Izmantojot šos 10 padomus, vislabāk izmantot jūsu atlīdzības kredītkarti

Atlīdzības kredītkartes ir jaukta svētība. Kamēr viņi piedāvā solījumus par brīvu ceļošanu, punktus vai pat skaidru naudu 1 vai 2% apmērā, lielākā daļa cilvēku nekad neuzkrāj daudz atlīdzību. Šī izpratne ļāva man mainīt veidu, kādā mana sieva un es pirms dažiem gadiem lietoju kredītkartes.

Izmantojot tikai nelielu plānošanu, lielākajai daļai cilvēku ir viegli glabāt pietiekamas atlīdzības, lai būtiski ietekmētu jūsu budžetu. Izmantojot vienu no labākajām atlīdzības kredītkartēm, daudzas ģimenes var maksāt par atvaļinājumu katru gadu, vai tikai tāpēc, ka izmantojat pareizo karti. Paturot to prātā, šeit ir 10 padomi, kā palielināt jūsu kredītkartes priekšrocības.

1. Izmantojiet pareizo karti: Naudas atdošanas un citu atlīdzību summa, ko piedāvā daudzas kredītkartes, atkarībā no iegādes atšķiras. Piemēram, attiecībā uz pārtikas precēm ir grūti pārspēt American Express Express Blue Cash Preferred® karti, kas piedāvā 6% naudas atmaksu pirmajos 6000 ASV dolāros, kas katru gadu tiek iztērēti atsevišķās lielveikalās. Ja jūs iztērējat daudz gāzes (un kas nē?), PenFed Visa® Platinum naudas atlīdzības karte saņem topo vietu ar 5% naudas summu atpakaļ pie sūkņa. Punkts ir pārliecināties, vai izmantojat vislabāko karti, jo īpaši lielākiem pirkumiem.

2. Ikdienas izdevumi: Kad esat ieguvis pareizo karti, pārliecinieties, ka to izmantojat ikdienā nopērkamām precēm. Neatkarīgi no tā, vai tas ir pārtikas preces, ēdināšana, gāze vai izklaide, šie izdevumi ātri palielinās. Iegādājoties tos ar atlīdzības karti, jūs veidojat savu atlīdzības bilanci. Esmu konstatējis, ka gada laikā ikdienas pirkumi var radīt pietiekami lielu atlīdzību, lai maksātu ievērojamu daļu no mūsu gada atvaļinājuma.

3. Komunālie pakalpojumi: Daudzi komunālie pakalpojumi ļauj maksāt ikmēneša rēķinu ar kredītkarti. Ne tikai jūs gūstat labumu no atlīdzības kredītkartes, bet jūs varat arī iestatīt maksājumus, kas notiek automātiski. Jūs nekad neaizmirsīsiet samaksāt rēķinu, un jūs izvairīsit no čeks izrakstīšanas. Mēs maksājam mobilo telefonu, kabeli, internetu, ūdeni un atkritumu savākšanu ar plastmasu.

4. Īpašie piedāvājumi: Kredītkartes uzņēmumi ļoti konkurē ar jūsu biznesu. Vienkārši ātri apskatot mūsu kredītkaršu piedāvājumu sarakstu, tiek parādīts, cik lielā mērā emitents dosies uz jauniem karšu dalībniekiem. No bezmaksas brīvajām aviobiļetēm līdz prēmiju punktiem līdz skaidram naudai dažas kartes samaksās prinčīgo summu, kad reģistrēsit karti. Piemēram, Chase Sapphire vēlamā karte piedāvā bonusu, kura vērtība ir 400 ASV dolāru apmērā, vai ceļojuma laikā - 500 ASV dolāru.

5. Izglītība: Ar vienu bērnu privātajā vidusskolā un otru koledžā, mācības ir liela daļa no mūsu ikmēneša budžeta. Mēs esam apmaksājuši mūsu dēla koledžas izglītību, tostarp viņa mācību grāmatas, ar kredītkarti. Tas ir dārgs pirkums, bet ar karti mēs esam nopelnījuši 2% atpakaļ.

6. Uzņēmējdarbības izdevumi: Visi mani uzņēmējdarbības izdevumi tiek apmaksāti ar atlīdzību biznesa kredītkarti. Es esmu arī uzņēmuma darbinieks un laiku pa laikam ir jāceļo. Visas manas ceļa izdevumi iet uz manu personisko atlīdzības karti. Rezultāts ir simtiem dolāru katru gadu ar brīvu naudu.

7. Labdarība: Ir vairākas labdarības organizācijas, kuras katru gadu ziedojam ar kredītkarti. Mums tas nedaudz mainās, jo mēs tikko atklājām līdzekļu devēju ieteikto fondu mūsu labdarības sniegšanai. Bet gadu gaitā mēs ar kredītkartēm esam devuši daudz naudas labiem cēloņiem.

8. Maksājiet savu bilanci pilnīgi katru mēnesi: Lai maksimizētu jūsu atlīdzības, ir svarīgi, lai katru mēnesi jūs pilnībā samaksātu kredītkaršu rēķinu. Atlīdzības kartēm parasti ir augstākas procentu likmes, nekā citas zemas procentu likmes kartes. Augstākā likme nav problēma, ja jūs nekad neesat līdzsvarots. Bet, ja jūs nobraucat savu bilanci no mēneša uz mēnesi, procentu maksājumi var viegli izdzēst ieguvumus no atlīdzības. Ja tas raksturo jūsu situāciju, jūs labāk piedāvājat bezprocentu kredītkarti.

9. Ceļošana: Visi mūsu ceļojumi tiek apmaksāti ar ceļojumu atlīdzības kredītkarti. Labākās kartes dod jums vismaz 2% atlīdzības, bet daži, piemēram, Priceline Rewards ™ Visa® karte, piedāvā līdz pat 5%.

10. pieci procenti: Runājot par pieciem procentiem, ir vairākas kartes, kas piedāvā 5% naudas summu atpakaļ kategorijām, kuras mainās ik pēc trim mēnešiem. Mēs izsekojam šeit 5% rotējošās kategorijas, ko piedāvā Citi, Discover un Chase kartē.

Ja jūs maksimāli palielināt savas kredītkartes atlīdzības citos veidos, kopīgojiet savu padomu zemāk esošajos komentāros.

Komentāri Par Vietnē: