Izmantojiet šos padomus, lai padarītu virtuvi grūtāku.

Mēs visi esam sajutuši kārdinājumu. Katru reizi, kad kāds no šiem katalogiem nonāk pa pastu, vai arī mēs caur šiem veikaliem izceļam no tirdzniecības centra, mēs domājam: "Ja es nopirku šo ierīci, šo īpašo karoti, kas ir šī Skandināvijas izstrādātā un -pārbaudi, ko viss, mūsu gatavošana būtu tik daudz garšāka un vieglāka! "Bet tad nāk realitātes pārbaude: viss, kas viņiem vajag mājas! Neatkarīgi no tā, vai jūs pārvietojat vietu ar kompaktu virtuvi, racionalizējat skapjus jūsu prāta mieram vai tīrītu virtuves jucekli, lai sagatavotu mājas pārdošanu, šeit ir nedaudz virtuves pakaļu, kas jūsu virtuvē var darīt vairāk ar mazāk.

Organizējiet ar to, kas jums ir pieejams

1. Vīna kārbas nažu glabāšanai Līmes korķi kopā blakus, novietojiet savus nažus starp tām esošajās plaisās un droši uzglabājiet to atvilktnē, nevis izmantojot šo pretplūsmas naža bloku. (Tas ir arī labs attaisnojums dzert vairāk vīna.)

Attēls, izmantojot Pinterest; Padoms, izmantojot Amerikas testa virtuvi

2. Failu kastes folijai un ietīšanai Šīs kastes ir supercheap, un jūs, iespējams, jau ir ieguvuši pāris, kas atrodas apkārt. Satveriet to, pieskrūvējiet skapīša durvju iekšpusē (izmantojiet īsās skrūves!), Un izmantojiet to, lai atbrīvotu atvilktni savā virtuvē.

Via Wandmaker māte

3. Mufīna skārda atvilktņu organizētājs Vai jūs patiešām gatavojat uzreiz izgatavot trīs duci smalkmaizītes? (Ja tu esi, vai mēs varam atnākt?) Izmantojiet vienu no šķidrām, lai uzglabātu zaudētās tējas, zaļumus, pudeles aizbāžņus un visas citas lietas, kas grib zaudēt atvilktnes aizmugurē mūžīgi.

Via TheKitchn

4. Rake vīna stikla plaukts Hei, jūs gatavojaties dzert vairāk, lai padarītu šo naža turētāju, tāpat varētu būt arī lieliska vieta, kur uzglabāt brilles. Varbūt jums ir vecs grābeklis pagalmā, vai varbūt jūs varat aizņemties no kaimiņiem (kidding!).

Via Tattered Style

Izmantojiet divi viens pret vienu instrumentu

5. Vaflveida dzelzs kā panini presē Ideālā gadījumā jūs esat mājas šefpavārs, kurš regulāri veic vafeles un panini. Bet pārtrauciet tev kaut ko nopostīt - tev vajag tikai vienu ierīci.

Via Foodiewithfamily.com

6. Vīna pudele kā rullīti: Ja mums šeit ir kāda ziņa, tas, ka dzeramais vīns atrisinās (daži) no jūsu problēmām.

Via smithratliff.com

7. Liela griešanas valoda counter space Jūs varētu nopirkt vienu no šiem mīļotajiem miesnieku bloku virtuves salām, vai arī jūs varētu vienkārši ievietot vienu no šiem puišiem virs plīts vai izlietnes.

Pieejams vietnē Amazon.com

8. Sieriņu rīte lieliem traukiem Jūs varat sekot šīm norādēm, lai pārveidotu antikvāru rīku, taču mēs domājam, ka jūs varat izmantot to, kas jums jau ir, kamēr jūs neiebilstat, ka koka karotes tiek izmesti jebkurā laikā, kad jums vajadzēs apkaima sieru burritos.

Pa nāvi ar DIY

Pārliecinieties par lietām, kuras nekad nezināja, ka jums vajadzīgs

9. Kečupa pudele kā pankūka tējas automāts Tiem, kuri vēlas perfekti apaļas pankūkas, pirkums nav nepieciešams. (Tikai ļoti rūpīgi mazgājot vispirms!)

Via Crafterholic

10. Bikses pakaramais kā pavārgrāmatas turētājs Acīmredzot, mēs to nevaram izmantot mūsu milzim Priecīgas prieksg un Kā gatavot visu tomes, bet turēt atvērt mazākas grāmatas un žurnālus, neļaujot viņiem iekļūt goop? Dzīvi mainošs.

Kādas hacks jūs izmantojat savā virtuvē?

Komentāri Par Vietnē: