka šī lietotne ļauj saglabāt drukājamus kuponus un kuponus no jūsu svētdienas ievietošanas. Jums var būt izdrukājamie kuponi, kas jums tiks nosūtīti pa e-pastu drukāšanai. Ja lietotne parādīs kuponu no svētdienas papīra ieliktņa, tā ļaus jums uzzināt, kurā datumā tika ievietots ievietojums, lai jūs pats varētu atrast un noklāt kuponu. Jums joprojām ir jāuzrāda papīra kuponi, taču šī lietotne jums ir savstarpēji saistīts darbs.

9. Labākie kuponi un piedāvājumi: šī lietotne ļauj jums ietaupīt vairāk par iecienītākajiem zīmoliem, jo ​​īpaši restorāniem un apģērbu zīmoliem. Jūs varat pieteikties ekskluzīviem piedāvājumiem vai nosūtīt paziņojumus par karsto piedāvājumu. Varat arī kopīgot darījumus ar draugiem, izmantojot labākos kuponus un piedāvājumus.

Viena liela daļa no šīs lietotnes ir tā, ka tā ļauj jums izvēlēties piedāvājumus, kurus redzat. Jūs varēsiet reģistrēties ekskluzīvu e-pasta piedāvājumu saņemšanai no dažiem zīmoliem, kurus bieži iegādājaties.

10. CardStar: izmantojot šo iPhone vai Android lietotni, jūs varat pārvietot visas savas lojalitātes kartes uz savu viedtālruni, veicot to attēlu. Jums nav jāpielāgo savs seifs ar kartītēm, lai tās pievienotu savai atslēgu ķēdē. Un veikali var skenēt jūsu kontā tieši no jūsu tālruņa.

Neatkarīgi no tā, vai jūs jau izmantojat kuponu vai vienkārši apgūstat kuponu taupīšanas virves, šīs lietotnes var būt milzīga palīdzība. Komentējiet mums komentārā, kādas citas lietotnes jūs izmantojat, lai atrastu piedāvājumus, vai kārtotu iecienītākos kuponus.

Komentāri Par Vietnē: