Labi, puiši. Esmu ieguvis daudz e-pasta ziņojumu par to, kas notiek ar ekonomiku un glābšanu, tāpēc es domāju, ka es izveidoju to rakstu sarakstu, kurus esmu lasījis pēdējo divu nedēļu laikā. Tālāk pievienoju savus komentārus, kā arī saites uz materiāliem, kurus esmu rakstījis, kuri piekrīt / nepiekrīt katram pantam. Manuprāt: ja jūs izlasīsit šīs saites, jūs vairāk saprotat ekonomiku nekā gandrīz neviens, ar kuru jūs tikat uz ielas. (Īpaši daži no muļķiem, kurus esmu dzirdējuši pēdējā laikā, kuri ir pārliecināti, ka ASV (1) bankrotēs, (2) sāksiet piederēt katrai hipotēkai valstī un (3) domās, ka visa finanšu sistēma būs "crashing , "Kāds tas nozīmē."

* * *
1. Ignorēt Sensacionist Media Gawker atlaida vienu no finest ziņojumus par glābšanu. Kad es rakstīju, ka plašsaziņas līdzekļi ir prātīgi slikti prognozēšanā, un esmu slims no tā, es uzsvēru, cik dažādi biznesa plašsaziņas līdzekļi rāda drosmīgas prognozes, iegūst to pilnīgi nepareizi un nekad nav saukti pie atbildības.

Šajā gadījumā Fortune uzsvēra AIG kā vienu no "10 krājumiem, lai nopirktu tūlīt." Kad viņi vēlāk atvainojās, viņi publicēja "The Best Stocks for 2008", kas, kā Gawker norāda, iekļauti ... Merrill Lynch.

2. Hedge Fund pārsteigums? Tas ir kā tunzivju pārsteigums, tikai sliktāk: riska ieguldījumu fondi ir piesaistīti ieguldītājiem, lai tos izņemtu. Daudzi cilvēki nav dzirdējuši par riska ieguldījumu fondu izpirkšanas klauzulām, kas būtībā nozīmē to, ka interesanti ieguldītāji (piemēram, universitātes, pensiju fondi un patiešām bagāti cilvēki) šodien varēs atņemt savu naudu (otrdiena, 2008. gada 9. janvāris). Ja tas notiks, neviens īsti nezina, kādas varētu būt šādas sekas ... bet tie, iespējams, būs ļoti slikti. Esmu iepriekš rakstiski par to, kāpēc riska ieguldījumu fondi investoriem ir pārvērtēti.

3. Mums ir īstermiņa atmiņas. Ja jūs domājat, ka vēsture pati neatkārtosies, jūs esat rieksti. Faktiski, pirms šā gada pirms 10 gadiem, milzīgs riska ieguldījumu fonds Long Term Capital Management gandrīz izraisa globālu finanšu sabrukumu. Tomēr šeit mēs esam - ar tādiem pašiem vārdiem tiek izmesti. Vai kāds tiešām domā, ka investīciju baņķieri nākotnē kādā brīdī nemaksās savas pašas algas? Vai arī mēs pakāpeniski neatgriezīsimies pie milzīgas izpildu kompensācijas? Tomēr, kā es norādīju pagājušajā nedēļā, neviens no šiem faktiem patiešām nav svarīgs konkrētajam ieguldītājam. Svarīgi ir izvēlēties pareizo stratēģiju un pielipt tai.

4. Ko mēs varam mācīties no Warren Buffett Milzīga, ilgstošā Warrena Bufetta intervija. Viņš ir cilvēks. Lasi šo. Tas jūs māca tik daudz par ilgtermiņa ieguldījumiem un atzīstot to, ko jūs zināt un nezināt. Piezīme: es tikko pasūtīju šo jauno grāmatu par Warren Buffett.

5. Vai jūs pērkat vairāk? Pārdot vairāk? Kaut kas! "Vai man vajadzētu izņemt naudu no sava 401 (k)?" Pēc tam, kad 10 personas sūtīja man šo saiti, es zināju, ka man vajadzēja to pārbaudīt. Šajā rakstā 24 gadus vecais Bodie Partsch rūpējas par ekonomiku un plāno izņemt naudu no sava vecuma konta, sacīdams: "Man būtu iespējams, ka nauda sēž uz trauka manā virtuves skaitītājā. Tas būtu drošāks nekā manā 401 (k), "viņš teica. BAD MOVE! Lūk, mana nākamās grāmatas citāts:

Nesen grupa Dimensional Funds pētīja S & P 500 sniegumu no 1970. gada janvāra līdz 2006. gada decembrim, kura laikā tirgus gada peļņa bija 11,1%. Viņi arī atzīmēja kaut ko pārsteidzošu: no tiem 36 gadiem no 1970. līdz 1986.gadam, ja jūs nokavējāt 25 dienas, kad akciju tirgus darīja visu iespējamo, jūsu atdeve būtu samazinājusies no 11,1% līdz 7,6%, kas ir graujoša atšķirība.

Tagad, ja tikai mēs varētu zināt labākos ieguldīšanas dienas pirms laika.

Bet, protams, jūs nevarat. Mēģinot laiku, tirgus ir dumjš. Tātad jūs pastāvīgi ieguldāt uzmanīgi un metodiski, vienlaikus iztērējot pēc iespējas apzināti.

Es pievienoju šo saikni arī no JLP: izskatās, ka tirgus satricinājums ir izkropļojis jaunos investorus, kur viņš atzīmē:

Vai tas nav traks, kā mēs rīkojam tieši pretējo tam, ko mums vajadzētu darīt? Ja akciju tirgus iet uz augšu, uz augšu, UP, cilvēki būtu lekt pa kreisi un pa labi, galvenokārt iegādājoties pārāk augstu cenu krājumus. Tagad, kad tirgus ir uz leju, cilvēki sēž malā.

6. Atlaist ekonomiku datu vizualizāciju New York Times sniedz neparastu datu vizualizāciju, lai sniegtu jaunumus no jaunumiem. Pārbaudiet, kādas ir jūsu globālās kaimiņvalstis, un nopietnu zaudējumu gads. No pirmā:

Kā cilvēki tērē savus diskrecionārus ienākumus - nauda, ​​kas tiek maksāta apģērbiem, elektronikai, atpūtai, mājsaimniecības precēm, alkoholam, ir ļoti atkarīga no tā, kur viņi dzīvo. Grieķijas iedzīvotāji tērē gandrīz 13 reizes vairāk naudas par apģērbu, kā viņi to dara elektronikā. Cilvēki, kas dzīvo Japānā, vairāk tērē atpūtai nekā tie, kas saistīti ar apģērbu, elektroniku un sadzīves priekšmetiem. Amerikāņi tērē daudz naudas par visu.

7. Jautājumi un atbildes: kas ir Patiesībā Iet ar bailout? Ja jūs nesaprotat, kas tieši notiek, tas ir tāpēc, ka neviens to nedara. Bet ir daži lieliski pārskatu par finanšu stāvokli, kas peld pāri. Man tas patīk Suze Orman, kur viņa pastāstīt cilvēkiem:

  • Ko darīt ar $ 100,000 parādi un $ 39k / year darbu.
  • Liela kļūda pirmo reizi veic mājas pircēji. (Padoms: 1,500 eiro īre nav tāda pati kā hipotēka 1500 USD).
  • Ko darīt, ja jūsu kopfonda konta vērtība samazināsies no $ 120,000 līdz $ 88,000.
  • Vai jums vajadzētu pievērsties akciju fondiem šajā satraucošajā vidē?
  • Kā nopirkt automašīnu (es nepiekrītu viņai par šo vienu).

Man patīk šis pārskats ar NY Times kolonistu David Leonhardt. Ja jums patīk audio, skatiet šo lielisko programmu no šīs amerikāņu dzīves. Visbeidzot, pagājušajā nedēļā es saistījos ar šo lielisko tirgus krīzes paskaidrojumu Freakonomikas blogā.

8. Kas Gmail ir jādara ar jūsu naudu Es nesen domāju par šo rakstu tech blogā. Tas parāda agrīnas skices / dizainu Gmail, un to, ko jūs saprotat no tiem skatīties, ir tas, ka mēs redzam tikai gala rezultātu - nevis desu veidošanu aizmugurē. Tas pats attiecas arī uz bagātajiem: mēs dzirdam par cilvēkiem, kuri dodas uz 50 000 ASV dolāriem medusmēnesi vai brauc jaunus Mercedes, bet mēs neredzam smagu darbu aiz tā. Tas ir svarīgs jēdziens, kas tiek atklāts ar mūsdienu ekonomiku: daudzi cilvēki, kas brauca ar dārgām automašīnām un nopirka dārgas mājas, to nevarēja atļauties. Cilvēki, kuri mierīgi uzkrāj bagātību, darīs daudz labāk. Lasiet vairāk par to vienā no manām mīļākajām personīgo finanšu grāmatām, The Millionaire Next Door. (Btw, ja nesen esat iegādājies pāris labas finanšu grāmatas - vai jebko, kas palīdzēs jums pārvērst savus ienākumus par vairāk naudas, lai jūs varētu sasniegt savus mērķus, lūdzu, izlasiet šo.)

9. Neļaujiet saviem draugiem būt moroni Neļaujiet saviem draugiem būt idiots. Ja jūs izlasīsit šo vietni, iespējams, ka jūs saprotat, ka 20, 30 vai 40 gadi, pirms jums būs nepieciešama jūsu nauda, ​​dod jums lielu elastību, lai ieguldītu ilgtermiņā, pat ja tirgū ir lielas vai mazas likmes. Tomēr ar šīm šausminošajām virsrakstiem katru dienu tas tāpat kā cilvēki ir kļuvuši par aklajiem, bet ļoti izglītotiem zombijiem, kas bezmērķīgi klīst no vienas avīzes uz otru. Esot mēms, ne tikai koncentrējoties uz nepareizām lietām, tas padara sliktus finansiālus lēmumus un pēc tam izmeļ roku un rodas jautājums, kāpēc pēc dažiem gadiem nav pietiekami daudz naudas. Ja jums pieder tikai viens krājums - it īpaši, ja tas ir jūsu darba devēja krājums - tad tu esi muļķis. Ja jūs gatavojaties nopirkt $ 1 miljonu māju bez pētījumiem, jo ​​jūs domājat, ka tas ir labs ieguldījums, jūs esat muļķis. Ja jūs neapzināsiet, ka jūsu dārgais, nevērtīgais kopfonds maksā jums desmitiem tūkstošu dolāru par visu laiku, jūs esat muļķis. Uzmanieties par lietām, ko varat kontrolēt, nevis virsrakstus.

10. Iegūstiet vairāk lasāmo materiālu Vēlaties vairāk saites? Es katru dienu glabāju savas delicious grāmatzīmes, jo īpaši sadaļu par finansēm.

* * *
Es ceru, ka tas palīdzēja. Es domāju, ka nākamnedēļ veiksim tiešraides video / webchat. Ko tu domā? Vai jūs apmeklēsit?

Komentāri Par Vietnē:

Noderīga Informācija Jul 03 2020