Ah, vasaras laiks. Putni, bites, ziedi, silts laiks - un visu vecāku eksistences bane. Vasara ir garas dienas un nav skolas. Un jūs varētu atrast, ka jūsu bērni kļūst garlaicīgi vieglāk, nekā jūs domājat iespējams. Pirms jūs nomirt naudu par dārgu atvaļinājumu vai jaunām rotaļlietām, izskatiet šīs desmit izdevīgās vasaras aktivitātes, kuras mēs apkopojām no Pinterest (lai iegūtu sīkāku informāciju, noklikšķiniet uz katra attēla):

Mazi bērni

Iekšpuse kļūdas medības:Šī iekšējā kļūdu medības ņem dolāru veikala plastmasas bojājumu paketi, un daži celtniecības papīri, iespējams, jau atrodas jau mājās. Tas ir lielisks veids, kā paslēpties mācīt mazajiem skaitīšanu, saskaņošanu un šķirošanu arī!

Loose Parts tabula:Jūs būsiet pārsteigts par to, cik labi mazās rokas var atrasties lietainās stundās ar nejaušām lietām. Šī zaudēto detaļu tabula ir tikai piemērs tam, ko bērni var spēlēt.

Cloud Mīlas pludmale:Tā kā mīklas mīkla sastāv no miltiem un zīdaiņu eļļas (vai cita veida eļļas), tā maksā blakus neko nedarīt. Un tā faktūra padara to par triecienu ar maziem bērniem, pirmsskolas vecuma bērniem un pusaudžiem. Pievienojiet dažās dolāru veikalu smilšu rotaļlietās, un jums ir izklaides kaste, kas ilgst vairākas stundas.

Lielie bērni

DIY loka šaušanas mērķis: Šis viegli izdarāms šaušanas mērķis, kas ir savienots ar lētu piesūcekņu loku un bultu, ilgāk stundu laikā aizņem lielākus bērnus.

Uzstādīt Outdoor Twister:Twister ir pat jautrāk, kad to lietojat ārā. Jūs varat ievietot lielāku vērpjot par šo spēli, padarot punktus no krāsas skūšanās krēms, nevis smidzināt krāsu.

Prakse:Šis lēts inter palīdz bērniem uzlabot viņu izturēšanās spējas, kā arī veicina lielisku konkurenci vai sadarbību.

Saldējums somā:Tas ir lēts. Tas ir garšīgi. Ir auksts. Un tas laiku pa laikam aizņem mazus bērnus. Ko vēl jūs varētu lūgt?

Izveidojiet saules krāsni:Šī recepte ir par saules s'mores, taču jūs varētu eksperimentēt, lai redzētu, ko vēl varētu sākt gatavot krāsns zinātniskā eksperiments.

PVC Ūdens Spēlēt:Būsim godīgi, visai ģimenei var jautri spēlēt ūdenī, kad dienas karsinās. Ņemiet aizmugurējā sprinkleru uz nākamo līmeni ar netīrumiem, lētas PVC caurules un izdomu.

Izmēģiniet Geocaching:Ģeokšings ir būtībā dārgumu medības, tāpēc tas ir lieliski piemērots visu vecumu bērniem.

Komentāri Par Vietnē: