Vai esat gatavs pārdot savu māju? Ja jūs, piemēram, lielākā daļa mājas pārdevēju, galvenā problēma ir iegūt vislabāko iespējamo cenu jūsu mājām - bez tērēšanas.

Par laimi, ir daudzi vienkārši veidi, kā palielināt jūsu mājas pārdošanas cenu nelielam avansa laika vai naudas ieguldījumam. Šeit ir 10 no vienkāršākajiem, lētākajiem veidiem, kā pārdot savu māju vairāk:

1. Uzziniet par mājas staigāciju

Protams, profesionālie mājas staigāšanas pakalpojumi var maksāt tūkstošiem, taču jums nav jāpieņem profesionāls darbinieks, kas varētu izlikt savu māju. Jums nevajadzēs iznomāt arī dārgas mēbeles vai mākslas darbus.

Tā vietā izmantojiet savas esošās mēbeles un dekorus, lai pēc iespējas labāk atspoguļotu savu māju. Noskatieties šo YouTube videoklipu, lai iegūtu vienu nekustamo īpašumu soli pa solim padomus par jūsu mājas novietošanu:

2. Depersonalizēt to

Galvenais mājas novietošanas mērķis ir nodrošināt, lai potenciālie pircēji varētu redzēt sevi mājās. Tas nozīmē, ka viņiem ir nepieciešams redzēt pēc iespējas mazāk no jūsu personiskajiem priekšmetiem. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā palīdzēt jūsu mājām pārdot, ir noņemt ģimenes fotoattēlus un personalizētus efektus.

Tas attiecas arī uz precēm, kurām ir daudz personības. Kaut arī laba ideja ir pievienot mākslas darbus vai iemest spilvenus, lai telpās piedāvātu krāsu pievilcības pop, jūs vēlaties izvairīties no priekšmetiem pēc atšķirīgas tēmas vai stila.

3. Izgrieziet traucējumu

Pirms saraksta iekļaušana mājās, padarot šķirošanu vienkāršāku, vienkāršo pietuvošanos, tas atvieglo jūsu pārvietošanos. Mājsaimniecības profesionālis Debra Gould šajā MSN rakstā apgalvo, ka lielākā daļa māju īpašnieku var izkraut gandrīz trešdaļu no saviem materiāliem, to nezaudējot.

Pat ja nepazudīsit visus šos papildu priekšmetus, kas jūsu māju pārpildīs, ir laba ideja to ievietošanai uzglabāšanā. Un ne tikai jādomā par knickknacks. Pārāk daudz mēbeļu padara telpu justies pārpildīts, tāpēc jums var būt nepieciešams nodot nevajadzīgas mēbeles uz uzglabāšanas vienību, kamēr jūsu mājas pārdot.

4. Krāsa

Sienas ar pīlingu vai izbalējis krāsu noteikti ir jāpārkrāso, pirms uzskaitāt savu māju. Bet, pat ja jūsu krāsa ir teicamā stāvoklī, jūs varat nonākt grūtībās, ja mājā izmantojat atšķirīgas krāsas krāsas.

Potenciālajiem māju pircējiem bieži vien ir grūti iedomāties dažāda krāsu telpas, un tas ir grūtāk spilgti rozā guļamistabā vai, piemēram, tumši pelēkā vannā. Dodiet pircējiem neitrālu paleti, lai dzirkstu viņu iztēli, un pēc tam spice up katrā istabā ar dažiem akcents spilveni vai kādu jauku mākslas darbu.

5. Ziedi pievieno šķēršļu apelāciju

Ierobežotas apelācijas pievienošana ir labs veids, kā sasniegt jūsu mājas rādīšanas plānu. Protams, jums ir nepieciešams rūpēties par pamatu, piemēram, saglabāt savu mauriņu un mazgāt zālienu rotaļlietas un citas āra traucējumus.

Taču ziedu pievienošana mājas priekšā ir pasakains veids, kā uzlabot apelāciju. Viena gudrā iespēja ir izmantot lielus audzētājus, kas pilni krāsainu viengadīgo. Kad māja pārdod, jūs varat aizņemt stādītājus un skaistus ziedus ar tevi uz savu jauno māju.

6. Koncentrējieties uz apgaismojumu

Spilgts apgaismojums var padarīt telpu izskatīgu lielāku un pievilcīgāku. Ja jūsu apgaismojums nav pietiekoši spilgts vai ja dažiem numuriem trūkst atbilstoša apgaismojuma, potenciālie pircēji to neredzēs jūsu labā.

Novērtējiet katru istabu jūsu mājās vakarā, kad ir maz dabiska apgaismojuma. Pievienojiet grīdas vai galda lampas vietām, kurām nepieciešams mazliet papildus gaismas, un apsveriet iespēju nomainīt spuldzes ar spilgtākām spuldzēm. Vienkārši pārliecinieties, ka gaišās spuldzes nav pārāk skarbas attiecīgajai telpai.

7. Rūpēties par mazu remontu

Pat ja mājokļu tirgus sāk apgriezties daudzās valsts teritorijās, saskaņā ar Realtor.com jaunākajiem nekustamā īpašuma datiem, mums vēl ir daudz darāmā. Un pircēju tirgū pārdevējiem ir jādara viss iespējamais, lai pirms pārdošanas mēģinātu nokļūt mājās.

Ja esat atlaidis nostiprināt vaļēju dēļu klāju, virtuves krānus vai citu nelielu remontu, tagad ir laiks to izdarīt. Rūpējoties par šiem remontiem, tas palīdzēs jūsu mājām pārdot ātrāk un padarīs potenciālos pircējus mazāku iespēju piedāvāt zemu lodi.

8. Notīriet visu Windows, iekšējo un ārējo

Ir kaut kas par tīru logiem, kas padara telpu izskatīšanos vēl daudz vairāk pabeigtu un salikti kopā. Turklāt, tīri logi ļauj gaismas dzirksti, papildinot jūsu mājas interjeru skaistumu.

Pirms uzskaitāt savu māju, apsveriet profesionāļa pieņemšanu darbā, lai notīrītu visus ārējos logus, kā arī ekrānus. Un saglabājiet Windex un dažus laikrakstus parocīgiem, lai jūs varētu noslaucīt smidzinātājus tieši pirms katra rādītāja.

9. Organizējiet uzglabāšanas telpas

Šis CBS ziņu raksts norāda, ka daudzi no šodienas mājas pircējiem būs jāmaksā vairāk par walk-in kapteinis skapis, un pietiekama uzglabāšanas vieta vienmēr ir virs mājas pircēja prātā. Pat ja jūsu mājās ir daudz glabāšanas, pircēji to nedomā, ja jūsu skapji, garāža, pagrabs un bēniņi ir neorganizēti, netīri un pārpildīti.

Tas ir vilinoši, lai savās skapjos iesprūst netīrumi, ko tīrīat citur. Bet pretoties kārdinājumam. Faktiski jums var būt nepieciešams veikt pretējo - notīriet skapjus un garāžas, nevis sīkāk tos iztulkot. Ievietojiet priekšmetus savā mājas krātuvē vismaz minimāli un atstājiet šīs telpas organizētas tā, lai tās izskatās lielas un plašas.

10. Koncentrējieties uz Smaržu

Ja esat smēķētājs vai mājdzīvnieki, iespējams, ka jūsu mājā ir dažas nepatīkamas smakas, kuras jūs, iespējams, nepamanīsit. Patiesībā, pat no dūmiem brīvas mājas, kurās dzīvo mājdzīvnieki, dažkārt var noturēt smakas no miskas, ēdiena gatavošanas vai pelējuma.

Veiciet saskaņotas pūles, lai saglabātu savas mājas smaržo svaigu, kamēr tas ir tirgū, un pirms katra rādītāja veiciet izsitumu pārbaudi. Tavs mērķis šeit ir atbrīvoties no sliktiem smakas, nevis uzklāt tos ar smaržām, kas potenciālajiem pircējiem var radīt galvassāpes.

Komentāri Par Vietnē: