Saglabājiet savu māju no mērķa, izmantojot šos vienkāršos padomus.

Garām brīvdienām un pludmales getaways sezona ir uz mums, un pēdējā lieta, kādu māju īpašnieks vēlas iedomāties, kad viņi sauļojas vai ūdenī iemērc ezerā, ir ielauzis, kurš snoopē ap tukšu māju. Kaut arī nav lietderīgi paranojas par jūsu mantām, kamēr jūs esat prom, mājas drošību nevajadzētu ņemt viegli. Un tas ir īstais laiks, lai būtu piesardzīgs: ASV Tieslietu statistikas birojā ir konstatēts, ka mājsaimniecību ielaušanās rādītāji ir visaugstākie vasarā.

Tātad, vai jūs aiziet prom uz dienu vai nedēļas nogali vai ilgāku atvaļinājumu, pievienojiet šos 10 vasaras brīvdienu ieteikumus par drošību, lai strādātu un padarītu jūsu mājas par mazākiem laupītāju mērķiem šajā sezonā vai jebkurā sezonā.

 1. 1. Uzlabojiet drošības sistēmas

  Protams, jūs esat iestatījis trauksmi un aktivizējat kustības gaismas ārpusē, taču ir dažas papildu lietas, kuras jāapsver aizsargāt savu māju. Piemēram, uz durvīm ievietojiet lielas noslodzes uzlikšanas plati; tā ir vājākā daļa un kur zagļi var mēģināt ielauzties. Jūs varat arī pievienot vērtnes tapas, lai dublētu logus, lai padarītu tos drošākus.

 2. 2. Padariet savu māju izskatu dzīvojis

  Viens liels pavediens pret zādzībām, ko jūs esat aizgājuši vasarā? Neapstrādāta zāliena. Pārliecinieties, ka to pļaujat pirms atvaļinājuma - vai nu pieņemat darbā kādu, lai jūs to notīrītu, kad esat aizgājis, lai jūsu mājai izskatās rūpīgi. To pašu piesardzību var pārsūtīt uz ziemas mēnešiem - ja jūs sagaidāt lielu sniegu, ir kāds, kurš ir turējis, lai savācu jūsu pastaigu un piebraucamo ceļu.

 3. 3. Nepalaidiet logiem atvērtu

  Stīgu gaismas var būt lielisks veids, kā vasaras mēnešos apgaismot klāju vai āra telpu, bet neieslēdziet elektriskos pagarinātājus caur logiem. Ja jūsu logi neaizveras un fiksators, jūs sūtat slepkavas uzaicinājumu iebrukt.

 4. 4. Neattiecas uz aicinājumiem no durvīm līdz durvīm

  Kopīgs veids, kā noteikt, kāda veida labumi jums ir jūsu mājās, radot labdarības, kas lūdz ziedojumus. Ja kāds nonāk pie jūsu durvīm, neatveriet to vai nepieprasiet ID, kas tos savieno ar labdarību, un neļaujiet viņiem to redzēt iekšā.

 5. 5. Izmantojiet jaunāko tehnoloģiju

  Izmantojiet tādas ierīces kā FakeTV, kas atdarina TV mirgojošo gaismu, lai tā izskatās tā, it kā jūs esat mājās. Citas mājas automatizācijas ierīces, piemēram, Wi-Fi iespējotas drošības sistēmas vai pievienojumprogrammas ierīces, kas ļauj attālināti ieslēgt un izslēgt gaismas ar savu mobilo tālruni, arī var palīdzēt izvairīties no zagļiem.

 6. 6. Saglabājiet savas vērtīgās lietas no redzesloka

  Šis spīdošais jauns klēpjdators, jūsu mīļākie rotaslietas vai būtībā kaut kas vērtīgs, ko jūs esat aizmirsuši aizmigt no redzesloka, varētu sagrābt slepkavas. Pirms doties uz galvas ārpus pilsētas, ātri izbrauciet katrā istabā un paslēpiet visas vērtīgās lietas.

 7. 7. Veikt vērtslietu ierakstu

  Tā ir laba ideja fotografēt savus materiālus, īpaši liela izmēra biļetes, piemēram, klēpjdatorus un televizorus, un saglabāt sērijas numurus drošā vietā. Ja vissliktākais notiks, jums būs pieraksti par to, kas tika uzņemts, un varēsim apstiprināt, ka jūsu lieta patiešām ir jūsu, ja policija tos atgūst.

 8. 8. Vai iepakojums nav redzams

  Protams, jums ir jāveido telpa velosipēdiem, jāuzlādē boģe dēļi un jāizslēdz dažas uzkodas, bet esi gudrs par to, kur tu iesaiņo mašīnu. Ja iespējams, saglabājiet savu automašīnu garāžā vai ārpus tā, konsultē nekustamā īpašuma aģents Heather Dodson Komanda Leung Greensboro, NC.

 9. 9. Esi gudrs par kastēm

  Ja esat iegādājies jaunu zvejas rīku, lai kopā pavadītu vasaras brīvdienas, neatstājiet tukšos kastītus, lai visi to redzētu. Tā vietā sadaliet kartonu un ievietojiet to konteinerā otrreizējai pārstrādei vai atkritumu savākšanai.

 10. 10. Nepārsludiniet savus atvaļinājuma plānus

  Ir grūti cīnīties par Facebook un Instagram alerģiju. Bet, iespējams, nav vislabākā ideja dalīties ar jūsu ceļojuma plāniem tiešsaistē ar saviem 500 tuvākajiem draugiem. Jūsu Facebook profils, iespējams, nav tik privāts, kā jūs domājat - un labāk neuzņemties risku.

  Šo amatu atbalstīja Sage Home Automation.

Vai jums ir papildu drošība, ko izmantojat atvaļinājumā? Kopīgojiet tos komentāros zemāk!

Komentāri Par Vietnē: