Priecājieties līdz labākajam gada laikam!

Gada beigas vienmēr ir labākais laiks, lai atspoguļotu un plānotu. Es vēlētos dalīties ar vairākiem finanšu pasākumiem, kas jums vajadzētu veikt pirms jaunā gada, lai aizsargātu jūsu labklājību, un, cerams, nākamgad palielināsit jūsu labklājību ar risku pielāgotā veidā.

Tie no mums, kas ieguldīja līdzekļus krājumos, nekustamajā īpašumā un daudzās citās aktīvu klasēs, izņemot eļļu, būtu jāgaida veiksme. Bet neaizmirstiet, ka labie laiki reti beidzas mūžīgi. Nekad neaizmirstiet Armagedonas dienas 1997. gada Āzijas finanšu krīzes laikā, 2000 dotcom izstumšanu un mājokļu un finanšu sabrukumu, kas sākās 2008. gadā. Tie, kuri vēl nebija ieguldījuši, labāk gatavi izmantot kapitālu, ja atgriezīs haoss, vai Cita inflācija ļaus jūsu bagātību dzīvot.

Ja jūs tikko sākāt ieguldīt pēdējos piecos gados, tad tev veiksies! Neuztraucieties. Jūsu bezdibenis notiks galu galā. Bet, tāpat kā ikviens, kurš beidzas, vienmēr laika gaitā uzlabojas. Paskaties uz mums visiem vecajiem farts, kas vēl ir apkārt.

10 WISE FINANŠU PĀRVIETOŠANĀS

1) Pārskatiet savu līdzekļu sadalījumu. Iestatīšana un aizmirstība nav laba stratēģija, ja jūs vēlaties palikt pareizi diversificēts. Piemēram, jūs varētu izvietot 50% akciju, 50% obligāciju aktīvu sadali. Bet, ja jūsu akcijas pieaugs par 35%, kamēr jūsu obligācijas samazināsies par 10%, un jūs vēlaties 50/50 bilanci, jūs neatbilstat, jo jūsu portfelis tagad ir 60% akciju un 40% obligāciju. Es uzskatu, ka ieguldītājiem vajadzētu atjaunot līdzsvaru vismaz divas reizes gadā neatkarīgi no tā, cik mazs ir līdzsvars. Ņemot laiku līdzsvara atjaunošanai, uzmanība tiek pievērsta jūsu investīcijām, lai tie neaugtu pārāk tālu.

Es personīgi seko manam līdzekļu piešķiršanas modelim par manu 80% akciju / 20% fiksēto ienākumu vecumu (galvenokārt muni obligācijas). Varat noklikšķināt uz ziņas, lai redzētu trīs citus aktīvu izvietošanas modeļus, kas ir pielāgoti jūsu riska pielaidei. Nākamo 12 mēnešu laikā ir grūti saskatīt neko, kas saspiež akciju tirgu un ASV ekonomiku. Naftas un Krievijas akciju tirgus sabrukums ir saistīts ar pieprasījuma atklāšanas perspektīvu. Taču viss ir yin yang, kad runa ir par finansējumu. Zemākas naftas cenas ir kā nodokļu samazinājums patērētājiem, kam vajadzētu veicināt ekonomisko izaugsmi.

2) Pārskatiet savus ienākumus un izdevumus. Jūs būsiet pārsteigts par to, cik daudz esat pavadījis un cik daudz jūs domājat, ka esat iztērējis. Izredzes ir augstas, ka jūs tērējat vairāk, nekā jūs saprotat, kas kaitē jūsu tīro vērtību veidošanas mērķim. Tā pati ideja ir naudas izņemšana no bankomāta un jautājums, kur visas naudas ieguva pāris dienas vēlāk. Noteikti summējiet savus kopējos gada ienākumus un izdevumu summas. Tad sadaliet skaitļus par 12, lai skaitļi būtu vairāk granulēti. Attiecīgi noregulējiet savus izdevumus.

Es vienmēr 90% vērstu uz to, lai iegūtu vairāk naudas, jo tur es varu tik daudz i var ietaupīt. Esmu noteikusi detalizētus ierobežojumus tēriņiem par mājokli, pārtiku, transportu, izklaidi, ceļošanu u.tml., Un nolasīju šos skaitļus līdz ikmēneša skaitlim, kuru es nepārvēršu. Tas ir aizraušanās ar noteiktu izdevumu skaitli, cenšoties nopelnīt tik daudz, cik es varu pārsniegt šo slieksni. Izdevumu skaits ir pietiekami augsts, kur es jūtos brīvs, bet esmu atbildīgs ar savu naudu.

3) deklutēt un ziedot labdarībai. Ne tikai ziedojot labumu cilvēkiem, kuriem tas ir nepieciešams, jūs varat atsaukt savu māju un saņemt nodokļa norakstīšanu līdz pat 500 ASV dolāriem par vienu ziedojumu, neaizpildot veidlapu, kurā norādīts, no kurienes tas tika nosūtīts. Mēs visi mēdzam uzkrāt virkni lietu laika gaitā. Tā uzskata, ka ir absolūti fantastiski atbrīvoties no "lieko krājumu", lai varētu palīdzēt cilvēki ar zemu krājumu. Varat arī ziedot citus aktīvus, piemēram, krājumus, automašīnu un citas vērtīgas preces.

Kad jūnijā es pārcēlāju māju, es ziedojašu astoņus apģērba maisus ar nemirstību un Pestīšanas armiju. Mazāk stuff nozīmē mazāk kustēties! Man ir pāris mēbeļu priekšmeti, kas neatbilst manai mazākajai mājai, kas man arī būs jāiegūst. Es sākotnēji uzskatīju, ka ziedoju Moosu par nodokļa norakstīšanu, bet es uzskatu, ka tik daudz izdevīgāk ir tikai pārdot viņu, kad es saņēmu Honda Fit. Bez tam, es neesmu pārliecināts, cik ilgi Moose būtu ilgstošs.

4) atjauniniet savu CV. Tagad ir laiks atjaunināt savu CV un pārliecināties, ka tas ir labākais meklējamais dokuments jūsu datorā. Jūs būsiet pārsteigti par to, cik daudz gadu esat paveicis, ko varat pievienot savai atsākšanai. Veidojiet dažādas jūsu CV versijas dažādām rūpniecības nozarēm vai darbavietām, kuras jūs izmantojat. Janvāra līdz jūnija beigām ir pīķu darba sezona.

Lai gan es neesmu aktīvi meklējis darbu, mana atsākšana tiek papildināta ar maniem jaunākajiem sasniegumiem. Man ir mana atsākšanas finanšu versija, tikai tad, ja ir kāda neticama iespēja atgriezties. Man ir arī mana atsākšanās interneta / multivides versija. Pastāv pieaugoša iespēja palīdzēt uzņēmumiem ar satura stratēģiju. Patlaban ir titulu "Galvenais satura pārvaldnieks", kas maksā vairākus sešus skaitļus. Kā cilvēks, kurš katru dienu ir izveidojis zīmolu tiešsaistē un katru dienu rada lielu daudzumu dabiskās satiksmes, pēc tam, kad es sāku konsultēties, es saņēmu daudz uzņēmumu visu pieprasījumu. Jūsu X Factor var novest pie daudzām neparedzētām iespējām! Stick ar to!

5) Saglabājiet sevi un savu ģimeni droši. Ir svarīgi pārliecināties, ka jums un saviem mīļajiem ir nodrošināta atbilstoša veselības aprūpes apdrošināšana.Medicīnas izmaksas konsekventi tiek uzskatītas par vienu no galvenajiem bankrotu iemesliem Amerikas Savienotajās Valstīs. Man vienalga, vai jums ir vērts 5 miljonu dolāru šķidrums. Dažas izlases slimības varētu noslaucīt jūs, ja jums nav atbilstošas ​​veselības aprūpes. Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu mājokļa apdrošināšana, automašīnu apdrošināšana un personiskā īpašuma apdrošināšana ir pareiza. Visbeidzot, ja jums ir daudz līdzekļu, kas pārsniedz to, ko var segt jūsu mājokļu un automašīnu apdrošināšana, noteikti jākļūst par jumta politiku. Saistītajā rakstā ir paskaidrots, kāda ir jumta politika un cik tas var izmaksāt.

Es nesen izvirzāju savu jumta politiku par 1 miljonu dolāru, jo buļļu tirgus. Veselības apdrošināšana man būs problēma 2015. gadā, jo es esmu līgumslēdzējs, kam vairs nav Cobra no sava vecā darba devēja. Rezultātā es braucos uz briesmīgo zemi, lai saņemtu pašnodarbinātās personas saskaņā ar jauno Obamacare politiku. Jūs varat redzēt, cik daudz subsīdiju jūs varat saņemt, pamatojoties uz ienākumiem un ģimenes izmēru saistītajā amatā. Es pilnībā ceru maksāt apmēram 700 ASV dolārus mēnesī uz vienu personu un 1400 dolārus mēnesī par diviem. Es domāju, ka šie skaitļi ir absurdi, bet tā ir cena, ko maksāt par brīvību.

6) Pārskatiet savu gribu. Lai saglabātu jūsu mīļajiem drošas līnijas, pārliecinieties, vai jums ir griba vai atjaunināta griba, ja jūsu finansiālie apstākļi ir būtiski mainījušies. Jūs nevēlaties iemantot 50 miljonus ASV dolāru, mirst, un pēc tam visu savu tūlītējo un paplašināto ģimeni sākat sākt pilsoņu karu, jo viņi nezina, kurš saņem miljoniem. Nauda atklāj cilvēku ļaunu pusi, it īpaši tiem, kuriem nekad nav bijis daudz naudas. Vai jūsu pēcnācēji labu un organizējami.

Man vajag atjaunināt manu gribu, pateicoties manas tiešsaistes uzņēmējdarbības izaugsmei. Pēdējā reize, kad es uzrakstīju savu gribu, bija 2012. gadā, pirms es devos uz šo traģisko braucienu par bruņinieka rakstnieku. Ja es nomiršu, es nevēlos, lai to vadītu kāds gailis, kurš vienkārši vēlas pelnīt naudu ar katru amatu un izgriezt visu personību un viedokli. Man jāsaprot, kas būtu lieliski, pārņemot aktīvus, un es zinu tikai šo personu.

7) Plānojiet savus nodokļus. Es jau esmu uzrakstījis plašu gabalu par gada beigām veikto nodokļu slogu. Apakšējā līnija ir tā, ka lielākajai daļai cilvēku valdība aizņem vairāk nekā cilvēki, izņemot savus ienākumus. Cik smieklīgi tas ir? Veikt laiku, lai savāktu savus izdevumus, veicinātu jūsu pirmspensijas vecuma pensiju fondus un aprēķinātu reālu ienākumu skaitli nākamajam gadam. Jo tuvāk jūsu ienākumu skaitļa aprēķins ir realitāte, jo labāk jūs varat pārvaldīt savus izdevumus un galu galā jūsu nodokļu rēķinu.

Es jau esmu sākusi apkopot visus savus ieņēmumus un klasificēt savus izdevumus, lai atskaitītu pret maniem ienākumiem no līgumslēgšanas. Esmu arī uzrakstījis visus šos ziņojumus par šo tēmu, lai palīdzētu taisnīgi noskaidrot manus uzskatus.

8) Ielieciet brīvos galus. Izmantojiet gada beigas, lai pabeigtu spēcīgu darbu, aizpildot visas lietas, kas jau būtu jāpārtrauc. Ideja ir sākt jauno gadu ar tik tīru slānekļa kā iespējams, lai jūs iegūtu maksimālu impulsu, lai sasniegtu savus mērķus. Vai esat izlietojis visas savas dāvanu kartes un beidzas punktus? Maksimizējiet to, kas jums ir, un atbrīvojieties no bagāžas.

Viens no maniem lielākajiem zaudētajiem mērķiem pabeidz četru stundu tiešsaistes satiksmes skolu, lai samaksātu manu samazināto satiksmes biļeti. Es negribu, ka karājas pār manu galvu, ņemot vērā, ka es plānoju ceļot mēnesi 1.Q. Otrs vaļīgs galds ir manas vannas istabas plānu apstiprināšana, ko apstiprinājis Sanfrancijas Celtniecības departaments, lai es varētu atrast pretendentus, lai veiktu darbu. Pēdējais zaudētais mērķis ir izvēlēties dažus jaunus P2P aizdevumus, kas tagad atgriežas 8-10%. Pēdējo divu gadu laikā P2P aizdevumi ir mani visvairāk novārtā pasīvā ienākuma plūsma. Es plānoju to mainīt, palielinot sava konta izmēru un ieguldot piezīmes. Nopelnīt peļņu ~ 7,3% bez jebkāda darba veikšanas ir ļoti pievilcīga. Es varētu būt nopelnījis vairāk, bet es esmu pārāk slinks, lai izvietotu kapitālu.

9) Izpildiet savu ieguldījumu portfeli, izmantojot maksu pārbaudītāju. Vai jūs zināt, kāpēc naudas menedžeri ir tik bagāti? Tas ir tāpēc, ka viņi maksā milzīgu maksu. Tas ir apbēdināmi, ja jūsu darba devējs piedāvā tikai aktīvus kopfondus ar augstu maksu, bet tas ir vēl labāk, cik vien iespējams, maksimāli izvelciet savus pirmstermiņa nodokļu atvieglojumus.

Vismaz reizi gadā es veicu savus ieguldījumu portfeļus, izmantojot personīgā kapitāla pensijas maksas analizatoru. Vienkārši piesaistiet savus ieguldījumu kontus un noklikšķiniet uz cilnes Ieguldījumi augšējā labajā stūrī un pēc tam noklikšķiniet uz Retirement Fee Analyzer. Esmu optimizējis divus portfeļus tā, ka mana gada maksa tiek lēsta tikai0.18% salīdzinot ar kritēriju, kas ir 0,5%, jo esmu izvēlējies ETF, Index Fonds un īpašus krājumus. Cits atdzist iezīme ir investīciju pārbaudes funkcija, kas parāda jūsu pašreizējo vai mērķa piešķiršanu.

10) Rekindle atstāt novārtā attiecības.Vai jūs zināt, kas notiek katra gada sākumā strādājošo speciālistu vidū mūsdienās? Mēs sašķēlusies ar LinkedIn pieprasījumiem un ziņojumiem no draugiem LinkedIn, FB un kur citur, jo cilvēki dara visu iespējamo, lai izveidotu tīklu, lai atrastu jaunu darbu. Tas ir problemātisks, jo cilvēki mēģina sazināties tikai ar jums, kad viņiem kaut kas nepieciešams. Tas ir dabiski, bet ne ideāli. Jums labāk ir sazināties ar cilvēkiem visu gadu, reģistrēties, uzturēt attiecības un pēc tam potenciāli lūgt palīdzību, kad nepieciešama palīdzība. Pavadiet laiku, meklējot ar saviem savienojumiem, kurus neesat atstājis, un vismazāk atzīmējiet "laimīgu brīvdienu" veida piezīmi un vismaz īsu kopsavilkumu par to, ko jūs esat veicis.

Es gatavojas pavadīt vismaz piecas stundas, piedzīvot manus sociālos sakarus un vēloties viņus labi pavadīt brīvdienās. Dzīve vienmēr kļūst arvien aizņemta, un mēs parasti noliedzam vairumu cilvēku, kurus mēs zinām. Es izmantoju, lai izsūtītu pāris simts brīvdienu kartes gadā, taču kopš tā laika esmu izgājusi 100% digitālo kartiņu. Cilvēki mēdz palīdzēt cilvēkiem, kuri tur ir tur ilgā laika posmā. Es arī plānoju sazināties ar cilvēkiem, kuriem es vēlētos uzzināt vairāk un apņemties vismaz nākamos sešus mēnešus, lai redzētu, kas notiek.

BONUS: Prāta vētra un apņemšanās darīt vienu lielu lieta. Pasaule ir haotiska, bet neaizmirsti atcelt drīz kādu klusu laiku, lai prāta vētru un domātu lielu. Es nerunāju par to, ka zaudē piecas mārciņas vai saņem 10% paaugstinājumu, kas daudz nedarīs jūsu dzīvē. Es runāju par iespējamiem dzīvesveidu mērķiem, piemēram, mainot darba vietas, pārejot uz citu pilsētu / valsti / valsti, uzsākot uzņēmējdarbību, atrast mīlestību uz jūsu dzīvi, pērkot māju, iegūt šo grādu un daudz ko citu.

VISUALIZE SUCCESS

Viena no lietām, ko es ieteiku ikvienam darīt, ir vizualizēt sev 12 mēnešus vairāk veiksmīgā situācijā. Ja jūs vairs nevēlaties izdarīt savu krāpniecisko darbu, kam nav jēgas, nekļūdiet, un iztēlojiet sevi, veicot kaut ko jaunu un aizraujošu ar citu uzņēmumu. Ja jūs vairs nevēlaties būt blāvās attiecībās ar partneri, kas jūs uzskata par pašsaprotamu, iztēloties sevi ar kādu citu brīnišķīgu atvaļinājumu. Ja esat slims un esat apnicis dzīvot paycheck uz paycheck, iztēloties sevi šūpojot milzīgu bankas kontu, pateicoties pozitīvajiem soļiem, ko esat veicis, lai izveidotu bagātību.

Gadi turpinās iet ātrāk un ātrāk, jo vecāki mēs saņemam. Pielāgojiet visas iespējas no katra.

Lasītāji, kādas citas lietas jūs ieteiktu cilvēkiem darīt vismaz reizi gadā?

Sveicieni,

Sam

Komentāri Par Vietnē: