Ar ātru tuvojošanos Tēva dienai, atrast neaizmirstamu dāvanu, kas nesabojātu banku, var būt slikts darbs. Lai padarītu lietas viegli jums, tālāk ir saraksts ar Tēva dienas dāvanām, kuru izmaksas ir no nulles līdz aptuveni 25 ASV dolāriem. Un tiem tēviem, kuri lasīs šo rakstu, jūs labprāt zināt, ka Tēva diena kaklasaite nav sarakstā.

  1. Pašdarināts apsveikuma kartīte: Bērni vienkārši mīl amatus, un Tēva dienas tēva kartes izgatavošana ir neaizmirstams laiks. Es esmu turējis katru karti, ko savi bērni jebkad ir darījuši par mani, un tie ir daudz vērsti nekā jebkas, ko viņi varētu nopirkt. Šeit ir vietne ar dažām lieliskām kartīšu idejām.
  2. Personalizēta kafijas krūze: Nav nekas labāks par kafijas krūzes uzņemšanu darbā, kuru jūsu dēls vai meita ir personalizējusi. Atšķirībā no tā, ka pagājušajā gadā saņēma dāvanu teda, viņš vairāk nekā vienu reizi gadā izmantos kafijas krūzi. Un tas ir patīkami domāt par saviem bērniem, katru reizi, kad lietojat java sip. Šeit ir vietne, kurā parādīts, kā padarīt kafijas krūzi tēvam.
  3. Tēti kuponi: Mana meita man iedeva kuponu grāmatu, ko viņa bija darījusi. Katrā kuponā man ir tiesības veikt dažas jautras darbības ar savu meitu, piemēram, pikniks, spēlē basketbolu un tā tālāk. Kādu dienu es gribēju kaut ko darīt kopā, bet viņa nejutās tā. Lai to pilnīgi pārsteigtu, es izvilku to kuponu grāmatu, ko viņa man deva gadiem ilgi, un pieprasīja, lai viņa goda vienu no kuponiem. Smaids uz viņas sejas, kad viņa saprata, ka es gribētu turēt šos kuponus, ir nenovērtējama.
  4. Fotoalbums: Pēdējā gada fotografēšana ir lieliska dāvanu ideja. Mana sieva un meita izgatavo visvairāk apbrīnojamos albumus, izmantojot Creative Memories. Tēva dienas albums būtu lielisks prieks. Radošās atmiņas piegādes var kļūt dārgākas, bet atklāti sakot, jebkurš fotoalbums būs tēva diena.
  5. DVD: Filmas veido lielisku dāvanu, un DVD var iegādāties apmēram no $ 10 līdz $ 15 atkarībā no nosaukuma. Un Amazon piedāvā līdz pat 50% DVD izložu virs 600 DVD.
  6. Biļetes uz ballgame: Ticiet vai nē, biļetes uz lielās līgas beisbola spēli var būt zem 25 $. Patiesībā daudzas komandas piedāvā paketi, kurā ietilpst biļete, suns un bezalkoholiskie dzērieni zem 15 $. Protams, neviens negrib iet uz spēli atsevišķi, un tā kopējās izmaksas pārsniegs 25 ASV dolārus, taču parku joprojām ir par saprātīgu cenu parkā.
  7. Grāmatas un žurnāli: Grāmatas ir lieliska dāvana, ja tētis mīl lasīt, un jūs zināt, kāda veida grāmatas viņam patīk. Tas pats attiecas uz žurnāla abonēšanu.
  8. Xbox spēles: Jā, tēti mīlēja spēlēt Xbox. Kāpēc jūs domājat, ka viņi bija gatavi uzveikt Ziemassvētku spēlē 400 ASV dolārus par Xbox Junior Junior? Jūs varat savākt lietotās spēles vietējās spēļu veikalos par saprātīgām cenām. Pārliecinieties, ka esat iegādājies vairāku spēlētāju spēles, lai visa ģimene varētu izklaidēties.
  9. Ēdiens: Tētis patīk ēst. Pērciet mums dažus labus steiku uz grila un saudzējiet mūs pēcpusdienā ar relaksāciju un bārbekjū, un mēs būsim laimīgi, kā varēsim.
  10. American Eagle sudraba dolārs: Amerikas Savienotajās Valstīs monētu kaltuve West Point izstāda skaisto American Eagle sudraba monētu. Monētas satur 1 unci sudraba un tiek pārdotas kā neapstrādātas vai pierādītas. Jūs varat uzņemt nepārspīlētu American Eagle par aptuveni 25 ASV dolāriem (pierādāmas monētas maksā apmēram 6 ASV dolārus). Viena no lieliskām lietām par šo dāvanu ir tā, ka jūs nekad neaizmirsīsiet to, kuru gadu tas tika dots.

Priecīgu Tēva dienu!

Komentāri Par Vietnē: