Es tikko izlasīju Michael Pollan Pārtikas noteikumus: Eaters rokasgrāmatu un uzzināju dažus padomus, kas intuitīvi padara daudz jēgas, kad runa ir par veselīgu ēšanu (bet, iespējams, nebija jūsu prātā). Tajā pašā laikā šie pārtikas padomi ievērojami samazinātu jūsu pārtikas produktu rēķina. Pollan izceļ 64 noteikumus savā grāmatā. Esmu uzsvēris savas 10 iecienītākās maksas un veselības taupīšanas padomus, pievienojot papildu komentārus.

Pārstrādāti pārtikas noteikumi, lai ietaupītu naudu un veselību

"Neēdiet kaut ko, ko jūsu vecmāmiņa neatzīst kā pārtiku." Ja tas ir ļoti apstrādāts, un kāds no 1960. gadiem to neatpazīst - to ražo korporācija, lai produkts tiktu pievienots plauktam. Tas jums nav labs, un tas, iespējams, ir dārgāks par reāliem pārtikas produktiem. Pollan sniedz priecīgu piemēru par tavu vecmāmiņu, uzņemot GoGurt lietu, un nezinot, vai tas ir ēdiens vai zobu pasta. Skumji bet patiesi. Ja jūsu senči to neatzīst par pārtiku, kāpēc jums vajadzētu?

Vēl viens saistīts padoms, kas tikai padara tik daudz jēgas, kad jūs domājat par to:

Pārlūkojiet lielveikalu perifērijas un palieciet no vidus. "

Tirgus malās atrodas maize, siers, piens, augļi un dārzeņi. Lielākā daļa stuff vidū ir apstrādāti pārtikas produkti ar ilgu glabāšanas laiku - tas noved pie tā nākamā punkta:

"Izvairieties no pārtikas produktiem, kuros ir sastāvdaļas, kuras vienkāršs cilvēks neglabātu bagāžā."

Vai jūs nopirktu amonija sulfātu, kalcija propionātu, dzelteno # 5 un ielieciet to savā pieliekamais, lai vēlāk pievienotu savam ēdienam? Es arī negribētu. Tātad, kāpēc jūs ļautu korporācijām darīt to jums? Uzņēmumi pievieno šos produktus mārketinga nolūkos vai pagarina to derīguma termiņu. Tādā gadījumā parasti tiek radītas izdevības par pievienotās vērtības pievienošanu reālai pārtikai vai pievienotās izmaksas tirdzniecības nolūkos. Un tie nekad nerada veselīgāku izvēli. Līdzīgi viņš dod šo noteikumu:

"Izvairieties no pārtikas produktiem, kas satur vairāk nekā 5 sastāvdaļas."

Šeit Pollan nav nosodījis receptes ar daudzām sastāvdaļām, nevis pašu pārtikas produktu, jo tas gandrīz vienmēr ir pārmērīgi apstrādāts un jums nav labs (t.i., margarīnam vai sviesta produktam nevajadzētu pareizi saturēt 6 vai vairāk sastāvdaļas).

Viens no maniem iecienītākajiem padomiem ir:

"Izvairieties no pārtikas produktiem, kurus jūs redzat reklamē televīzijā."

Lai reklamētu naudu, ir pieejami tikai tie lielākie pārstrādes produktu ražotāji, kuriem ir vislielākais mārketinga budžets. Ja jūs to redzat televizorā, iespējams, to nedrīkst ēst. Nemaz nerunājot par to, ka šie reklāmas dolāri ir jānāk no kaut kur - jūsu kabatā.

Daudzums Griešanas pārtikas noteikumi, kas var ietaupīt naudu

Pollan ir liels aizstāvis, kā ietaupīt naudu, ēdot mazāk. Viņš citē to, kā franču ēst neko, bet cukuram un taukiem, tomēr tie ir plāni un dzīvo ilgāk nekā amerikāņi. Kāpēc Jo viņi ēd ļoti mazas porcijas.

Šeit ir daži noteikumi, kas jāievēro, lai palīdzētu jums mazāk ēst (un ietaupīt naudu procesā).

"Iegādājieties mazākās plāksnes un brilles"

Tas var viegli samazināt pārtikas patēriņu par 30%.

"Ēd, kad esat izsalcis, nevis tad, kad esat garlaicīgi."

Cik daudzi no mums ir vainīgi par šo? Es esmu vidējais svars, bet nesen guvu panākumus. Man patiešām jāpievērš uzmanība šim noteikumam.

un:

"Vai visu savu ēdināšanu pie galda".

Ēdināšana pie galda liek jums palēnināt un baudīt pieredzi. Tas arī padara to par vairāk sociālo notikumu, kas jums un jūsu ģimenei ir labs.

Divi visaptveroši pārtikas padomi, ar ko dzīvo

Un, ja viņa grāmatā nav sekojis neviens cits padoms, šeit ir divi klasiski ēdieni:

"Ēst pārtiku. Ne pārāk daudz. Pārsvarā augi. "

Kad Pollans saka "ēst ēdienu", viņš atsaucas uz "īstu" ēdienu ēšanu, salīdzinot ar iepriekš minētajiem pārstrādātajiem produktiem.

Un šis lielais padoms no ķīniešu sakāmvārda:

"Ēšana, kas stāv uz vienas kājas (sēnes un augu ēdieni), ir labāka par to, kā ēst to, kas stāv uz divām kājām (vistas), kas ir labāk nekā ēšanas, kas stāv uz četrām kājām (govis, cūkas un citi zīdītāji)."

Lasītāju pārtika:

  • Kādi pārtikas noteikumi jūs dzīvojat?
  • Kā jūs veiksmīgi samazinājāt patēriņu?
  • Kādi pārtikas noteikumi ir radījuši jums ietaupījumus?

Komentāri Par Vietnē: