Vēlaties uzzināt, kāpēc jūs jau izmantojat kredītkaršu parādus? Šeit ir desmit slēpju, kurus jūs droši vien klausījāties. (Es zinu, ka es darīju!)

Ņemot absolvēto koledžu ar lielu studentu aizdevuma parādu, es varu jums pateikt, cik daudz parādu dzer. Atkarībā no summas parādi var būt neērtības, par kurām jūs zināt, ātri atmaksāsies vai emocionāla novājinoša pieredze, kas prasīs visu laiku, lai atbrīvotos no jums. Kredītkartes, ja to izmanto nepareizi, var radīt abas šīs pieredzes veidus.

Bieži vien, kad veicat kredītkaršu pirkumus, jūs nevēlaties domāt par nākotni. Nepieciešams tieši jums, un jums nav jāveic maksājumi. Zemāk jūs atradīsiet 10 biežāk izmantotos kredītkaršu parādu racionālus risinājumus. Izvairieties no tiem par visiem izdevumiem, ja vien absolūtajai ārkārtas situācijai nav nepieciešams iziet augstas procentu kartes. Patiesībā sāksim tur.

10 kredītkartes parādi LIES

1. Tas ir ārkārtas gadījums!

Bieži vien mēs nonākam parādos, pārliecinot sevi, ka mums ir ārkārtas situācija. Protams, ir gadījumi, kad rodas patiesa avārija. Labs piemērs reālai krīzei ir medicīnas izdevumi. Bet daudzas reizes, ko mēs saucam par ārkārtas situāciju, patiesībā nav ārkārtas situācijas. Neatkarīgi no tā, vai tā ir otrā automašīna, kurai nepieciešams remonts, vai arī mūsu bērna koledžas izglītība, bieži vien mēs varam pievērsties tam, kas sākumā šķiet ārkārtīgi izdevīgs. Ja dzīve vai brīvība nav apdraudēta, tas droši vien nav patiesa ārkārtas situācija.

Lai iegūtu patiesu ārkārtas situāciju, jēga maksāt ar plastmasu, ja jums nav ārkārtas ietaupījumu. Visam citam vispirms jāizslēdz visas citas dzīvotspējīgas alternatīvas.

2. Mēs to esam pelnījuši

Šis ir mani satricinājis vairāk nekā vienu reizi. Pēc tik smagi jāstrādā, lai ietaupītu naudu un gudri pavadītu, dažreiz mēs pieļaujam mūsu apsargu zem apbalvojuma. Varbūt jums ir bijusi smaga nedēļa darbā, un iztērēti 150 USD par izklaidētiem vakariņām, ko jūs patiešām nevarat atļauties, šķiet, ka tas ir kaut kas, ko esat nopelnījis. Problēma ir tāda, ka tā ir tā, ka ir jādara viens solis uz priekšu un divi soļi atpakaļ. "Atalgojums" tikai jūs izrauj dziļāku un dziļāku parādu.

Mums visiem ir nepieciešams pārtraukums tagad un atkal. Bet, ja jūs cīnās pret kredītkaršu parādu, neievērojiet vairāk parādu kā atlīdzību. Atrodiet citu veidu, kā atlīdzināt sevi - tādu, kas jūsu finansiālās problēmas nav tik smagāks!

3. Tas ir izdevīgs piedāvājums

Darījumi ir lieliski, taču tos nedrīkst izmantot kā attaisnojumu, lai tērētu vairāk, nekā jums ir. Jums arī nevajadzētu izmantot lieliskus piedāvājumus, lai tērēt naudu vairāk, nekā jums nepieciešams. Viena lieta, ko esmu iemācījies, ir tas, ka lieliski piedāvājumi parasti notiek regulāri. Neskatoties uz to, tas nav daudz, ja jūs tērējat tonnu naudu ar kredītkaršu procentu maksājumiem, kas maksājami par parādiem mēnešos vai pat gados.

Mana sieva vienmēr lepojas ar naudu, ko viņa nopelna caur ebatu. Un viņa ir īpaši piesaistīta veikaliem, ja naudas līdzekļu summa ir trīskāršota uz ierobežotu laiku. Viņa burtiski tērē naudu, lai pelnītu naudu, un tas mani trakoina! Ja vien jums patiešām nevajag tērēt šo naudu vispirms, šai stratēģijai vienkārši nav jēgas.

4. Tas nav daudz naudas

Tas ir tik vienkārši tērēt naudu, kas mums nav, ja mēs tērējam mazos daudzumos. Lūk, faktiski: pirms dažiem gadiem federālais stimulu rēķins izsūtīja stimulējošus maksājumus nodokļu maksātājiem, kuri kvalificējās. Saskaņā ar stimulēšanas plānu maksājumus neizsniedz vienreizēju maksājumu veidā. Tā vietā šie nodokļu maksātāji katru mēnesi palielināja savu ieņēmumu no mājām algu par aptuveni 7 līdz 13 ASV dolāriem. Kāpēc Tā kā mēs, visticamāk, katru mēnesi iztērēsim papildus 10 ASV dolārus par vienu vai vairākām summām no 400 līdz 800 ASV dolāriem.

Tas pats attiecas uz "mazu" kredītkaršu parādu. Pietiekami "mazi" maksājumi kartē laika gaitā var kļūt par parādu kalnu. Ja jūs cīnās ar savu izeju no kredītkaršu parādiem, nav tādas lietas kā neliela kredītkaršu maksa.

5. Maksājums ir neliels

Būsim godīgi. Cik daudzi ir attaisnojuši pirkumu, pamatojoties uz ikmēneša izmaksām? Mēs visi to darām, iegādājoties māju, uzdodot sev jautājumu, vai mēs varam atļauties maksājumus. Bet ar kredītkartēm tas var būt reāla problēma. Tā kā lielākā daļa karšu aprēķina ikmēneša maksājumu apmēram divus procentus no nesamaksāto atlikumu, maksājumi ir ārkārtīgi mazi, salīdzinot ar summu, kas jāmaksā.

Piemēram, varat nopelnīt 1000 $ televīziju un "tikai" par to maksā apmēram $ 20 līdz $ 30 mēnesī. Varbūt vairāk nekā jebkuru citu faktoru, mazie kredītkaršu maksājumi ir izraisījuši finanšu satricinājumu daudziem patērētājiem. Atcerieties, ka pirmais maksājums var būt mazs un pārvaldāms. Bet pirkt pietiekami daudz kredīta, un maksājumi ievērojami pieaug. Papildus tam, jums joprojām jāatmaksā aizņemtā summa ar procentiem. Iepriekš minētajā piemērā, padarot tikai minimālo maksājumu, var tikt piesaistīti procenti virs 3000 ASV dolāriem. Tātad jūs maksājat 4000 ASV dolāru par 1000 $ TV. Tas ir jēga, vai ne?

6. Kartes atlīdzības padara to vērts

Mana ģimene izmanto daudzus ceļojumu atlīdzības kredītkaršu piedāvājumus un atlīdzību par naudu atpakaļ. Bet, ja šo apbalvojumu vilināšana padara jūs dziļāk un dziļāk parādā, tie vienkārši nav tā vērti. Ja katru mēnesi atmaksājat savu karti, atlīdzība ir lieliska. Bet, ja jums tas nav, turiet prom no viņiem. Patiesībā, ja prēmijas kārdina jūs kredītkaršu parādos, iegūstiet karti bez atlīdzības vai vienkārši izmantojiet debetkarti.

Tas ir ļoti līdzīgs melam skaitlis trīs. Iztērējat naudu, jo labumi vai atlaide ir laba, ir drausmīga izvēle.Ietverot lielāku parādu par šīm atlīdzībām, tas ir pat lielāks.

7. 0% APR par pirkumiem

0 GPL un zemas procentu likmes kredītkartes var būt kā narkotiku tirgotājs, kas pirmo reizi izsniedz savu produktu bez maksas. Kad esi līks, cenas iet uz augšu, ceļu uz augšu. Attiecībā uz kredītkartēm, tiklīdz beidzas 0% aprīlī sākuma likmes termiņš, procentu likmes var viegli palielināties divciparu skaitļos. Lai izvairītos no tā, es, bieži vien noraidīju nulles procentu APR darījumus, it īpaši tos, ko piedāvā mēbeļu veikali un citi mazumtirgotāji. Ja jūs gatavojaties izmantot pirkumus ar 0% APR, pārliecinieties, ka varat pilnībā atmaksāt atlikumu pirms piedāvājuma termiņa beigām.

8. 0% APR par bilances pārskaitījumiem

Jūs varat ietaupīt daudz naudas, izmantojot lielas līdzsvara pārskaitīšanas piedāvājumus, ja jums jau ir parāds. Mēs pārcēlām mājas kapitāla parādus no mājas pārveidošanas uz 0% APR kartēm un esam ietaupījuši burtiski tūkstošiem dolāru procentos. Bet mēs arī pārliecināmies, ka atmaksāsim atlikuma pārskaitījumu, pirms beidzas 0% APR likmes termiņš. Mēs arī pārliecinieties, ka neizmantojat karti neko citu, kamēr mums joprojām ir līdzsvars pārveduma darījumā.

Bilances pārvedumu piedāvājumi var būt lieliski, bet tāpat kā 0% APR pirkšanas piedāvājumi, pirms piedāvājuma termiņa beigām varat nomaksāt parādu.

9. Tas ir mans bizness

Uzņēmējdarbības kredītkarte, it īpaši maziem uzņēmumiem, var sniegt daudz svarīgu lomu. Darbinieki var izmantot vizītkartes, lai viegli izsekotu viņu izdevumus. Tie var arī palīdzēt saglabāt jūsu uzņēmuma izdevumus atsevišķi no personīgajiem izdevumiem, kas ir īpaši svarīgi nodokļu laikā. Bet, tāpat kā visas kredītkartes, vizītkartes var arī izraisīt tērēt vairāk, nekā jums vajadzētu. Ar uzņēmumiem viegli attaisnot jebkādus patvaļīgus izdevumus pēc nepieciešamības. Visiem mazo uzņēmumu īpašniekiem ir jāizlemj paši par sevi, protams, cik nepieciešams ir izdevumi, bet ar biznesa kredītkartēm, to var viegli pavadīt vairāk, nekā jums vajadzētu.

10. Es atmaksu pēc studiju beigšanas

Tas, iespējams, ir visdrošākais kredītkaršu melis. Pētījums pēc pētījuma liecina, ka augstskolas studentu kredītkartes atlikums palielinās, jo tie ir beigušies. Tam ir daudz iemeslu, taču viens no iemesliem ir tāds, ka viņi pārliecina, ka viņi var atrisināt parādu, kad viņi pabeidz darbu un saņem darbu. Problēma ir tāda, ka tie sāk darboties jau caurumā.

Kredītkartes parāds 10 000 ASV dolāru vai vairāk nav parasts koledžu absolventiem. Pievienot šai skolai aizdevumus, un parāds var būt milzīgs pat pirms to sākuma. Tātad, ja jūs esat vidusskolas vai koledžas students, izvairieties no atjaunojamu kredītkaršu parādu, piemēram, mēra.

Komentāri Par Vietnē: