Jūsu 30s? Ir pienācis laiks apgūt šos kopīgos "mājas DIY" trikus.

Cienījamie 30-something: ir pienācis laiks kautķermeņveida sadurties ar dažiem DIY mājas hacks.

Neatkarīgi no tā, vai jūs iznomājat vai piederat, šie pārāk vienkāršie risinājumi kopīgam mājās labojumos kļūs par jūsu izklājlapu, kas palīdzēs ietaupīt laiku un naudu.

(Vēl viena lieta: pēc tam, kad jūsu projekti ir pabeigti, iztīriet putru!)

1. Aizpildiet vecās attēla caurumus

No iežiem un plaisām līdz naglu caurumiem lielākā daļa kosmētisko sienu nepilnību (2 collas vai mazākas) var tikt novērstas ar špakteļlāpstiņu.

Izmantojiet smalku smilšu smilšpapīru vai slīpēšanas bloku, lai notīrītu nepilnības malas. Izmazgājiet putekļus vai gružus un pēc tam izmantojiet špakteļlāpstiņu, lai vienā tīrā pārvilktajā šķidrumā uzlīmētu un ielīmētu špakteļlāpstiņu. Izmantojot mitru drānu, noņemiet pārmērīgo spakli no ap defektiem, tad ļaujiet spaklei pilnībā nožūt. Pēc tam atgriezieties ar savu smalko smilšpapīru, lai viegli slīpētu laukumu tā, lai tas būtu līdzenāks ar apkārtni, pēc tam pārkrāsojiet pēc nepieciešamības.

(Tiešām) ātrā labojuma maršruts? Ja jūsu sienas ir baltas, īslaicīgi var strādāt zobu pastas šļakatām vai ziloņkaulu ziepju uztriepes.

2. Paceliet fotoattēlus (un āķus), nesabojājot sienas

Izlaist āmuriņus un nagus par labu sienas stiprinājumiem, kas neaizstāj jūsu sienas, piemēram, Šveices sieru.

Piemēram, 3M vadošā līmjavas līnija uztur sienu viengabalainību ar lipīgajām sloksnēm, kas atbalsta plakātus un ierāmētos mākslas darbus, savukārt līnijas ērtajos āķos ir rokassomas, atslēgas, virtuves piederumi un dvieļi, rotaslietas, svētku rotājumi - debesis ir ierobežotas . Pareizs sagatavošanas darbs atmaksājas šeit; Uzmanieties instrukcijas un svara ierobežojumus uz iepakojuma, pirms sākat uzlīmēšanu.

3. Nostipriniet šūpošanos

Par brīvo kūļa durvīm vainojams ne-kvadrātveida rāmis, taču tas aizņem tikai apmēram 10 minūtes - un no jauna izliekta šarnīra tapa - lai paliktu tajā.

Aizveriet durvis un pabeidziet darbu tajā pusē, kur eņģes ir redzamas. Lai noturētu durvis, novietojiet lielu nagu zem augšējā (vai vidējā) eņģes tapa un āmuru uz augšu, lai piestiprinātu tapu no tā eņģes.

Kad pin ir noņemts, ielieciet nelielu locītavu uz eņģēm, uzmanīgi noklājot to vidū; šim līkumam vajadzētu radīt pietiekami daudz berzes, lai novērstu durvju kustību. Lai pabeigtu darbu, vienkārši nolaidiet tapu savā eņģē.

4. Notīriet aizsērēto kanalizāciju bez ķimikālijām

Izskrūvējiet aizsērējumu tieši zem notekas virsmas, vispirms ielejot vārošu ūdeni notekcaurulē, aizpūšot to ar pusi tases cepamās soda. Ievērojiet cepamā soda ar 1 tasi baltā destilēta etiķa un pēc tam nosedziet noteci ar papīra dvieli vai lupatu; tas iedrošinās ķīmisko reakciju, lai koncentrētu savu burvību uz aizsērējumiem. Pēc 5 līdz 10 minūtēm izskalojiet noteci ar vairāk verdoša ūdens. (Pro padoms: regulāri izmantojiet iepriekšminēto metodi, lai atkritumu savākšana būtu tīra un neradītu noplūdi, atkritumu apglabāšana tiktu veikta).

Atkārtojiet procesu, līdz drenāža sāk atkal kustēties vai sasniegt virzuli. Aizpildiet jūsu izlietnes vai vannas baseinu ar 3 līdz 4 collas ūdens, uzpildiet jebkuru pārplūdes caurumu ar mitru lupatu, pēc tam sāciet plūst ātri, kontrolēti kustības. Naftas zelta smērēšanās visapkārt virzuļa malai var palielināt sūkšanas jaudu, un, saspīlēti, iztaisnota stiepļu pakaramais var iekrāt veikalā nopērkamā štancē.

5. Nostipriniet squeaky durvis

Izpildiet iepriekš minētās darbības, lai noņemtu eņģes tapas no trokšņainām durvīm, un pēc tam aptiniet tapas baltajā litija smērējumā vai vazelīnā. Pārinstalējiet tapas, pēc tam vairākas reizes atveriet un aizveriet durvis, lai eļļa darbotos ceļā uz eņģeļu vietām un vainagiem.

6. Ievietojiet stingras durvis un logus

Ja pavisam jauniem logiem un durvīm nav budžeta, jūs joprojām varat ietaupīt ziemas apkures rēķinus, izmantojot saraušanās plēvju komplektus, virvju dūrienu, pašlīmējošo sloksni vai labas vecmodīgas čūskas čūskas. Visi iepriekš minētie ir lēti, parasti atrodami mājas uzlabošanas veikalos un viegli noņemami pavasarī.

7. Noņemiet iestrēgušo spuldzi, izmantojot lentu

Drošība vispirms: atvienojiet apgaismojuma stiprinājumu (izslēdziet strāvas slēdzi, ja tas ir sienas stiprinājums), ļaujiet spuldzei atdzist, pēc tam iespiediet dažus aizsargbrilles un ādas cimdus.

Noņemiet 2 kanālu lentes lentu un izveidojiet cilpu (lipīgajā pusē). Turiet cilpu horizontāli un pēc tam centrāciet to virs spuldzes. Saspiediet abas lentes kopā, ļaujot tam piestiprināties spuldzei; lentes abās pusēs liekā lenta kalpo kā rokturi spuldzes atskrūvēšanai. Izmantojiet rokturus, lai viegli pagrieztu spuldzi pretēji pulksteņrādītāja virzienam un izvelciet to. Ja spuldze satricina, uzlieciet uz pusi uz pusēm kartupeļu vai ziepju skavas, tad pagrieziet pa kreisi.

8. Noņemiet izšļākumus no sienām, nenoņemot krāsu

Sāciet ar mitrās drānas mitrināšanu un to izmantojiet, lai viegli aplauztu ar apļveida kustību. (Koncentrējiet savu enerģiju uz pašas izkarsēšanas, lai izvairītos no sienas krāsas noņemšanas).

Ja tas nedarbojas, veiciet, lai apsmidzinātu mitru audumu ar šķipsniņu cepamā soda; tā smalkgraudains smiltis darbosies kā ārkārtīgi maigs abrazīvs. Joprojām nav luck? Sasniedziet melamīna putu sūkli.

9. Atjaunojiet koka griešanas dēli

Dziļās rievas labi nolietotā grīdlīstēšanā var turēt baktērijas, tāpēc jums vajadzēs izlauzt kādu rupju smilšpapīru vai, dziļākiem griezumiem, ar rokām.

Smilts graudu virzienā, lai izlīdzinātu koka nicas un izcirtņus, pēc tam noslaukiet dēli ar mitru drānu. Nākamais solis ir dezinficēt plati, izlejot virs 3% ūdeņraža peroksīda šķīdumu. Ļauj ūdeņraža peroksīdam sēdēt 10 minūtes, pēc tam noslaukiet ar tīru, mitru drānu.

Lai piešķirtu valdziņai jauku spīdumu, noslaukiet to ar olīveļļu vai kokosriekstu eļļu, pēc tam noslaukiet lieko. Starp lietošanas veidiem glabājiet grīdlīstes tīru un bez smaržas, spritzing to ar baltu destilētu etiķi, pēc tam skalojiet to ar ūdeni. Arī siltā vannā balinātā ūdenī (1 tējkarote balinātāju uz vienu kvartu ūdens) arī triks.

10. Atbrīvoties no skudras (telpās)

Jūsu pirmais solis šeit ir noteikt skudras ieejas punktu.

Ja tas ir iespējams, ievilkšanas vietu notīriet ar piesūcekni, pēc tam izsmidziniet 1: 3 baltā etiķa šķīdumu un ūdeni ap tām vietām, kurās esat atradis rāpojošās crawlies; tas izdzēsīs feromonu taku, kurā tiks ielūgti jauni skudras.

Apkaisīt boraksu pa baseboards, logiem un durvīm, lai izveidotu bezbugs atļauta barjera, vai iet vēl vienu soli, izveidojot savu ant ēsmu. Vienkārši sakuliet kokvilnas bumbiņas boraks un cukura pulverī un novietojiet tos zināmos ieejas punktos. Saldinātāji uzskata, ka cukurs ir neatvairāms, un viņi ātri dalās indā ar visu koloniju.

Komentāri Par Vietnē: