Nesen es biju sarunāties Bostonā, un es teicu joks, ka neviens nekad nav apsūdzējis mani par pazemīgu [smiekli] ... bet es esmu pazemīgs, lai zinātu, ka esmu nepareizi vismaz 50% laika.

Un vienīgais veids, kā es varu to saprast, ir TEST manas teorijas.

Piemēram, Aziz Ansari un Kriss Rock to dara, pirms viņi nekad neieraksta lielu komēdijas vitrīnu. Viņi dodas uz neveiksmīgu komēdiju klubiem, mēģinot dažādus jokus dažādās auditorijās. (Aziz pat konkrēti pārbauda noteiktus jokus dažās auditorijās. Nesen viņš atlasīja savu auditoriju, lai viņam būtu noteikts skaits atsevišķu cilvēku, kā arī noteikts skaits attiecību cilvēku, lai redzētu, kā dažādas auditorijas reaģē uz attiecību jokiem.) Aizraujoši.)

Kāpēc koncentrējoties uz testēšanu tik daudz? Jo jūs varat iegūt milzīgus laimestus no maziem testiem.

Pat vārdus, kurus izmantojat katru dienu, var pielāgot 10x rezultātam. Kā, kā jūs iepazīstināt sevi? Ko jūs sakāt, kad kāds saka: "Ko jūs darāt?" (Ko darīt, ja es varētu parādīt, kā dažu vārdu maiņa padarītu viņu acis iedegtu, vai arī iztukšosies, teiksim, "Ak, tas ir jauki" un klīst uz seleriju?)

Lai palīdzētu, es izveidoju bezmaksas mini-ebook par testēšanu, ko varat lejupielādēt šodien.

(Patiesībā pagājušajā gadā es izveidoju ebook, kurā saucas "15 Little Life Hacks", kas varētu mainīt savu dzīvi. Tas bija tik populārs, ka šodien es sāku turpinājumu.)

Jums nav jāmaksā man cents. Tas ir bezmaksas lejupielādēt, jo es gribēju, lai jūs uzzinātu par dažiem maniem mīļākajiem testiem. Un kā īpašu pateicību par materiāla lasīšanu es pametu manu ceļu, lai saņemtu palīdzību no saviem labākajiem draugiem, kuri dalījās ar saviem testiem:

Lūk, lineup:

  • James Altucher - uzņēmējs, autors izvēlies sevi

  • Ben Casnocha - štāba priekšnieks, LinkedIn dibinātājs Reid Hoffman

  • Jay Cross - dibinātājs, Do-it-yourself grāds

  • Chris Guillebeau - uzņēmēja, Pasaules sammita samits

  • Derek Halpern - dibinātājs, sociālās iniciatīvas

  • Lewis Howes - "galīgais dzīvesveids uzņēmējs"

  • A.J. Jacobs - 4 NYT bestselleru autors

  • Cal Newport - profesors Džordžtaunas Universitātē

  • Gretchen Rubins - visvairāk pārdotā autore, Laimes projekts

Inside, jūs atradīsiet, kā šie eksperti izmantoja testēšanu, lai samazinātu snukus ... sekot līdzi priekšmetiem ... apgūt 15 minūšu krūtis ... ietaupīt $ 30,000 par absolventu grādu ... un vēl daudz vairāk.

Tas aizveda manu komandu vairāk nekā 100 stundu (un vairāku tūkstošu dolāru) apmērā, bet es gribēju to dalīties ar jums kā dāvanu par to, ka es esmu daļa no IWT kopienas.

Viss, ko es lūdzu, ir tas, ka jūs pasakiet man savu vislabāko testu, un, ja jums tas patīk, dalieties e-grāmatā ar saviem draugiem. (Nav kaitinošas DRM vai neko - vienkārši nosūtiet to viņiem, ja viņi to vēlētos.)

Noklikšķiniet šeit, lai saņemtu savu kopiju bez maksas.

Es arī atdodu 500 ASV dolāru dāvanu karti, ja lejupielādējat e-grāmatu un pastāstit man savu vislabāko testu vai "dzīvības kapā" šeit:

http://littlelifehacks.com/10 vairāk

Komentāri Par Vietnē: