Mīlieties ērtības, ko pilsētai var piedāvāt? Vai interesē dzīvot vietās, kurās ir piepildīta māksla, naktsdzīve un burzma? Vai jūs meklējat ērtības bez pūļiem?

Neatkarīgi no pilsētvides, kuru meklējat, esam apkopojuši 10 visvairāk apdzīvoto ASV pilsētu sarakstu šajā pašā brīdī:

  1. Ņujorkā (8,537,673) - Nav pārsteigums, jo NYC ir iekļauta saraksta augšgalā, vairāk nekā divas reizes pārsniedzot otrās pilsētas populāciju sarakstā. Pilsēta nav ļaužu pūļa priekšā, bet, ja jums patīk baudīt ēdienus, teātri un mūziku, Big Apple ir grūti pārspēt.
  2. Los Angeles (3,976,322) - Pirmā no trim Kalifornijas pilsētām starp tautas populārākajām vietām Losandželosā ir mājvieta gandrīz 4 miljoniem iedzīvotāju. Los Angeles ir viena no valsts divām izklaides centriem, kā arī Ņujorka, kas ir pazīstama ar savu potenciālo modeļu un dalībnieku smagumu.
  3. Čikāga (2,704,958) - Ja Čikāgas dziļās ēdienu picas un virkne improvizētu komēdiju izrādes grupu ir izlozes, jūs varat pievienoties Vrindāvas pilsētas 2,85 miljonu iedzīvotājiem. Vienkārši nedomājiet, ka jūsu dzimtajā pilsētā Cubs drīz uzņemsies World Series.
  4. Houston (2,303,482) - Hjūstona ir pirmā no trim Texas pilsētām sarakstā ar iedzīvotāju skaitu 2,25 miljoni. Valsts lielākā pilsēta bez oficiāliem zonēšanas noteikumiem, Houston papildus biomedicīnas pētījumiem un aeronautikas uzņēmumiem uzņem daudzus naftas un gāzes nozares uzņēmumus.
  5. Phoenix (1,615,017) - Šī pilsēta nāk pie 5. vietā ar 1,6 miljoniem cilvēku. Arizonas galvaspilsēta ir arī karstākā pilsēta Amerikā, kuras vidējā temperatūra ir augstāka par 100 grādiem trīs mēnešus no gada, dažkārt sasniedzot 120.
  6. Filadelfija (1,567,017) - Viena no Amerikas galvaspilsētām revolucionārajā karā, Brotherly Love pilsēta ir mājvieta daudziem agrīniem Amerikas orientieriem. Piemēram, apsveriet Neatkarības zāli, ēku, kur tika veidotas gan Neatkarības deklarācija, gan Konstitūcija.
  7. San Antonio (1 492 510) - Teksasas otrā lielākā pilsēta ir mājvieta ne tikai 1,4 miljoniem cilvēku, bet arī dinamiska kultūras pasākumu kolekcija. Pilsētas galvenajā izklaides rajonā, upes gājienā, ir daudz bāru, klubu un bāru, tostarp Hard Rock Café.
  8. San Diego (1 406 630) - Kalifornijas otrajā lielākajā pilsētā ir tikai 1,35 miljoni cilvēku. San Diego, kas atrodas Klusā okeāna piekrastē, ir nedaudz sausa, Vidusjūras klimats. Lielākā daļa darbavietu pilsētā ir aizsardzībā, rūpniecībā un tūrismā. San Diego ir mājvieta daudzām Navy and Marine Corps noliktavām, kā arī vairākām Krasta apsardzes stacijām.
  9. Dallas (1,295,000) - Trešā un pēdējā Texas pilsēta, lai papildinātu šo sarakstu, ir Dallas ar tikai ēnojumu mazāk nekā 1,3 miljoniem cilvēku. Pilsētā ir galvenā līga, beisbols, basketbols un hokeja komandas. (Neskatoties uz nosaukumu Dallas, NFL's kovbojie tagad spēlē Arlingtonā.) Pilsēta ir rosīgs ar uzņēmumiem, un ir vieta, daudzi Fortune 500 uzņēmumi zvana mājās.
  10. San Jose (1,025,350) - Mūsu gala pilsēta, un tikai desmitākajā vietā ar mazāk nekā vienu miljonu iedzīvotāju ir Sanhosē, Kalifornijā. Tāpat kā lielākā daļa līča zonas, Sanhosē ir Vidusjūras klimats. Daudzi darbi pilsētā ir ar datoru un mikroprocesoru uzņēmumiem.

Kā top desmit izmaiņas tuvākajā nākotnē?

Nu, mēs varam būt droši, ka New York ilgi stāvēt augšpusē kaudzē. Augsti apmaksātie Wall Street darbi vienmēr piesaista cilvēkus pasaules finanšu kapitālam, un šie augsti pelnītie darbinieki vienmēr izmantos citas nozares.

Gaidīt Texas pilsētās kāpt. Lone Star stāvoklis izraisa tautas izaugsmi, galvenokārt pateicoties darba devējiem enerģētikas nozarē. Šajā pagājušā gada decembrī Texas bija salīdzinoši zems bezdarba līmenis salīdzinājumā ar valsts vidējo rādītāju (8,3% salīdzinājumā ar 10,0% laikā). Lielākā daļa valsts iedzīvotāju skaita pieauguma ir bijusi mazākās pilsētās, bet izaugsme izraisa izaugsmi, tāpēc sagaidīt, ka Dallas, San Antonio un Houston iedzīvotāji pieaugs.

Komentāri Par Vietnē: