Svinēs sezonu ar šiem vienkāršiem DIY projektiem.

Fall ir tik krāšņs: tāpat kā daba nolemj uzvilkt vienu no tās krāsainākajām izstādēm, kļūst pārāk auksta, lai visu laiku pavadītu ārā. Tomēr tas var būt laba lieta. Jums ir vairāk laika, lai veiktu dažus jautrākos DIY projektus, un šajā procesā jūs varat nogādāt mājīgumu sezonā, kopā ar šīm krāšņajām zelta, apelsīnu un sarkanām krāsām. Mēs esam sakārtojuši tos no vienkāršākajiem līdz lielākajai daļai iesaistīto, lai jūs varētu izlemt, kā martā Stewart-y vēlaties:

Attēls, izmantojot Flickr / valkyrieh116

1. Ieiet zemnieku tirgum

Uzlādējiet kukurūzu, ķirbjus, skvošs, ābolus un bumbierus. Tomēr jūs vēlaties tos sagrupēt - bļodiņos, jūsu lieveņā, mantijā, izdomīgā rudenī - viņi gatavo ražas svētkus.

Via bystephanielynn.com

2. Saglabājiet šos ķirbus

Ja jūs vēlaties, lai šie ķirbji ilgst sezonu, nevis kļūtu par pūšošu atgādinājumu par gaidāmo ziemas gājumu, jums vienkārši jāveic divas vienkāršas darbības: notīriet tās ar mazu balinātāju un uzklājiet tos ar vazelīna pieskārienu.

Via roomzaar.com

3. Savākt lapas, filiāles un stādus

Izbaudiet rompu parkā vai apkārtnē, un izlasiet dažus ideālus paraugus vāzēs, svečturus un pat skaidras ornamentu bumbiņas.

Attēls caur Jenislovinglife

4. Iestatiet šos lapas sāņus

Jūs varat izmantot lentes, piemēram, Instagram lietotājs Jenislovinglife izdarīja virs, vai izsmidzināšanas līmi, jo Martha Stewart virza šeit, lai piestiprinātu kritums zaļumi uz burkas vai tējas gaismas. Katrā ziņā sveču gaisma, kas nāk caur šīm zelta lapām, būs skaista.

Via oursomethingnew.wordpress.com

5. Pagrieziet ķirbi ziedu kafijā

Ja esat gatavs izkļūt no Jack-o-Lantern griežamā naža, mēģiniet izveidot vienu no šīm diezgan ziedu podiņām nedaudz pieaugušam izskatam. Lieliski piemērota daļai sezonas apmales!

Attēls, izmantojot Sugar Pie Farmhouse

6. "Vecums" ir cinkots spainis

Tas ir ideāls sezonas izlikties, ka jūs dzīvojat vecajā lauku mājā, un, ja jūs tiešām nav tuvu kūts, kurā ir vecās cinkotās kausi (kas veido lieliskas lauku vāzes), jūs varat mākslīgi vecināt jaunu, vienkārši iemērcot to etiķī, kā paskaidrots šeit.

Via julieblanner.com

7. Izveidojiet "Burlap Table Runner"

Burlap ir vēl viena tekstūra, kas var norādīt uz lauku mājas šiks. Ar šķēru pāri jūs varat izrotāt puķu podus vai izveidot galda skrējēju, kurš vienkārši aicina uz Pateicības labumiem.

Via mydailybabble.com/

8. Personalizējiet savu priekšējo durvīti

Tā vietā, lai iegādātos cutey vainagu, paņem kādu no šīm koka šķēlītēm amatniecības veikalā un iepļaukājat uz dažām plāksnītes krāsām. Tad jūs varat izveidot sezonas ziņojumu vai gaumīgu monogrammu izvēli.

Attēls caur West Elm

9. Saģērbt savu viesistabu

Tāpat kā jūs sākat slāpējot uz mājīgiem džemperiem, iesildiet savus dīvānus un krēslus ar plediem, adītām vai mākslīgām kažokādu mēlēm. Ja jūs jūtaties īpaši ambiciozi, varat adīt savu segu un / vai veidot savas zemnieciskas segas kāpnes.

Via upcycledtreasures.com

10. Izveidojiet koka bloka lampu

Visbeidzot, šeit ir projekts, kas faktiski prasa urbšanu un instalēšanu (lai gan tas nav daudz). Tā kā dienasgaisma paliek prom, tas izdzēsīs tumsu, vienlaikus radot nedaudz vairāk no ārpuses no aukstuma.

Ko jūs darāt, lai svinētu kritumu jūsu mājās?

Komentāri Par Vietnē: