Ja jums ir interese par to, kādas darba vietas Amerikā maksā visvairāk, lasiet tālāk. Bet šeit jūs nevarēsiet atrast daudz pārsteigumu! Kā jūs varētu sagaidīt, lielākā daļa no augstvērtīgām darbavietām ir medicīnas un uzņēmējdarbības jomās.

Saskaņā ar jaunāko Darba statistikas biroja veikto nodarbinātības statistikas pārskatu par nodarbinātību, ar atbilstošo vidējo algu, šeit ir Amerikas visaugstākās atalgojuma gigas.

1. Ķirurgi ($ 219,770). Šī ir viena karjera, kurā vari redzēt dažādas ģeogrāfiskas teritorijas un ķirurģiskās īpatnības. Sirds ķirurgi var ievērojami pārsniegt šo vidējo.

2. Anesteziologi (211 750 USD). Cilvēki, kam nav veikta operācija, var nebūt pazīstami ar anesteziologa unikālo lomu. Šie speciāli apmācīti ārsti strādā ar ķirurģisko spēku, lai izstrādātu anestēzijas plānu un saglabātu pacienta stāvokli operācijas laikā.

3. Mutes dobuma un vēderplēves ķirurgi (210 710 ASV dolāri). Par šo skaisto algu šos speciālos zobārstus dara visu, sākot noņem zobu gudrību, novēršot galvas un kakla defektus.

4. Ortodonti ($ 206,190) - Izrādās, ka iztaisnošanas zobu dēļ ir ļoti ienesīgs atalgojums. Neviens no Darba statistikas biroja vārdiem nezina, vai ortodonti vai neveic vairāk, ja viņi ir tiesīgi izrakstīt Invisalign.

5. Dzemdļnieki un ginekologi ($ 204,470) - OBGYN ir ķirurgi, kas ir apmācīti, lai saglabātu sieviešu reproduktīvo orgānu veselību gan grūtniecības laikā, gan ārpus tā. Abas specialitātes parasti tiek apvienotas vienā mācību programmā, taču daži ārsti pēc apmācības specializējas tikai vienā no divām specialitātēm.

6. Vispārīgie internisti ($ 183,990) - internisti ir specializēti ārsti, kas nodarbojas ar slimību profilaksi, diagnostiku un ārstēšanu pieaugušiem pacientiem. Lai gan iekšējai medicīnai ir daudzas apakšnozares, šī alga ir vispārīga.

7. Ģimenes un vispārējās prakses ārsti ($ 168,550). Ģimenes ārsti un ģimenes ārsti, kaut arī nav tik labi apmaksāti kā citi speciālisti, joprojām var piesaistīt ļoti augstas algas.

8. Vadītāji ($ 167,280) - šeit ir vēl viens darbs, kura kompensācija lielā mērā atšķiras atkarībā no uzņēmuma lieluma un atrašanās vietas. Bijušajiem vadītājiem paredzētās prēmijas bieži vien var paaugstināt viņu algas. Mēs visi esam lasījuši ziņojumus par CEO kompensāciju miljonos, bet atcerieties, ka daudzi mazi uzņēmumi ir vadītāji, kuriem nav tik daudz samaksāts. Šis skaitlis atspoguļo Amerikas Savienoto Valstu vadītāju pozīciju vidējo rādītāju.

9. Psihiatrs (163 660 ASV dolāri). Psihiatriem ir īpaši apmācīti ārsti, kas specializējas garīgajos traucējumos. Tie ir apmācīti noteikt, diagnosticēt un ārstēt garīgās veselības stāvokli. Šie ārsti ir viena no nedaudzajām garīgās veselības profesijām, kas spēj izrakstīt psihiatriskos medikamentus, papildus fizisko eksāmenu veikšanai, kā arī pasūtot un veicot specializētus medicīniskos testus.

10. Pediatri (161 400 USD). Lai gan tas nav tik labi apmaksāts kā citi medicīnas speciālisti, ārsti, kas specializējušies bērnu ārstēšanā, vēl joprojām ir skaisti kompensēti.

Citas augsti apmaksātas darba vietas ir zobārsti, juristi, datoru programmētāji un informācijas speciālisti.

Protams, šajā sarakstā netiek ņemti vērā lielie izglītības ieguldījumi, kas nepieciešami daudzām no šīm pozīcijām. Kaut arī ķirurgi maksā lielu algu, viņi arī zaudē astoņu gadu ienākumus, lai iegūtu bakalaura un maģistrantūras izglītību, un pēc tam trīs līdz piecus gadus tērē zemu atalgojumu iedzīvotāju statusā tālākai apmācībai.

Ja jūs domājat, kāda ir vidējā alga kādam, kas atrodas tavā pozīcijā, dodieties uz atalgojumu.com. Vietne var sniegt detalizētu informāciju par algu jūsu reģionā. Šāda veida informācija var būt ļoti svarīga ikvienam, kas ienāk sarunās ar algām vai lūdz maksu. Sarunājot par algu, vislabāk ir saprast reālistisku paraugu. Tādā veidā jūs varat iesaistīties procesā ar reālistiskām cerībām.

Komentāri Par Vietnē: