Kad esat iemācījušies visas šīs atkārtošanās idejas, jums ir pienākums piedāvāt dažus no saviem.

Repurposing ir jautrs veids, kā pārstrādāt savus materiālus, nevis piestiprināt to poligonā. Ne tikai tas ir videi draudzīgs, tas ir arī lielisks veids, kā aizpildīt savu īri ar unikāliem un interesantiem priekšmetiem par brīvu (vai tiešām lēti). Kad esat iemācījušies visas šīs atkārtošanās idejas, jums ir pienākums piedāvāt dažus no saviem.

1. Pagrieziet kājas kāju kubli dīvānā

Izgrieziet vienu garu pusi no naglas kājas vannas (noteikti ievietojiet grieztās malas) un iederiet to spilgtā krāsā spilvenam neparastam, tomēr ērtam dīvānam. Tā kā tas, visticamāk, būs mazāks par parasto dīvānu (vairāk mīlas sēdekļa izmēra), tas labi iederas mazās istabās un dzīvokļos.

2. Pagrieziet vecās kāpnes grāmatnīcā

Senā kāpne, kas pakārta uz sienas pie sienas, rada lielisku grāmatu plauktu. Jūs varat to krāsot, ja vēlaties; tomēr valkātam, kam ir daudz krāsu lāpstu, ir daudz rakstzīmju bez izrotājumiem.

3. Pagrieziet kafiju uz sēdekli

Vintage koferis ar četrām koka kājām, kas pievienotas un pildītas ar spilvenu, padara burvīgu vietu mazam stūra telpai vai gaitenī.

4. Pagrieziet saliekamos krēslus uz pakaramo skapi

Šim nolūkam vispievilcīgākie ir koka saliekamie krēsli. Izvelciet krēslus uz sienas un izmantojiet krēsla sēdekli, lai krautuos konteinerus un kastes. Pakariet drēbes uz horizontālās plātnes starp priekšējām kājām.

5. Pagrieziet cepures abažūres

Lielākā daļa jebkuru veco cepuri, piemēram, kauss vai fedora, padara ekscentrisku un adorable abažūku. Viņi padara lieliskas sarunas gabalus. Izmantojiet abažūrus apgaismojumam virtuvē, viesu istabā vai gaitenī.

6. Pagrieziet plastmasas pudeles slotiņos

Ja uzņemat tukšu plastmasas pudeli un sasmalciniet to līdz kaklam ar asu šķēršu pāri, tas padara ērtu rokas slotiņu saimniecības istabai vai garāžai. Pudeļu slotiņas ir ideāli piemērotas gandrīz jebko slaucīšanai, un jūs pat varat viņus patīkēt labāk nekā jūsu regulārā suka.

7. Grieziet kredītkartes ģitāras cērtēs

Tikai daži dolāri, jūs varat saņemt rīku, lai samazinātu savu ģitāras cērtes. Tas ir kārtīgs veids, kā izmantot izbeigušās kredītkartes, kurām nepieciešama droša apglabāšana. Krāsu un izdruku daudzveidība ļaus katram izvēlēties unikālu.

8. Pagrieziet pudeles vāciņus tējas lampiņās

Metāla vāciņi no vīna pudeles un citiem šķidrumiem ir ideāls izmērs un forma tējas lampu turēšanai. Ja jūs bieži lietojat vīna dzērienus, daudz laika krāsu var iegādāties, lai izveidotu interesantu virtuves galda, ēdamistabas zonas, dzīvojamās istabas vai vannas istabas skatu.

Kad jūs pieradīsit, atklājot veidus, kā pārdot preces, tas kļūst atkarīgs. Jūs atradīsiet jaunus un interesantus veidus, kā izmantot daudzas lietas, kuras jūs parasti izmetat miskastē. Tas ir labs iztēlei un lieliski piemērots videi.

Kādi ir daži no jūsu iecienītākajiem DIY projektiem? Dalieties savās domās zemāk esošajos komentāros.

Komentāri Par Vietnē: