Neatkarīgi no tā, vai jūs īrējat vai piederat, atvēlētais laiks ir tīrs. Bet tai nav jāņem visu dienu.

"Tērēsim skaistu sestdienas pēcpusdienā māju," teica neviens. Un tomēr tur jūs atrodaties vannas istabā, kad jūs varētu satikt draugus pēc pusdienām vai bērnus uz rotaļu laukumu.

Jā, mums visiem ir nepieciešams laiks, lai sakārtotu. Bet vai jums pieder plaša mājas, lai pārdotu Austin, TX vai pavadīt naktis dzīvoklī Filadelfijā, ar dažiem tweaks jūsu tipiskiem mājsaimniecības darbiem, jūsu mājās būs dzirksti un jūsu nedēļas nogale var sākt!

1. Mop savu cietkoksnes grīdām

Vispirms noskaidrojiet, vai jūsu grīdas ir pabeigtas vai nepabeigtas, iesakot tīrīšanas ekspertu Melissa Maker, CleanMySpace.com dibinātāju. (Lai to izdarītu, apslāpiniet dažus pilienus ūdens uz grīdas diskrētā vietā. Ja tas ir uzvilkts, jums ir labi iet.)

Pievienojiet nelielu pilienu - mēs runājam pusi nagi - no ēdiena ziepēm uz spaini kopā ar etiķi un piepildiet ar karstu ūdeni. Uzlieciet mopu uz dažām minūtēm, lai to mīkstinātu, un pēc tam mopiet pēc S veida formas. Kad esat pabeidzis, uz grīdas palieciet mikrošķiedras lupatiņu, lai notīrītu visus ūdens baseinus.

2. Notīriet notekcaurules

Dariet to vismaz vienu reizi gadā (divreiz, ja jūsu mājā ir lieli pakārtoti koki). Izmantojiet nelielu plastmasas lāpstu, lai nošautu gunku (izraisa jūsu mazuļa pludmali vai smilškastes rotaļlietas šim nolūkam), pēc tam izskalojiet notekcaurules un noliecieties ar šļūteni.

3. Ielieciet segas segumu atpakaļ

Ja jums ir nepieciešams, lai slēptu segas segumu, pietiek ar to, ka vēlaties to izlaist. Ievadiet burrito metodi.

Sāciet ar vāka noņemšanu uz iekšpuses. Tad ielieciet savu segu virsū. Nolieciet abus uz augšu, sākot no vāka noslēgtā gala, līdz tie izskatās kā burrito. Atveriet vāku, satveriet burrito vienu galu un velciet to cauri. Atkārtojiet no otras puses. Tagad sega vienmēr būs vāka iekšpusē. Sāciet griešanos, izlīdziniet grumbas un piespiediet augšējo daļu. Gultas veļa! (Skatieties šo videoklipu, ja jums nepieciešama vizuāla palīdzība.)

4. Scrub dušas durvis un aizkari

Lai no stikla durvīm izņemtu stingru ziepju putekļus, pārkaisa izmantoto žāvēšanas skapi ar ūdeni un sāk skruberi. Pieliekot pelēkiem dušas aizkari, iemest tos veļas mašīnā ar pāris dvieļiem. Pievienojiet tasi balta etiķa ar savu mazgāšanas līdzekli un mazgājiet karsti. Tiklīdz cikla beigas ir pabeigtas, noņemiet aizkaru un nofiksējiet to, lai novērstu grumbu veidošanos.

5. Saglabājiet vannas istabu (salīdzinoši) tīru

Linda Koba, "Tīras karaliene" saka Linda Koba (Linda Cobb), "Clean Queen", noslaucīt mikrošķiedras audumu zem izlietnes un to izmantot (mitrās), lai notīrītu izlietnes, countertops un krānus. Tādā veidā rūpējas par zobu birstēm un produktu atliekām, kas laika gaitā ietaupa laiku.

6. Notīriet Keurigu

Vispirms noņemiet visas detaļas un novietojiet tās trauku mazgājamās mašīnas augšējā plauktā (izņemot rezervuāra vāku) vai arī ļaujiet tām 15 minūtes iemērc karstā ūdenī un tējkaroti trauku ziepju izlietnē, iesakot Melissa Maker. Viegli noslaukiet tos, noskalojiet un izžāvējiet.

Kaut arī daļas ir mērcēšanas, izmantojiet tīru zobu suku, lai noņemtu jebkuru kafijas padevi K-puķu turētājā un noslaukiet ar mikrošķiedras audumu. Noslaukiet iekārtas ārpusi ar universālu tīrīšanas līdzekli (izmantojiet balto etiķi, lai noņemtu kaļķu nogulsnes). Salieciet un baudiet tasi kafijas. Tu to nopelnīji.

7. Notīriet krāsni

Um, ieslēdziet sevis tīrīšanas ciklu? Jā, bet, tā kā tas aizņem daudzas stundas un var atstāt māju mazliet smaku, rūpēties par noplūdēm, tiklīdz tās notiek, ielejot sāli izliešanai. Ļaujiet atdzist, pēc tam notīriet.

8. Mazgāt logus

Vispirms aizmirst etiķi un papīra dvieļus, saka Maker, un tā vietā iegulda līdzekļus rakešu / skrubera kombinētajā instrumentā. Pēc tam paņemiet kausu, pievienojiet dažus pilienus trauku ziepju, un uzpildiet to uz pusēm ar siltu ūdeni.

Dip skruberu spilventiņu pusi spainī un skrūvējiet logus, izmantojot S-paraugu. Pēc tam izmantojiet rakei, lai notīrītu no vienas puses uz otru, sākot no augšas. Izmantojiet mikrošķiedras audumu, lai notīrītu logu rāmi un visus iespējamos neatbildētos stūros.

9. Putekļot savus griestu ventilatorus

Novietojiet veco spilvendrānu ventilatora asmens un pēc tam velciet to atpakaļ. Voilà! Visi putekļi un netīrumi tiks iekļauti iekšā.

10. Organizējiet ledusskapi

Pirmais solis: izmetiet visu, kas ir beidzies (vai, pēc jūsu domām, varētu būt slikti). Sakārtojiet līdzīgus priekšmetus kopā un pielāgojiet noliktavas augstumu, lai pielāgotu savu vilkumu.

Izmantojiet Lazy Susan, lai mazie burkas neuzkristu ledusskapja aizmugurē. Ieguldiet konteineros, kas saglabā svaigu produkciju, un izmantojiet bezkrāsainu atvilktni, lai izgrieztu individuāli iesaiņotas uzkodas vai dzērienu kārbas.

Komentāri Par Vietnē: