Ar 15.aprīli, tieši ap stūri, es uzlēca pie sarunas ar Džeksona Heivita (Chief Tax Officer) Marku Steberi (Mark Steber). Jackson Hewitt ir viens no lielākajiem nodokļu sagatavošanas pakalpojumiem valstī. Marka ir bijusi kopā ar uzņēmumu apmēram desmit gadus un vairāk nekā 30 gadus strādājusi dažādos ienākumu nodokļu veidošanas aspektos.

Mūsu diskusijas gaitā viņš sniedza virkni pēdējā brīža nodokļu padomus tiem, kas strādā, lai saņemtu savus ienākuma nodokļa deklarācijas, kas tiek veiktas līdz 15. gadam, vai arī ceru. Viņš arī sniedza mums lielus padomus par nodokļu plānošanu nākamajam gadam.

Šeit ir Mark 10 top nodokļu padomi:

 1. Do not give up! No 50 līdz 60 miljoniem cilvēku nodokļi tiek sūtīti no 1. aprīļa līdz 15. aprīlim, tāpēc jūs esat labā uzņēmumā, ja jūs to vēl neesat izdarījis.
 2. Nepalaidiet līdz pēdējam brīdim. Jums ir līdz 15. pusnaktij, bet, ja jūs gaidāt līdz pēdējai dienai, jums visticamāk kļūdās vai vienkārši aizmirsīsiet atskaitījumus, kredītus vai citus priekšmetus, kas varētu samazināt jūsu nodokļus.
 3. Koriģēšanas tehnoloģija. Lejupielādējiet W-2 un citus nodokļu dokumentus, lai izvairītos no kļūdām. Tāpat izmantojiet kontrolsarakstu, lai jūs neaizmirstat par kaut ko, kas vēlāk radīs problēmas. Jūs varat iepazīties ar Jackson Hewitt kontrolsarakstu šeit.
 4. Atrodiet pagājušā gada nodokļu deklarāciju un izmantojiet to kā ceļvedi vai nu, lai apkopotu dokumentāciju, kas nepieciešama šī gada atgriešanai, vai lai sniegtu virzienu faktiskajā sagatavošanā.
 5. Plāno veikt korekcijas par kārtējo gadu. Pēc 15. datuma izmantojiet 2014. gada nodokļu deklarāciju, lai veiktu korekcijas 2015. gadam. Piemēram, pagājušā gada peļņa var palīdzēt koriģēt ieturējuma nodokļus par kārtējo gadu.
 6. Iegūstiet 401 (k) plānu tagad, ja jūs jau esat, vai palieliniet savus iemaksas, lai jūsu nodokļu saistības 2015. gadā būtu mazākas.
 7. Sagatavojies dzīves pārmaiņām, kas ietekmēs 2015. gada nodokļus. Ja šajā gadā mainīsiet dzīves apstākļus, sāciet informāciju. Piemēram, tas ir tad, kad vēlaties ievietot sociālās apdrošināšanas numuru jaunam bērnam.
 8. Plānojiet pusgada nodokļu novērtējumu. Kad būs jūlijs, 2015. gadā mums būs seši pilni mēneši; tas būs ideāls laiks, lai veiktu jebkādus vidēja kursa pielāgojumus, kas vajadzīgi, lai padarītu 2015 nodokļus mazliet vieglāk.
 9. Izveidojiet sistēmu, kas palīdzēs jums uzkrāt 2015 nodokļu dokumentus. Tas var būt aploksne vai mape, kurā jūs ievietosit visus dokumentus, kam var būt nodokļu nozīme. Šajā sakarā es ļoti iesaku papīra skeneri. Mans personīgais iecienītākais un tas, ko es izmantoju, ir Fujitsu ScanSnap.
 10. Plāno profesionālu nodokļu novērtēšanu. Ja sagatavojat savus ienākuma nodokļus, nodokļu pārskatu pārskata pēdējo divu vai trīs gadu peļņu, lai noskaidrotu, vai jūs neko neredzat. Jackson Hewitt padara šo pakalpojumu pieejamu bez maksas, tāpat kā daudzus citus nodokļu sagatavotājus.

Arī pēc intervijas ar Marku es atbildē uz dažiem lasītāja jautājumiem un dažiem citiem interesantiem jautājumiem, tostarp:

 • Ietveriet pareizo aktīvu veidu 401 (k) plānā.
 • Vai jūs iegūstat starptautisko ieguldījumu risku, ieguldot stingri S & P 500?
 • Pievienojiet savus bērnus savām kredītkartēm, lai palīdzētu viņiem izveidot kredītvēsturi.
 • Parādu izmaksāšanas plāna izveide.

Komentāri Par Vietnē: